Nierozważny Rosjanin nagrał własną śmierć

Kategorie: 

Mieszkaniec Lipiecka w Rosji,  który obserwował rozbiórkę budynku, nagrał własną śmierć, donosi most.tv.

 

Młody mieszkaniec Lipiecka tragicznie zginął podczas oglądania prac rozbiórki budynku. Zakładając, że jest w bezpiecznej odległości, mężczyzna wyjął komórkę i zaczął filmować, aby zarejestrować to, co dzieje się na placu budowy.

 

Niewłaściwie oszacował jednak stopień ryzyka. Teraz sprawą zajmą się śledczy i prokurator. Dramat rozegrał się 16 czerwca (niedziela) podczas rozbiórki dwukondygnacyjnego budynku. 29-letni pracownik sklepu Eugene Titow wyszedł z pracy, aby przyjrzeć się spektakularnej akcji. Wyjął telefon i zaczął filmować proces burzenia.

 

Budynek niszczono za pomocą spychacza z użyciem metalowych lin. Ściana budynku stawiała opór, ale kiedy jej ogromny kawał runął na ziemie, cegły z dużą prędkością uderzyły w młodego człowieka. Bohater nagrania nie miał szczęścia i zginął na miejscu. Osierocił trzyletnią córeczkę. Z powodu naruszenia przepisów bezpieczeństwa  i spowodowanie śmierci prokuratura wszczęła sprawę karną. Budynek należał do firmy Evrostroy, w której zatrudniono dwudziestodziewięciolatka.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Strony