Nibiru widoczna na zdjęciu tarczy słonecznej ?

Kategorie: 

Od kilku dni w internecie rozpowszechnia się zdjęcie wykonane rzekomo za pomocą aparatu fotograficznego w komórce ustawionego na tryb negatywu. Już sam pomysł fotografowania Słońca nie jest zbyt mądry. Interesujące jednak jest to, co widać na tym zdjęciu.

 

To coś obok gwiazdy faktycznie wygląda jak jakiś obiekt. Trzeba przyznać, że przypomina to kształtem sumeryjskie wyobrażenie Nibiru.  Widzimy coś jakby planetę z dwoma ogonami. Umiejscowienie tego ciała niebieskiego w pobliżu tarczy słonecznej wpisuje się w ogólnie przekazywane informacje na temat kłopotów z obserwacją tajemniczej planety X.

 

Trzeba przyznać, że gdyby w naszą stronę zmierzało jakieś duże ciało niebieskie umiejscowienie go w okolicy tarczy Słońca byłoby idealnym zrządzeniem losu dla wszystkich pragnących ukryć to przed opinią publiczną. Jest wielu obserwatorów nocnego nieba, ale niewielu patrzy w stronę Słońca.

 

Słońce może pozbawić wzroku w kilka sekund a w aparacie fotograficznym w komórce ryzykujemy wypalenie matrycy CCD. Niewykluczone, że właśnie z taką awarią matrycy mamy tutaj do czynienia, ale należy przyznać, że pojawienie się jakiegoś kosmicznego ciała w okolicy Słońca pozwoliłoby utrzymywać to w tajemnicy praktycznie do samego końca.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika rebeliant

To jest tylko efekt robienia

To jest tylko efekt robienia zdjęć tak jasnemu obiektowi i w zależności od kąta robienia zdjęcia możemy tą plamkę mieć z różnych stron i różnych odległosci.  Im większy kąt tym plamka dalej i mniejsza. Urok cyfrowego aparatu i nie ma się czym podniecać. Testowane przed chwilą chociaz gdzieś już otym czytałem.

Portret użytkownika micro

Nie chce mi się sprawdzać co

Nie chce mi się sprawdzać co to był za obiekt, a na pewno czymś jest. Nie mniej nawet najstarsi górale wiedzą, że Słońce można obserwować poprzez filtry lub kierując lunetę lub lornetkę na naszą gwiazdę, a obraz rzutować na kawałek białego papieru.Ciekawi mnie też zbieg okoliczności...

Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą - William Cooper

Portret użytkownika m3rc

Ha ha ha ha! Co to ma niby

Ha ha ha ha! Co to ma niby być? Nie da się uzyskać takiego kontrastu robiąc zdjęcie cyfrówką z biedronki -_-. Baaa to nawet nie ma za bardzo kształtu Słońca... Naszej Gwieździe da się robić zdjęcia apratem cyfrowym, wystarczy mieć do tego filtr, który kosztuje w okolicach 20 zł, więc... grosze.Inny powód, dlaczego to nie może być Nibiru, cóż każdy kto wykonałby to zdjećie Słońca uzyskałby ten obiekt. A jeśli to faktycznie jest zdjęcie Słońca, tylko zrobione przez grube chmury, w czasie mgły i zaparowanym obiektywem (w przeciwnym wypadku Słońce miałoby kształt pięknego koła)  to prędzej jest to ptak, satelita lub inny obiekt pochodzenia ziemskiego.