Niezidentyfikowany obiekt nad Nowym Orleanem

Kategorie: 

To już drugi przypadek w ciągu miesiąca, gdy podczas transmisji wydarzenia sportowego na ekranach telewizorów pojawia się amerykanom coś, co wygląda i porusza się jak typowe UFO.

 

Wprawni obserwatorzy wychwycili natychmiast, że coś dziwnego przeleciało nad obszarem w okolicy stadionu w Nowym Orleanie. Gdy ogląda się pierwszy film w pełnej szybkości można jeszcze mieć wątpliwości, co do tego czy widzimy coś nadzwyczajnego.

Dopiero poklatkowe analizy uwidoczniły, że dziwny obiekt nie tylko przeleciał z zawrotną prędkością, ale na dodatek ewidentnie zrobił to za znajdującymi się w kadrze budynkami.

 

 

Źródłohttp://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SHUEDerZh8Q

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika typ

bez obrazy ale widac ze nie

bez obrazy ale widac ze nie wiesz ze telewizje kablowe czy satelitarne zaopatruja klientow w takie cos(nazwijmy to np. cyfrowy dekoder jak zwal tak zwal) dzieki ktoremu mozesz wcisnac pauze kiedy masz ochote pojsc do kuchni zrobic se kanapke i herbate wrocic i zaczac od momentu w ktorym wyszedles albo jak przegapiles watek z filmu mozesz w kazdej chwili cofnac sie np. 10min i zaczac oglAdac od 10min wstecz. nie potrzeba ani video ani komputera. i ten koles wlasnie to zrobil zauwazyl cos dziwnego i potem cofnal sie zeby to sprawdzic a ze nie ma videa to zlapal za kamerke i nagral bezposrednio z telewizora i wrzucil na youtube. pozdro p.s. malo kto ma dzisiaj VIDEO