Niezidentyfikowane jasne obiekty zaobserwowano nad Włochami

Kategorie: 

Do niesamowitej obserwacji UFO doszło we Włoszech w okolicy Góry Bisbino. Film został nagrany 7 stycznia 2012 i przedstawia prawdopodobnie dwa obiekty orbitujące wokół siebie.

 

Niebo było zupełnie ciemne. Pojazdy były dwa. Najpierw pojawił się jeden, potem drugi. Nie świeciły w świetle odbitym lecz emitowały własne. Tak jakby każdy obiekt były wyposażony w cztery światła. UFO właściwie wisiało w powietrzu, a następnie pojawiało się i znikało.

[ibimage==11283==Oryginalny==none==self==null]

Na pytanie, co to było, zjawisko naturalne lub "latające spodki", wiarygodnej odpowiedzi, oczywiście nie ma. I nie może być a w oparciu o amatorskie zdjęcia trudno jest wyciągać daleko idące wnioski.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika apokalyptic

Ku..a bo już mnie nerwwy

Ku..a bo już mnie nerwwy bioą. Jeśli faktycznie odwiedza nas jakaś obca cwywilizacja to niech się wreszcie ujawni a jak nie to niech nie  zawracajcie mi dupy. Nie rozumiem po co ta cała mistyfikacja? Czy ludzie są faktycznie tak ciemni że nie będą potrafili tego zrozumieć? Albo karty na stół albo spierda..ć. Sorry ale każdemu może się skończyć cierpliwość. 

Portret użytkownika Dj Fazzman

Mi to wygląda na światła

Mi to wygląda na światła latarek z czterema białymi diodami LED, które odbiajają się od szyby, za którą widoczne są drzewa. Nagranie zrobione przez szybę, to tłumaczyłoby też gubienie ostrości przez przyrząd rejestrujący. Efekty świetlne miały miejsce za plecami rejestrującego.