Niezidentyfikowany efekt świetlny z Antarktydy

Kategorie: 

To już nie pierwszy raz, gdy na Antarktydzie widać dziwne fenomeny świetlne. Po raz kolejny chodzi o stację arktyczną Neumeyer Station. Kamera internetowa zarejestrowała nietypowe rzeczy.

 

Film pokazuje nam typową lodową scenerię. W pewnym momencie na ekranie ukazało się coś, co trudno zinterpretować. Wygląda to jak Słońce, ale ze sporą plamą wewnątrz. Inni twierdzą, że jest o jakiś portal energetyczny, który akurat otwierał się nad Antarktydą.

 

Każdy, kto chce samemu śledzić rozwój wypadków w okolicy niemieckiej stacji badawczej może skorzystać z załączonego linka. http://www.awi.de/NM_WebCam/a

 

Jeśli ktoś ma sensowne wytłumaczenie tego fenomenu, poza stwierdzeniem fałszerstwa, to czekamy na komentarze z wyjasnieniami.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika merek

Od 6  miesięcy na kamerach

Od 6  miesięcy na kamerach arktycznych pojawia się ten objekt cały czas powodując te dziwne reakcje w obiektywach i mózgach niektórych.Skończcie  lać wodę ,to Nubiru,10a planeta naszego ukladu i za 2-3 miesiące nie da jej sie zbyć kiepskimi parametrami kamer bo będzie widoczna gołym okiem z naszej pólkuli i nie da się tego wyciszyć ani załonić przed oczami ludzkości.....pozdrawiam

Portret użytkownika Pyka89

To nic nadzwyczajnego. Taki

To nic nadzwyczajnego.Taki efekt można uzuskać próbując zrobić zdjęcie słońcu.Kamery jak i również aparaty nie posiadające odpowiednich przesłon na obiektywie (czegoś w rodzeju okularów przeciwsłonecznych).Jeżeli podczas robienia zdjęcia nagle pojawi się bardzo jasny obiekt (w tym wypadku jest to słońce wyłaniające się z za chmur) aparat automatycznie zmniejsza kontrast w celu uniknięcia przepalenia zdjęcia w przypadku nowych modeli zarówno kamer jak i aparatów są one na tyle "inteligętne" że potrafią zlokalizować śródło światła i punktowo je ściemnić (zmniejszyć jego kontrast). W efekcie otrzymujemy taki właśnie efekt. A więc dałem wam dowód że nie wszystko co na pierwszy żut oka wygląda niewytłumaczalnie jest zjawiskiem paranormalnym. Zanim zaczniecie się ekscytować przeanalizujcie dowody.Zdarzyło wam się kiedyś wadalić kał w kształcie jakiejś litery? Zacznijcie je spisywać może to przekaz z innego wymiary lub przepowiednia?Kto wie? 

Strony