Niezidentyfikowany obiekt nad Morzem Japońskim zakłócił lot rosyjskich samolotów pasażerskich

Kategorie: 

Niezidentyfikowany obiekt nad Morzem Japońskim zakłócił lot rosyjskich samolotów pasażerskich. Do incydentu doszło nad strefą neutralnych wód Morza Japońskiego, donosi rosyjski Kurier Wojenno – Przemysłowy.

 

Incydent miał miejsce 10 lipca 2013 roku około 03:20 czasu lokalnego. Z powodu niezidentyfikowanego obiektu samoloty pasażerskie Aeroflotu i Sachalin Aviatrass, lecące na różnych poziomach, musiały zmienić kurs.

 

Lot nieznanego statku powietrznego nie został uzgodniony z właściwymi organami i służbami. Oprócz dwóch rejsowych samolotów w tej okolicy nie powinno było być innych maszyn. Obecnie trwają spekulacje, czy był to dron, niezidentyfikowany samolot wojskowy, czy UFO.

Szczegóły: http://vpk-news.ru/news/16692
 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

ArDoR...ale wiesz jak to

ArDoR...ale wiesz jak to jest...nie wszyskie info o ufo trzeba brac śmiertelnie poważnie,to samo dotyczy fotek takich jak ta ,tym bardziej że w dobie powszechnej elektroniki dobrej jakości na dodatek wiele filmów czy zdjęć poraża jakością ...i tak naprzykład wyjdzie że się czepiam,ale wszystko to co ciekawe jest niewyraźne...twierdzi się publicznie że łaziki chodzą po marsie i oglądać możemy zdjęcia HD ,a tu z księżyca takie zdjęcia ...szczerze mówiąc to może to być wszystko ,pomijam szczegół ,że wcale to nie musi być zdjęcie księżyca ,zwróć uwagę na film...film cały czas kręci...zdjęcie...i nie mów że wygląda to wiarygodnie ,bo wystarczy skalisty teren +dajmy na to figurka matki boskiej + kiepskiej jakości komórka z aparatem i takie zdjęcie idzie zrobić ,a potem twierdzić że jest z księżyca...tak więc trochę komentujmy,trochę żartujmy i nie dajmy się zwariować ,bo biorąc wszystko śmiertelnie poważnie ,może się okazać że więcej tu już obcych niż ludzi...nie wspominając o aniołach i takich tam...;)

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika ArDoR

Uff... co ja tutaj robię?!

Uff... co ja tutaj robię?! sceptyyk mnie rozłożył na łopatki...Admina rozumiem, wyszukuje jakieś ciekawostki i nam o nich pisze... nie każdy ma czas przewertować internet w poszukiwaniu interesujących wieści w temacie UFO, dziwnych zjawisk, zmian społecznych itp...
Często z informacji zawartych na innemedium.pl korzystają inne alternatywne serwisy informacyjne, choćby NiezależnaTelewizja. co świadczy że IM wypełnia jakąś misję informacyjną... Między innymi ja tak trafiłem na ten portal. Owszem, nie zawsze wszystko jest ciekawe dla każdego, ale nikt nie zmusza nas/was do czytania wszystkiego, a już zwłaszcza komentowania... jak się komuś nie podobają informacje na innemedium, to włączcie TVP1,2,3... ewentualnie TVN,Polsat... poziom jaki oferuje mainstream wam nie odpowiada, za wysoki?...  ;-D - szukacie miejsca dla siebie w sieci? a jak znajdziecie coś co wydaje się że może być fajne, to od razu sprowadzacie ogół do swojego poziomu żebyście się czuli komfortowo... najwyraźniej komentarze stały się inkubatorem hejterów ;-/
Admin to konkretny człowiek który wnosi coś do naszej przestrzeni, stara się na miarę swoich możliwości i dostępnych informacji... ale cała ta zgraja troli, kwękających z byle powodu, narzekających na wszystko i wszystkich samemu nic nie wnosząc do dyskusji, jednoznacznie dały mi do zrozumienia że coś tu się niedobrego dzieje...
Wybaczcie te wtręty youtubowe, ale brak mi słów... a skoro zostałem oświecony przez jakiegoś sympatyka XXX w kwesti przerośniętego własnego ego, jeszcze go trochę dopompuje i odlatuję stąd...
Dziwię się munin-owi że tak długo wytrzymał, próbując coś wyjaśniać tym trollom które opanowały InneMedium Wink
Nie dziwię się nawet Bacy że zmienił się ostatnio ton jego wypowiedzi, i z mistrzowskiego poziomu, zszedł kilka tonów niżej... w końcu ileż można.
A szkoda bo jest tu naprawdę dużo wartościowych osób, ale bez przetaka który oddzieli ziarna od plew, to ciągle będzie wychodził zakalec.
Życząc dobrej zabawy... tymczasem odmeldowuję się.

Portret użytkownika kluska71

W sumie to tam malo co widac,

W sumie to tam malo co widac, chyba ze to cos co jest po lewej stronie tego samolotu a raczej obok skrzydla.Kilka razy pojawia sie rowniez jakis blysk a samoloty na tej wysokosci w dzien chyba raczej nie migaja;)

Strony