Następne obserwacje dziwnych obiektów w okolicy Słońca

Kategorie: 

Ponownie doszło do obserwacji niezidentyfikowanego obiektu w okolicy Słońca. Tego typu rejestracje stają się coraz powszechniejsze. Ostatnie tego typu zdarzenie miało miejsce w nocy z 13 na 14 lutego.

 

Obiekt przeleciał z dużą prędkością. W normalnych warunkach z pewnością nie bylibyśmy w stanie go zauważyć. Jednak nasze możliwości obserwacji Słońca znacznie się poprawiły od czasu, gdy w kosmosie znalazły się specjalne obserwatoria dedykowane do monitorowania naszej pobliskiej gwiazdy. To właśnie od tego czasu ilość dziwnych obserwacji w okolicy Słońca wzrosła lawinowo.

[ibimage==16463==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Najnowszy obiekt prawdopodobnie pozostałby niezauważony gdyby nie satelita SDO. Dopiero zwolnienie nagrania dowodzi temu, że tam faktycznie coś przelatywało i pozostawiło za sobą smugę. Pozostaje zapytać:  co to mogło być? A ponieważ na próżno szukać odpowiedzi na to pytanie pozostaje tylko uznać, że to niezidentyfikowany obiekt latający przelatujący w okolicy korony słonecznej.

[ibimage==16464==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Równie ciekawy obiekt zaobserwowano 8 lutego za pomocą satelity SOHO. Lepiej od razu uznać, że to jakaś pomyłka NASA, bo przyznanie, że to w istocie obiekt rzeczywisty spowoduje konieczność zadania kolejnych pytań, na które na próżno szukać odpowiedzi.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika eduardo

widze ze sie pozsiadali tu

widze ze sie pozsiadali tu sami naukowcy. 
pytanie o to co jest wewnatrz ziemi to jak pytanie o to czy istnieje bog. nikt tej nasze ziemi jeszcze nie przewiercil na wylot i nie sprawdzil a bylby to wklad w nauke i przedsiewziecie dajace prace milionom ludzi...
jak zauwazylem tu w dyskusji kazdy opiera swoje tezy na bazie nauki stworzonej przez ludzi ktorzy jak wiadomo omylni sa. 
sprawdzmy najpierw co i jak tam z nasza ziemia a pozniej dostasujmy odpowiednie teorie (ktore i tak w przyszlosci zmienia sie wiele razy).
Pozdrawiam!

Portret użytkownika kuzYn

  A kto według Ciebie

 
A kto według Ciebie @eduardo miałby finansować te miliony ludzi ? Chyba też jesteś takim naukoffcem jak piszesz. Gdyby nie te teorie z których się śmiejesz to do tej pory nie wiedzielibyśmy jak zbudowany jest atom.  Zdradzę Ci sekret. NWO ma w planach takie odwierty, musisz poczekać.

[ibimage==18164==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

 

Portret użytkownika musch

nie mozemy tak do konca

nie mozemy tak do konca porownac magensu stalego ferrytowego np. z jadrem ziemi chociazby z powodu roznicy temperatur i cisnienia ktora tam panuje, material w jadrze ziemi jest plynny awiec tycza sie go inne zasady niz ferrytowej kulki ktora chcialabybyc magnesem 

Portret użytkownika Juszka1980OGL

zakladając ze jest pusta to

zakladając ze jest pusta to teoria becuni o ufo-faszystach mogla by byc prawdziwa  - oczywiscie to sciema, natomiast jak dobrze wiemy jest pełna i wtedy ufoszkopy nie istnieją, jak i jego cała filozofia zyciowa, ogarnie go "pustka" którą będzie musiał wypełnić nową teorią spiskowa
pozdrawiam Juszka

Portret użytkownika Beherit

Teoria Pustej Ziemi jest tak

Teoria Pustej Ziemi jest tak stara jak swiat.
Ludzie ja wysmiewaja bo nie rozumieje jak to moze byc ze ziemia jest pusta w srodku.
Torus , ktory jest jednym z najwazniejszych elementow w fizyce rowniez ma zastosowanie do tej teorii.
Obecna nauka ignoruje takie rzeczy i bagatelizuje a masy ida jak owieczki w przepasc za nauka "nowoczesna".
Zapominaja tekze ze sila odsrodkowa dziala i na ziemie wiec zrobcie sobie doswiadczenie to moze sami zobaczycie jak to dziala.
Jak bede mial czas to zrobie o tym artykul.

[ibimage==16505==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Portret użytkownika sHizo

Witam was moi drodzy

Witam was moi drodzy czytelnicy i czytelniczki. Tak jak mówi Baca, Beherit. Ziemia jest prawdopodobnie pusta. Gdy dokopiesz się do pewnych granic, nie zobaczysz już nic tylko przepaść a w centralnej cześci znajduje się innersun który faktycznie generuje pole elektromagnetyczne. Gdyby wierzyć w każdą naukę przekazaną przez "naukowców" jak to robi admin wierząc w jądro ziemi które "może kiedyś nas rozsadzi", to ludzie by nigdy nie poznali najprawdziwszej prawdy. Pozdrawiam sHizo.

Warto posłuchać tego, co mają do powiedzenia inni...

Strony