Niesamowita obserwacja UFO nad stolicą Meksyku

Kategorie: 

Dwa dni temu pojawił się film niezidentyfikowanego obiektu zarejestrowanego nad Mexico City. Według informacji zawartych w wideo data obserwacji to 12 lutego 2012. Nagranie przedstawia obiekt o nieregularnym kształcie wiszący nad miastem.

 

Stabilizacja obrazu jest całkiem dobra jak na amatorski film i daje się dostrzec wiele szczegółów tego osobliwego pojazdu. Radze wytrzymać do końca filmu, bo znajduje się tam nagranie podobnego obiektu, jaki był widziany nad Mexico City dokładnie dwa lata temu przed tegoroczną obserwacją.

Czy mamy do czynienia z jakąś supernowoczesną technika wojskową czy jest to po prostu kolejny przykład niewyjaśnionych obserwacji, które wielu sceptyków dla zyskania wewnętrznego spokoju wolałoby schować głęboko z daleka od świata i oby o tym nie rozmawiać, bo co tu można powiedzieć w przypadku tak ewidentnej manifestacji fenomenu UFO.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Alessa

Jeśli oczekujecie poważnej

Jeśli oczekujecie poważnej dyskusji to sami zachowujcie się poważnie, porównywanie obiektu z filmu do zawieszonej błyskotki na sznurku to chyba mógł wymyślić ktoś kto nigdy nie wnika na serio w temat, albo ktoś kto ma za zadanie ośmieszać.. Tak czy inaczej tego typu ludzie to trole, które marnują czas i energię innych i powinni być usuwani konsekwentnie z wszelkich forów.

Portret użytkownika Seba

Każdy by chciał zobaczyć to

Każdy by chciał zobaczyć to coś w jakości HD ale to nie pornos. A nagrywa się takie obiekty tym co mamy. Dam głowe że ten obiekt jak by wisiał w biały dzień na niebie wyglądał by jak biała kropeczka stojąca w miejscu niczym gwiazda. Dopiero po maksymalnym zbliżeniu ujawniają się szczegóły tego obiektu. A falowanie obrazu spowodowane jest wysoką temperaturą powietrza jak to bywa w meksyku.

Portret użytkownika gash

Problem w tym, ze z

Problem w tym, ze z wykształcenia jestem po cześci grafikiem komputerowym i mam do czynienia z CGI i na większości tych HD widać ewidętnie, że to jest CG. Stąd ciężko o wiarygodne, filmowe dowody, że to co jest nagrywane to tak naprawdę UFO. Zła jakość często uniemożliwia identyfikację tego z czym naprawdę mamy do czynienia a obrazy w dobrej jakości zdradzają że mamy do czynienia z oszutwem.   

Portret użytkownika Raffi5000

troche mnie juz meczy to

troche mnie juz meczy to wytezanie umyslu, co ogladam w wiekszosci filmikow, gdzie jakosc obiektow jest tak gowniana, ze nie sposob to wyjasnic. czesto filmowalem samoloty na duzych wysokosciach zwykla kamera, a czasem telefonem. zawsze widac wyrazne rysy pojazdu, czasem nawet okna i kolory. a tu jakies gowno zamazane i niewyrazne. i ten szybko zmienuajacy sie focus...jakby to bylo przed obiektywem. crap.
pzdr

Wszystkim jest energia, nawet masą...a nawet przede wszystkim...

Portret użytkownika gash

  Widzę, że komuś tutaj nerwy

 Widzę, że komuś tutaj nerwy puszczają. Albo chcesz być rzetelnym reporterem albo odwalasz fuszere. Zdecyduje się kolego. Inicjatywa jest godna, ale jeżeli chcesz być brany na poważnie, to filtruj to co wrzucasz. Ostatnio to co tutaj się pojawia to albo takie dyndające błyskotki albo jakość taka, że to co widać na filmie może być albo statkiem obcych albo bocianem niosącym dziecko - jedno i drugie równie prawdopodobne Smile Oczywiście, pewnie napiszesz mi zaraz, że jak mi nie odpowiada, to nie czytaj. Więc ubiegnę to pytanie i od razu na nie odpowiem: skoro to ogólnodostępna strona to mam prawo czytać i wyrażać swoją opinię, do póki nie obrażam nikogo. Jeżeli widzę, że ktoś przekazuje w nierzetelny sposób beznadziejne informacje, to pisze to otwarcie, tak żeby inni użytkownicy mogli zapoznać się z opinią, że ktoś uważa to za chłam Smile Pozdro

Portret użytkownika admin

@gash ja to juz przechodziłem

@gash ja to juz przechodziłem na zmianynaziemi.pl , to jest głupia bezsensowna krytyka, kogoś komu się nie chciało przeczytać ani oglądnąć ale zgrywa komentatora. A komentuj sobie człowieku, że cos ci dynda przed oczami, ale najpierw zobacz film i przeczytaj ze zrozumieniem, to tak wiele wymagam?Nie rozumiem jakie sa oczekiwania względem witryny, która pisze o niewyjaśnionych rzeczach, czasami kontrowersyjnych, że co, że będę weryfikował godzinami i z drżacym z niepokoju palcem klikał enter obawiając się krytyki ? Weź się ogarnij gash bo widac, ze to tu wypisujesz, zeby się drażnić, ja to toleruje i tyle. Zwykle w ogole nie odpowiadam na komentarze (nawet ich nie czytam tylko patrze na wulgaryzmy) bo jak już odpowiem to tacy jak Ty pocą się ze szczęścia, jak to wyprowadzili z równowagi admina, pleeeease to żenujące Smile

Strony