Niezidentyfikowane obiekty nad Kansas

Kategorie: 

Między 4 a 6 października w okolicy Kansas City dokonano obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających. Zjawisko obserwowało wiele osób, które alarmowały o tym lokalne media. Film zaprezentowany przez stację telewizyjną Fox został nakręcony telefonem komórkowym. Przedstawia formacje jasnych świateł ułożoną w kształcie litery V.

 

Organizacja badająca przypadki UFO o nazwie MUFON ( Mutual UFO Network) poinformowała, że osoby z okolic Kansas informowaly o jasnym świetle, spadających obiektach i unoszących się pojazdach. Obserwacji dokonywano przez kilka dni do 6 października włącznie.

"Mamy raporty o bardzo dużych jednostkach unoszących się w powietrzu. Jest to dość niezwykłe, ponieważ normalne samoloty nie zachowują się w ten sposób. Podobnie mogły wyglądać śmigłowce, ale nie zgłoszono obserwacji takich pojazdów w okolicy.

MUFON skontaktował się z lokalnym lotniskiem i kilka z obserwacji udało się zakwalifikować, jako startujące lub lądujące samoloty. Nadal jednak pozostaje wiele niewyjaśnionych zgłoszeń. W lokalnej prasie tłumaczy się jednak, że obiekty w kształcie litery V to nic innego jak przelatujące w szyku awionetki.

 

 

Źródłohttp://www.fox4kc.com/news/wdaf-ufos-over-kansas-city-area-residents-report-strange-lights-hovering-craft-over-kansas-city-20111006,0,4234162.story

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Niemanic

"Obserwacji dokonywano przez

"Obserwacji dokonywano przez kilka dni do 6 października włącznie." "Film zaprezentowany przez stację telewizyjną Fox został nakręcony telefonem komórkowym"nie rozumiem... O.o skoro informowali stacje telewizyjną o tym i było to widoczne przez kilka dni to dlaczego materiał pokazywany w telewizji jest nakręcony telefonem komórkowym a nie super extra świetną i profesjonalną kamerą O.o rozumiem że telewizja ma ciekawsze materiały do filmowania ;]