Następny duch uchwycony w obiektywie kamery

Kategorie: 

„Duch hasał” przed obiektywem kamery w mieście Torżok (ros. Торжок) w regionie Tweru. Na filmie widać coś na kształt „rąk, nóg i skrzydeł” – podaje Twer News.

 

Film opublikowano 4 maja i od razu stało się o nim głośno. Rano ochroniarz powiedział:

„Incydent miał miejsce w nocy… Duch pojawił się w nocy i odszedł w godzinach porannych”.

Kamera zarejestrowała moment, w którym pojawia się „ręka, potem noga, a nawet skrzydła”. Pracownicy firmy, gdzie miało miejsce zdarzenie, dociekają, co to może być.

 

Ktoś, kto nie wierzy w moce nadprzyrodzone, powie, że to blask lampy. Kształt na filmie utrzymuje się jednak po zgaszeniu światła. Ktoś zasugerował nawet, że to może to być robota amerykańskiego wywiadu. Film trwa około 9 minut.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Grześko

Dla mnie to pająk wijący sieć

Dla mnie to pająk wijący sieć przed kamerą.
Nawet kierunek poruszania się by na to wskazywał. Przeciwny do ruchu wskazówek zegara przez cały film. 
Tzw "ręce, nogi i skrzydła" to jego odnóża tkajće sieć... 

Portret użytkownika MONSTER

To co widzicie na filmie po

To co widzicie na filmie po wylocie na zewnątrz zmieni się okazałego Orbsa, po wlocie do jakiegoś mieszkania będzie wyglądac jak typowy Szarak. Gdy nawiedzi osobę wierzącą będzie wyglądało jak Matka Boska, Jezus lub Anioł. Z kolei Arona Jasnowidza będzie chętnie oprowadzało po manowcach odmiennych stanów. Ludzie zastanówcie się nad sobą i nad światem w którym żyjemy!
 

Dalajlama zapytany o to, co najbardziej zadziwia go w ludzkości odpowiedział: "Człowiek, ponieważ poświęca swoje zdrowie by zarabiać pieniądze. Następnie poświęca swoje pieniądze by odzyskać zdrowie. Oprócz tego jest tak zaniepokojony swoją przyszłości

Portret użytkownika pako1205

To co z tego,że bez światła

To co z tego,że bez światła też widoczne było?Tym bardziej automatyka podświetla podczerwienią ten paproch czy pajęczynę z jakimś pyłkiem(przykład) w warunkach słabego oświetlenia przed kamerą,a ten "obiekt",czy "duch",jest blisko objektywu i jest poza ostrością,zogniskowaną na dalsze objekty.Słabieńkie to.