Na niebie nad Ukrainą widziano UFO lub tajny amerykański sterowiec

Kategorie: 

Wczoraj pojawiła się wiadomość, że na niebie nad Ukrainą zaobserwowano coś, co na pierwszy rzut oka wyglądało jak UFO. Niewątpliwie to, co zauważono jest niezidentyfikowanym obiektem latającym. Prawdopodobnie istnieje jednak racjonalne wytłumaczenie dla tej anomalii.

 

To rzekome UFO w kształcie cygara może się okazać tajnym amerykańskim dronem, nazwanym Sky Dreadnought. Rzekomo jest to niewykrywalny dla radarów ogromny sterowiec, który jest wyposażony w urządzenia szpiegowskie oraz zaawansowane systemy uzbrojenia. Dzięki temu może latać nad obszarem wroga lub zawisać nad danym obszarem.

 

Z tego co można przeczytać na temat tego pojazdu wynika, że Sky Dreadnought to najbardziej zaawansowany system broni w historii ludzkiej egzystencji. Obiekt ten jest w kształcie cygara, ale ma wielkość prawie 900 metrów. Projekt Sky Dreadbought jest ściśle tajny i na próżno szukać dokładnych informacji na jego temat w Internecie. Wręcz przeciwnie wyszukiwarki zostały bardzo skrupulatnie wyczyszczone z informacji na ten temat.

Bardzo możliwe, że wiele z obserwacji cylindrycznych UFO to w istocie loty tego urządzenia. Teraz już to wiemy, ale przedtem obserwacje tego typu wydawały się wystarczająco intrygujące, aby chcieć się tym podzielić z innymi.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika adonim85

To nie żaden ziemski obiekt

To nie żaden ziemski obiekt zbudowany przez USA, tylko to Siriański (Syriusz) statek floty Plejadiańskiej pod dowódzwem samego Ashtara. Nazwa tego obiektu - statku to najprawdopodobniej "Nowe Jeruzalem".

Portret użytkownika Deus

Może i  znalazło by się

Może i  znalazło by się miejsce na Ziemi gdzie mogłoby to być zbudowane. Jednak na potrzeby zbudowania takiego kolosa koniecznym byłoby zabezpieczenie materiałów budowlanych oraz miejsc pracy i odpoczynku dla robotników. A to napewno zwróciłoby uwagę kogoś zainteresowanego.  Pozatym stocznia także była by adekwatnie duża dla takiego obiektu.
Miałem okazję stać na molo tuż obok lotniskowaca USS George Washington, "tylko" 333m długości, ale i tak to ogrom stali. Nie wyobrażam sobie obiektu o długości prawie kilometra.
Jeżeli, zaznaczam JEŻELI, byłby to prawdziwy obiekt to nie mógł powstał na Ziemi. Nie twierdzę jednak, że zbudowali go obcy.
Poza tym nie wierzę w ten filmik. Zresztą nawet go zdjęli z youtuba.

Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów. Stanisław Lem
 

Portret użytkownika Alphard z Hydry

Może to zabrzmi komicznie,

Może to zabrzmi komicznie, ale ta maszyna, to nie sterowiec, to coś pokroju, statku transportowego. Ma taki kształt, by zmaksymalizować ilość przestrzeni transportowej, w dodatku, ten kształt jest dosyć, areodynamiczny, podobny to kształtu niektórych bakterii. Co "oni" tym przewożą, tego się nie dowiemy, a kto nimi lata, to też trudno roztrzygnąć. Mogą to być, wersje transportowe, z takim samym napędem co TR-3B, vel czarne trójkąty, należące do ludzi. Lecz zważywszy na fakt, że często takie "cygara" wlatują do wulkunów, pokroju tego w Meksyku, mogą należeć do tych "spod ziemi". Ogółem granica, pomiędzy maszynami, "tych spod ziemi" i a ludzkimi, jest dosyć rozmazana, ponieważ technologia jest podobna jeśli nie ta sama, a ci "spod ziemi" to także mogą być ludzie, bo nie od dziś wiadomo, jak wiele tunelów w skorupie ziemskiej pokopano, a najlepszym sposobem by się tam dostać, to wulkany, i  głębokie jeziora polodowcowe, bo kto o zdrowych zmysłach, będzie szukał wejścia, na dnie cholernie głębokiego jeziora, albo w kraterze wulkanu Wink

"no no !"
  - Ktoś, Gdzieś

Portret użytkownika salomon1

To wyrób ludzki, bo widoczny

To wyrób ludzki, bo widoczny Smile Pierwszy prototyp zbudowano w 1955 roku. Ciekawostką jest, że po uruchomieniu pędnika nie można go wyłączyć. Jedyna możliwość to destrukcja, wiąże się z nią wydzielenie znacznych ilości energii. W latach 80-tych zaprzestano budowy tych zapałek, bo tak je nazywają.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

No to na Ukrainie będzie

No to na Ukrainie będzie rzeź... Szaraki już ustawiają swoje ssawki ludzkich dusz...
 Zawsze pojawiają się nad polami bitew, pogromów i innych ludobójstw...
 Swoją drogą, gdy oglądałem niedawno Atlantis Stargate, to zaskoczony byłem wojną z istotami zwanymi "Wraith"
 Zupełnie zgodne z moimi podejrzeniami...
 Wysysały energie zyciową z ludzi przyssawką na dłoni... i były nieśmiertelne...
 Skąd taka fantazja rezysera filmu...?? Może niektórzy wiedza o co chodzi nie ujawniając światu..?

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Dius

Oglądałem kiedyś wywiad D.

Oglądałem kiedyś wywiad D. Icke z tym szamanem zulusów Credo Mutwą i on właśnie nawiązał do Stargate Atlantis i mówił ze ci "wraith" wyglądają bardzo podobnie do 'reptilianów' , coś w tym musi być.
Ten wywiad jest bardzo długi nakrecony 1998r "D icke & Credo Mutwa - Reptilian Agenda " Part1 jest z napisami na dżutubie a part2 również z napisamy na VImeo

Portret użytkownika Alphard z Hydry

Szczególnym tego przypadkiem

Szczególnym tego przypadkiem są filmy "Prometeusz" lub "Niepamięć"
Pośród wątków, dla mas, są wątki symboliczne. 
Dla przykładu gdy ten Scientolog - aktor ląduje w niepamięci na ziemi, znajduje się na stadionie, na którym w scenie na jego tle widnieje wielki napis 2017, i gdzie w tym samym momencie, wypowiada kwestie - "To był ostatni mecz na tym stadionie" 
PS. Jego statek którym ląduje, ma numer, a tym numerem jest 49, jeśli dodamy te liczby wyjdzie nam, symbolicznie, 13.
To nie bajdurzenia, w numerologii, wszystkie liczby się dodaje i sumuje, więc to nie wymysł, jakby ktoś zarzucał Smile

"no no !"
  - Ktoś, Gdzieś

Portret użytkownika Dius

Czyli w 2017 możemy sie

Czyli w 2017 możemy sie spodziewać jakiejś 'fałszywej flagi' albo czegoś gorszego, ale im to sie nie uda.
Wiadomo o WTC trąbili w filmach od 10 lat jak nie wiecej np. biorąc Terminator 2 z 1991 to jest taka scena jak on ucieka przed tym t1000 i ciężarówka uderza w most a na moście jest napisane 'caution 9-11'
 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

To nie tak... Ja tutaj co

To nie tak... Ja tutaj co najmniej  od dwóch lat głoszę, że Szaraki hodują nas jak mrówki mszyce dla naszej energii życiowej ( duszy), którą wchłaniają uzyskując niesmiertelność. Piszę również, że Szaraki aby naszą dusze skonsumować, muszą ja najpierw "przyrządzić ( upodlić, - nasycić negatywnymi emocjami i negatywną świadomością)  Wchłanianie tych upodlonych dusz daje im niesmiertelność. Upodlenie tych dusz najlepiej sie realizuje w ekstremalnym strachu, nienawiści i podłych uczynków. Konsumowanie naszych upodlonych dusz to własnie biblijne piekło. Dlatego na świecie sa niekończące się wojny, ludobójstwa i pomory..
 Te istoty zawsze pojawiają się nad takimi rejonami.. Po co?
A teraz do rzeczy... O tym filmie dowiedziałem sie bardzo niedawno w w zeszłym roku i go oglądnąłem...
 Skąd wiedziałem o czymś takim wcześniej?
 I dodam, że te wszystkie "sf" nie są sf... To istniejąca rzeczywistość pokoloryzowana artystycznie na dzieło filmowe, lub literackie.
 Fakty są rzeczywiste...

...Angelus Maximus Rex

Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów. Stanisław Lem
 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Bardzo śmieszne... A może tak

Bardzo śmieszne... A może tak sie zastanowisz skąd w rezyserach takich filmów, jak przyjrzysz się szczegółowości tych fantazji... Nie sposób uwierzyć w taka genialnośc twórców takich filmów... Musi byc źródło rzeczywiste tych fantazji.

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika zibi1973

A ostatnio oglądałem filmik

A ostatnio oglądałem filmik  jak latały śmigłowce na Ukrainie i przeleciał koło nich znany nie którym kwadratowy obiekt,znalazłem trochę wolnego czasu i przyjrzałem się piktogramowi z słońca i nie tylko jest jedna postać,czyli interesują się trochę ziemią i tym co się dzieje

Portret użytkownika Dr Piotr

Właśnie taki kształt

Właśnie taki kształt widziałem w zeszłym roku na jesień we Wrocławiu w godzinach rannych około 7:00. Wstając rano do pracy codziennie otwieram okno i wyglądam chwilkę. Trudno było mi ocenić wielkość, bo nie było dobrej perspektywy, ale leciał wolno na takiej wysokości, jak ten prezentowany na filmie w artykule. Wydało mi się to dziwne, bo sterowce wyglądają raczej jak wielkie latające kabaczki, a to coś wyglądało jak długi srebrny cylinder. Na pewno nie była to reklama holowana za samolotem, bo żadnego przed tym czymś nie było. Tak według mojej oceny leciał z północnego zachodu na południe nad terenem Nowego Dworu, Strachowic.

Portret użytkownika Deus

A skąd taka pewność, że to

A skąd taka pewność, że to niebo Ukrainy widać na załączonym filmie? Według mnie to kolejna mistyfikacja w stylu "mam film, na którym widać lądujące/przelatujące UFO".
Ponadto, załączony film ze znanej z mistyfikacji i mało miarodajnej strony - TRN (Turner Radio Network) pogłębia tylko moje przekonanie, że to kolejna "ściema". Wystarczy poczytać co za "rewelacje" umieszczono na tej stronie w tym temacie  i jakie brednie przedstawia osoba komentująca te newsy. 
Co do obecności USA na terytorium Ukrainy, napewno nie ryzykowaliby naruszenia przestrzeni powietrznej naszych wschodnich sąsiadów. Mogłoby to wywołać takie same działania strony rosyjskiej.  Jeżeli miałoby to być urządzenie rozpoznawcze, to te same informacje mogą pozyskać dzięki swoim środkom satelitarnym i siatce wywiadowczej.

Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów. Stanisław Lem
 

Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kontaktują.             
  

Mądrość przychodzi z wiekiem....szkoda,że dla niektórych jest to wieko od trumny....

Portret użytkownika an

Też widziałam to nad

Też widziałam to nad Lublinem. Poruszał się powoli, w linii prostej, ale w ciągu kilku godzin widziałam to kilkakrotnie, jak przemieszcza się w przeciwnych kierunkach. Nie widziałam, żeby zawracał, więc mogły być np. dwa obiekty.

Portret użytkownika Homo sapiens

Albo tajny sterowiec albo

Albo tajny sterowiec albo ufo, wydaje się że to ufo...
ale co to jest ufo ?
[...]Dr. Vallee: "Istnieje obiekt fizyczny. Może to być latający spodek bądź jego projekcja. (...) Tym, co zachodzi w wyniku bliskich spotkań z UFO, jest kontrola ludzkich wierzeń, kontrola związku pomiędzy naszą świadomością a fizyczną rzeczywistością. To, że ta kontrola naszej historii przybiera postać obserwacji gości z kosmosu, jest rzeczą drugorzędnej wagi." Przeniesienie akcentu z formy na treść zjawisk kieruje naszą uwagę na absurdy UFO i jego rzeczywisty wymiar. Tajemnicze istoty podając się za bardziej rozwinięte chcą zyskać zaufanie i zarazem większą kontrolę nad człowiekiem. Tłumaczy to wiele absurdów: zastanawiające jest, dlaczego przybysze z kosmosu przeprowadzają tak wiele badań i wciąż testują ludzi? Na co im tyle próbek ziemi, patyków i kamieni; dlaczego wymagają tak wielu postojów? Czy tu chodzi o eksplorację, czy raczej o inwazję i kontrolę ludzkich wierzeń? Kontakty z ludźmi wydają się być bezmyślne, bez konkretnego celu czy zadania. Za to ich skutkiem u obserwatorów jest fascynacja kosmosem, wiara w obce cywilizacje, nieraz obsesyjne dążenie do kolejnych spotkań oraz poszukiwanie odpowiedzi w naukach przyrodniczych, które pozostają wobec UFO bezradne.
Zatem coraz więcej ufologów porzuca teorię materialistyczną, tak jak uczynili to dr dr Hynek i Vallee, ojcowie nie-kosmicznej teorii pochodzenia niezidentyfikowanych obiektów latających. Dr Hynek zwracając uwagę na niematerialne cechy UFO doszedł do wniosku, że pochodzić one muszą z niematerialnej rzeczywistości.[...]
tutaj więcej:
http://popotopie.blogspot.co.uk/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Endor

Homo musisz pisać też że

Homo musisz pisać też że ratunkiem przed ufo jest modlitwa oraz różaniec do Maryji Dziewicy której niepokalane serce zwycięża takie coś. Msza święta też leczy i pomaga w uwolnieniu od ufoków.

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika Sajgoniarz

Bo tajemnicą jest że projekty

Bo tajemnicą jest że projekty X bogatych rządów wyprzedzają technologię wojskową o 100 lat, a cywilną o 200. Najciekawe jest to że używa się UFO jako przykrywki w styku "nie wiem na co patrzę, więc to musi być UFO" myśl rodem z ameryki, gdy Indianie zobaczyli pierwsze statki Europejczyków i ich mózgi zwariowały bo nie miały porównania do niczego co wcześniej widzięli. Pewnie nowoczesne pojazdy jak Aurora z premedytacją buduje się żeby wyglądały jak "nie z tej Ziemi". Kiedyś testowano samoloty o okrągłych skrzydłach, teraz mamy skrzydła delta, więc why not walce, a za niedługo kule.

Portret użytkownika Endor

Jeżeli ksmici są na prawdę i

Jeżeli ksmici są na prawdę i są też tacy co wierzą w Boga bo Aniołowie są jego pomocnikami to powinni wszyscy chrześcijanie się modlić o uwolnienie od ufo porywających bo może ten samolot też porwało ufo. Nikt nic nie wie co się stało z tym malajskim samolotem a może to sprawa ufo porywaczy? Trzeba się modlić do Boga i Chrystusa Pana oraz dziewicy Maryji o pomoc w uwolnieniu od zwodniczego ufo i sekt ufologicznych.

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Strony