Niezidentyfikowane obiekty latające w pobliżu Międzynarodowej Stacji Kosmicznej

Kategorie: 

Praktycznie cały czas dochodzi do kolejnych obserwacji dziwnych obiektów w okolicy ISS. Kamery transmitujące obrazy z pokładu stacji dostarczają, co raz to nowych dowodów na to, że coś niewyjaśnionego ma miejsce na ziemskiej orbicie.

 

Wiele z obserwacji dokonywanych na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej to w istocie śmieci kosmiczne lub pozostałości jakichś uszkodzonych satelitów. Często jednak dochodzi do tego, że w obiektywie kamer z ISS pojawiają się różnego rodzaju światła, które często wyraźnie zmierzają w stronę naszej atmosfery, innymi słowy czasami udaje się zarejestrować jakieś obiekty dokonujące celowego zejścia do atmosfery i w konsekwencji do powierzchni ziemi.

 

Niektóre z tych jasnych obiektów to z pewnością meteoryty, albo deorbitujące satelity, ale mnogość obserwacji, których nie da się zakwalifikować do żadnej z tych kategorii jest wręcz przytłaczająca a brak pytań o ich istotę jest po prostu dziwna. Powyżej znajduje się nagranie wykonane 25 grudnia 2012 . Jest to klasyczny przykład tego typu dziwacznych obserwacji trudnych do wyjaśnienia. Nagranie trwa kilka minut i przedstawia białe obiekty, które unoszą się w okolicy stacji a następnie nikną w oddali.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika pako1205

Z całą pewnością dzieją się

Z całą pewnością dzieją się na orbicie ciekawe obserwacje i jak wiadomo nie tylko ,świadczy o tym denna jakość materiałów,żeby za dużo nie zobaczyć,a o jakości sprzętu,rozdzielczości urządzeń rejestrujących nie trzeba nikomu przypominać jakiej są tam jakości.

Portret użytkownika baca

he he jest popołudnie a już

he he jest popołudnie a już pisza ze jest error404 i nie posiadają takiej strony - ta wielka syjonia rzeczywiście boi sie nowej fali prawdy
dla tych co nie zdązyli przed "awarią" zapozanać sie z newsem był on o antysemickich haslach na stadionach pod adresem jakiejs druzyny z dzielnicy Totenham zamieszkalej przed potomkow ups... biblijnego Chama

Strony