Na niebie nad brytyjskim lasem obserwowano UFO

Kategorie: 

Mieszkaniec brytyjskiego hrabstwa Suffolk, spacerujący z psami po lesie, ujrzał na niebie dwa dziwnie migające obiekty. Mężczyzna zarejestrował zdarzenie telefonem komórkowym i twierdzi, że jest świadkiem wizyty UFO na Ziemi.

 

Przerażony George Taylor powiedział, że nigdy nie widział czegoś podobnego. Na opublikowanym filmie można ujrzeć trzy dziwne, jasne obiekty, które szybko przemieszczają się na tle szarego nieba. Paradę niezidentyfikowanych statków, przerywa przelatujący helikopter. Cudownie migające światła wyraźnie go unikają.

[ibimage==23864==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
Brytyjczyk opublikował film na YT z nadzieją, że ktoś wyjaśni mu sensownie to, co ten zaobserwował. W 1980 roku, twierdzą niektórzy, w lesie, gdzie spacerował Brytyjczyk, rozbił się rzekomo statek kosmiczny. W 2013 roku powstał nawet reportaż na ten temat.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Q...

Nie wiem z czego tu się

Nie wiem z czego tu się cieszyć.   Przecież wiadomo że ich "szlag trafi". Załatwi ich "przeciwchryst", czym/kimkolwiek jest lub będzie, któremu wzmiankowane przez ciebie naiwne kukiełki szykują klepisko do jego światowego brakedance'u. Wiadomo też, że zdecydowana większość naiwnych zachwyci się nim ("pokój i bezpieczeństwo"). A on będzie "riezał" tak jak jeszcze nikt tego nie robił przed nim.  Może warto sięgnąć do klasyki i przypomnieć sobie co tam prorokowano?.

Strony