Niezidentyfikowany obiekt nad Nebraską

Kategorie: 

Mniej więcej około 6 rano czasu lokalnego dnia 4 września, doszło do obserwacji niezidentyfikowanego obiektu latającego, który znajdował się nad stanem Nebraska. Obiekt został zarejestrowany na nagraniu kamery zamontowanej na wieży nadawczej. Pierwszy wypatrzył to meteorolog stacji telewizyjnej Channel 8. Wszyscy, którzy zobaczyli dziwaczny widok na porannej kamerce uznają, że to coś zdecydowanie niezwykłego.

 

Był to obiekt o kształcie trójkąt, dosyć jasny i zawisł nad niebem miasta Lincoln. Obserwacja była kontynuowana przez mniej więcej 45 minut, po czym obiekt zniknął. Mimo, że wydarzyło się to ponad tydzień temu, bo 10 września, do dzisiaj nie ma wyjaśnienia na to, co widziała kamera zamontowana na wieży telewizyjnej oraz potwierdzające obserwacje drugie nagranie udostępnione przez jednego z widzów stacji Channel 8.

 

Obiekt podczas obserwacji wyglądał tak jakby pulsował swiatłem. W kwestii tej obserwacji zapytano o zdanie agencji odpowiedzialnej za loty na terenie USA, ale nie stwierdzono, aby tego dnia widziano na radarach jakikolwiek niezidentyfikowany obiekt. Eksperci zza oceanu stawiają raczej na to, że obserwowany UFO to jakiś tajny pojazd nowego typu należący do armii amerykańskiej.

 

 

 

Źródło: http://www.klkntv.com/story/23383798/towercam-object-still-unidenftified

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Fanka1

Dlatego dodam do poprzedniej

Dlatego dodam do poprzedniej wypowiedzi to, że istoty porywające działają niewątpliwie pod namową (wpływem ) upadłych aniołów (archonów) ale same nie są szatanami - tylko zapewne nie korzystają z własnej wolnej woli czynienia dobra. Jak dwa w jednym.

Portret użytkownika Fanka1

Ten o którym piszesz, dostał

Ten o którym piszesz, dostał od Stwórcy wiele władzy nad materią i energią! Może się pokazywać w dowolnej postaci. Najbardziej jednak zastanawiające dla mnie jest to, że w ST gdy jest mowa o Hiobie, to zniszczenie rodziny Hioba wymagało zezwolenia Boga. Gdy Bóg zastrzegł, że sam Hiob jest nietykalny - to Szatan nie mógł jego samego skrzywdzić. 

Portret użytkownika Endor

Ufo to mogą być stworzone

Ufo to mogą być stworzone istoty ptzez Szatana czyli Diabła bo się ukrywają ciągle i porywają ludzi żeby na nich eksperymentować. Bo Satan się też ukrywa, ludzie się nie zastanawiają na takim zachowaniem Diabła.

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika zielonawyspa

Największy polski ufolog

Największy polski ufolog opisał dziwne zjawisko związane z przekształceniem się ludzi lub ich podmianą przez ufo na istoty ufo, ludzie którzy się już zmienili w ufo nie mają wzwodu członka, to znaczy nie wykazują podniety na widok nagiej kobiety czyli ich narząd płciowy nie zachowuje się jak u ludzi. Oznacza to potajemne zmienianie ludzi w ufo dla ich nieznanych celów. Jeżeli nie macie wzwodu członka to może to być oznaką że zostaliście podmienieni !
http://www.totalizm.pl/pajak_jan.htm

Portret użytkownika baca

ale żes sobie dorobił

ale żes sobie dorobił skomplikowaną ideologię Smile
jak nie masz wzwodu to nie hmmm... "zwalaj" na ufo tylko znajdz kobietę...
tylko uwazaj na facetów przebranych za kobietę lub kobiety wyglądające jak facet przebrany za kobietę...

Strony