Niektóre wulkany moga pełnić funkcję wejść do podziemnych baz

Kategorie: 

Jedna z popularniejszych teorii na temat fenomenu UFO zakłada, że nasza planeta jest wielkim rezerwatem a obserwacje niezidentyfikowanych obiektów latających jest po prostu efektem nieostrożności tych, którzy nas doglądają. Do tej pory powstało wiele teorii na temat tego gdzie ewentualnie mogłyby się znajdować tajne bazy UFO. Wśród bardzo prawdopodobnych lokalizacji są ziemskie wulkany.

 

Wulkany mogą być interesującym miejscem dla UFO, bo nasza technologia nie umie sobie z nimi radzić. Nie tylko nie umiemy przewidywać ich erupcji, ale nie potrafimy również wpływać w ich wnętrza. To, co o nich wiemy sprowadza się do osłuchiwania i wypatrywania drgań oraz składu magmy. Gdyby technologia UFO umożliwiała wpływanie wewnątrz wulkanu to byłaby to kryjówka idealna.

 

Gdyby Ziemianie prowadzili taki antropologiczny projekt badawczy na skalę kosmiczną z pewnością chowanie się w wulkanach byłoby sensownym pomysłem na długotrwałe ukrywanie się przed miejscowymi. Wiele osób może sobie zadać pytanie, po co ktoś miałby ukrywać się przed lokalnymi cywilizacjami. Cóż a po co dbać o środowisko? Nasza cywilizacja, jakkolwiek prymitywna na skalę kosmiczną jest czymś wyjątkowym i unikalnym. Ujawnienie się obcych mogłoby przeryć stosunki społeczne. Byłoby to po prostu skażenie środowiska.

UFO jest widywane w okolicy wulkanów praktycznie cały czas, ale właśnie to,  że są to wulkany powoduje, że rozmaite anomalie klasyfikowane są, jako zwykłe złudzenia związane z erupcjami, czy emisjami popiołu i gazów wulkanicznych. Trzeba przyznać, że wulkany zapewniają kamuflaż idealny. Nie wiadomo, czy pełnią tylko funkcję wrót do podziemnych baz czy są to bazy same w sobie.

Poza hipotezą wulkanów, jako miejsc gromadzenia się UFO jest też wiele innych i to wzajemnie się uzupełniających. Po pierwsze wielką bazą UFO może być idealnie dopasowany Księżyc, którego ruch jest tak dostosowany, że jednej jego części nigdy nie widzimy z Ziemi. Dzięki tej właściwości ciemna strona Księżyca wydaje się być miejscem idealnym na bazę UFO, znacznie lepszym niż wulkan.

Są też teorie zakładające, że bazy UFO znajdują się na dnie oceanów, na Atlantyku i na Pacyfiku. Mają temu dowodzić liczne obserwacje obiektów wynurzających się nagle z toni oceanu i odlatujących w nieznanym kierunku. Wielu specjalistów z dziedziny ufologii twierdzi, że bazy UFO znajdują się pod ziemią a miejsca gdzie da się tam wlecieć znajdują się na Antarktydzie. Bardzo możliwe, że do tych podziemnych baz da się wlecieć również przez kwatery wulkanów.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika malwi

podoba mi się teoria ze

podoba mi się teoria ze jesteśmy na tej planecie "hodowani" przez obcych. to by wyjasniało np.to dlaczego nie odziedziczylismy spuścizny po starozytnych cywilizacjach. nie znamy ich technologii, nie potrafimy wyjaśnic jak budowali, skąd czerpali wiedzę. wygląda to tak jakby wszyscy ludzie wymarli po jakiejs katastrofie(lub ktoś wszystkich wykończył) po czym sprowadzono nas tu na nowo, i rozwijalismy się na nowo, sami. bo gdyby była ciągłość zycia na ziemi, ciągłość rasy ludzkiej, to przekazując wiedzę z pokolenia na pokolenie ktoś by do cholery zapamiętał jak się budowało piramidy.oni nas obserwują i kiedyś zechcą z nami pogadac.

Portret użytkownika normalny?!

Czy Ty masz jakieś problemy z

Czy Ty masz jakieś problemy z akceptacją swojej seksualności - jakakolwiek by nie była (żeby nie wyjść na homofoba) ?!  Czy seksualności ogólnie ?!! Z tego można się wyleczyć !!! Biggrin         pzdr.

Portret użytkownika promień

Niesamowita wiedza o tej

Niesamowita wiedza o tej AGHARDZIE. Coś mi się to kojaży z podziemnym miastem budowanym przez Norwegów. Niektóży nie wierzą w te podziemne miasta w Norwegi, ale ja rozmawiałam z kimś kto mieszka w Norwegi i mówił, że to prawda. O tym się mówiło tam w telewizji i prasie. Miasto to jest szykowane na wypadek mających nadejść kataklizmów, może i przebiegunowania. Przecież nasza ziemia już przechodziła przebiegunowanie, może oni /ci z Aghardy/ są z przed tego okresu. Tu pole do popisu ma oczywiście fantazja i przypuszczenia. Jeżeli założmy będzie przebiegunowanie i stracimy pamięć to wszystkiego będziemy musieli się uczyć od poczatku, języka również. Więc ci , którzy wyjdą z tych podziemnych miast /jeżeli wyjdą/ dla ludzi, którzy przeżyją mogą faktycznie być kimś niesamowitym, jeżeli oni oczywiście ocaleją i nie utracą pamięci, bo się jakoś zabezpieczą. 

Portret użytkownika Homo sapiens

No ale skoro nie mają ciała

No ale skoro nie mają ciała materialnego jak nasze a ciała tymczasowe bo o tym mówi Św. Juda w liscie 5:6:
"następnie wytracił tych, którzy nie uwierzyli; 6 i aniołów, tych, którzy nie zachowali swojej godności, ale opuścili własne mieszkanie, spętanych wiekuistymi więzami zatrzymał w ciemnościach na sąd wielkiego dnia; 7 jak Sodoma i Gomora i w ich sąsiedztwie [położone] miasta - w podobny sposób jak one oddawszy się rozpuście i pożądaniu cudzego ciała.."
 
To oni mogą przemieszczać się przez ziemię jak chcą i kiedy chcą...
 No chyba że tak jak wierzy admin są to też istoty stworzone przez Boga i mają ciała materialne na stałe, ale te Anioły o których mówi Św Juda to też są stworzone przez Boga ale im się zachciało kontaktów sexualnych i chomoseksualnych...
 
http://www.youtube.com/watch?v=AJTwj33-F8o&feature=relmfu
 
Dr. Leir
UFOTV: Scientific Study of Alien Implants - Full
http://www.youtube.com/watch?v=ux_Zkqc79gA
Alien Implants - Special Update - Dr. Roger Leir LIVE
http://www.youtube.com/watch?v=ybPaGerF0TU

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony