Niesamowite zjawisko nad Meksykiem, gromady UFO

Kategorie: 

Do nietypowej obserwacji UFO doszło 23 października w Meksykańskiej Guadalajrze. W biały dzień na niebie był widoczny prawdziwy rój obiektów, które zdawały się poruszać. Całość sprawiała wrażenie obserwacji gromady ptaków. Pochodzenie jasnych obiektów nie jest znane.

 

Nagranie ze wzgledu na jakość robi wrażenie. Wygląda to tak jakby grupa kilkuset obiektów poruszała się w pozornie chaotyczny sposób. Wyglądają one jak coś co bywa określane jako ORBS. Pojawiły się już nawet nagrania na których zjawisko poddawane jest rozmaitym analizom.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Beinn

Kilka lat temu, nie pamiętam

Kilka lat temu, nie pamiętam gdzie, spotkałem się z teorią że w naszej atmosferze i powyżej niej żyją energetyczne istoty. Patrząc na to nagranie, lub też nagrania z ISS na których uchwycono podobne NOL-e, mam dziwne wrażenie że może coś w tym być. Ruch i szyk tych obiektów na nagraniu powyżej, moim zdaniem  nie przypaminajakiegoś szyku, czy czegość w  tym rodzaju, co pozwalało by uznać że jest to powiedzmy eskadra obcych.

Portret użytkownika norberto

Widziałem takie coś nad

Widziałem takie coś nad warszawą w maju br. 0_o. Wiadomo,  bez nagrania nie mam dowodu, ale komórką nie dało rady. Zresztą, w pierwszej chwili pomyślałem że to jakieś omamy związane z przepracowaniem i za dużą ilością energetyków