Niezidentyfikowany obiekt przeleciał kilka metrów od spadochroniarza

Kategorie: 

Do bardzo nietypowego wydarzenia doszło w Norwegii. Właściwie miało to miejsce w 2012 roku, ale do teraz pozostawało to nieujawnione. Podczas skoku Andersa Helstrupa stalo się coś niezwykłego. Minął go o kilka metrów jakiś spadający obiekt.

 

Zdarzenie miało miejsce w okolicy Østre Æra Airport w Hedmark w Norwegii. Helstrup podczas skoku był ubrany w specjalny kostium do szybowania i miał przytwierdzone do kasku ochronnego dwie kamery, które rejestrowały przebieg lotu.

 

Jak twierdzi skoczek już podczas spadania miał wrażenie, że coś jest nie tak, ale nie zanotował niczego w zasięgu wzroku. Gdy przeglądnął nagrania z kamerek okazało się, że dosłownie o kilka metrów minęło go coś, co na pierwszy rzut oka wyglądało jak niewielki kamień.
Zanim Helstrup przyszedł z tym do prasy zadał sobie trud aby wziąć wolne w pracy w celu przeprowadzenia poszukiwań miejsca upadku tajemniczego przedmiotu. Niestety bez rezultatu.
 
Większość naukowców, którzy widzieli nagranie jest zdumionych. Przeważa opinia, że obiekt ten był meteorem, który zmierzał w kierunku powierzchni naszej planety. Geolog Hans Amundsen potwierdza, że kształt obiektu wygląda podobnie do tych jakie zaobserwowano u meteorytów.
 
Jego zdaniem musiał to być fragment większego obiektu, który spadł wtedy nad tym obszarem. Według tej teorii musiało dojść do eksplozji mniej więcej 20 km nad Ziemią i to co minęło Helstrupa to efekt rozpadu tego ciała niebieskiego.
 
Jest to teoria, która daje spokój ducha wszelkiego rodzaju sceptykom. Prawdopodobnie dlatego, że nie było chętnych do wspierania autorytetem takich wyjaśnień, czekaliśmy na ujawnienie tego nagrania przez dwa lata.
 
To co się na nim znajduje to może być meteor, albo rods, albo po prostu UFO. Każde wyjaśnienie jest dobre, ale skoro nie znaleziono żadnego miejsca upadku fragmentów tego meteora trudno jest uznawać, że właśnie z tym mamy do czynienia w tym przypadku.

 
 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika golem

Widzę, że dogadam się z Homo

Widzę, że dogadam się z Homo spapiens. Jestem zaskoczony tym, że Putin zakazał GMO i lotów samolotów rozsiewających chemtrails. W takm razie tak bardzo Rockefeller i reszta mają do niego respekt czy to zależy bardziej od tego, jakie decyzje zapadają jedynie pośród głów danego państwa? Gdybym był bardziej w temacie to sam pewnie znałbym odpowiedź, ale obecnie mam pewną bardzo ważną sprawę na głowie, żeby w to wszystko tak bardzo wnikać.
Jeśli chodzi o te tajemnicze samoloty nad Polską to tusk tak bardzo obawia się wyżej postawionych od siebie czy wydaje mu się, że jest to dla niego na rękę? Za bardzo odciąłem się, ale oczywiście nie stało się tak bez powodu.
Jeśli chodzi o biochipy i nieśmiertelność to nawet nie będą jaj obiecywać? Nieśmiertelnośc ludzkiego ciała nie jest wcale niczym głupim, ale jak na razie jedynie samo w sobie. Pewnie już wiesz o tym, że sam zwlaczam New Age, choć teraz jestem za bardzo zajęty czymś innym. Ważne, że jest strona, którą zarządzam.
Prześmiewcze jest to speudopokojowe pieprzenie zarówno New Age jak i Zeitgeist. Wprawdzie znam tylko ten jeden ruch, ale wiem o co chodzi. Że też sam nie wróciłem uwagi na to jak bardzo nie zwalczają ich zmanipulowani zwolennicy tych całych ewolucjonistów. Chyba zacznę tu częściej zaglądać pomimo tego, co czasami dzieje się wokół mnie i nie tylko.

Portret użytkownika zibi1973

W lewym górnym rogu widać

W lewym górnym rogu widać jasne obiekty ale co za różnica i tak anty ufo coś  wymyślą może przemilczą i jakoś to będzie,rządasy mają wszystko pod kontrolą jak sami się nie przyznają to ciężko będzie od nich to wyciągnąć ,a do uciszania mają swoich pracowników

Portret użytkownika zibi1973

Nie do końca  bo na tym małym

Nie do końca  bo na tym małym zdjęciu po lewo też widać,a co nie mogę się pomylić, tak po prawo a jak pisałem i tak nie ma różnicy jak i co, liczy się  co u góry  powiedzą,w losach ziemi już napisali meteoryt i wszystko w temacie

Portret użytkownika c

Ja jestem za opinią że to

Ja jestem za opinią że to jednak kawałek meteoru który się oderwał od większej całości podczas spalania w atmosferze , nie znam sie az tak bardzo na fizyce moze sie wypowie jakis znawca ale wydaje mi się że jak obiekt taki sie oderwie od głównego szybko pędzącego "kamienia" to nie będzie już miał takiej samej prędkości (np jak sam opór powietrza i spalanie go oderwie) i może spadać o wiele wolniej niż główny obiekt z kosmosu.

Portret użytkownika Homo sapiens

Otrzymamy DOKŁADNIE taki

Otrzymamy DOKŁADNIE taki tekst:

Beware the bearers of FALSE gifts & their BROKEN PROMISES.Much PAIN but still time.BELIEVe..There is GOOD up there.We oppose DECEPTION.Conduit CLOSING.

po przetłumaczeniu na j. polski (dosłownie)

Strzeżcie się posiadaczy (okazicieli) FAŁSZYWYCH (obłudnych) prezentów i ich ZŁAMANYCH OBIETNIC. Dużo BÓLU (cierpienia, męk), ale wciąż czas. WIERZCIe.. Tam gdzieś jest DOBRO (cnota, szczęście). My przeciwstawiamy się OSZUSTWOM (ułudzie). Przewód (przekaz) KOŃCOWY.

co może oznaczać, czas zagrożenia Ziemi...
 
 
tuyaj calosc
http://www.paranormalne.pl/topic/1322-alien-face/

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika baca

prawdopodobieństwo że w tym

prawdopodobieństwo że w tym samym czasie i w tym samym miejscu spada spadochroniarz i meteoryt wynosi dokladnie zero...
równie dobrze mogło go minąć zielone ferrari albo ten gościu przebrany za misia z Zakopanego...
ponadto ten skoczek nie... zaskoczył zwyżką intelektu kiedy ambitnie postanowił poszukać tego czegoś potem na ziemi.
... która sie sklada z identycznych "kamyków"?
... i jest wielkości Albani  zważywszy ze "kamyk" leciał pod kątem - wiec obszar do "przeszukania" dałby mu zajęcie na najbiższe ćwierć wieku.
dlaczego takim jak ten skoczek nigdy nie wpadnie do głowy to co jest niemal pewne:
- to był po prostu śmieć z samolotu lub balonu z ktorego wyskoczył
- to był kawałek plecaka lub kombinezonu, który się zmęczył i oderwał podczas otwierania spadochronu
- to była jedna z kamer którymi się poobwieszał jak choinka
- to mógł byś nawet jego ukochany wibrator, podeszwa od buta, sztuczna szczęka, pamiątka z pierwszej komuni, przycisk na biurko w kształcie buddy, kierunkowskaz od volkswagena, zestaw kredek świecowych, prawosławna ikona - no wszystko tylko nie meteoryt, ok?
jest bardzo dużo możliwości graniczących z pewnoscią ale... generalnie to rozwala mnie fakt że ktoś sprawdza najbanalniejszy z banalnych "film"... klatka po klatce... przez jakieś DWA LATA i sie tam doszukuje cudów nie z tej ziemi... np meteorytu stealth niewidzialnego potem na ziemi... takiego  "bezkraterowego"
"większość naukowców" która film widziała sprawiła ze na nowo trzeba zdefiniować pojęcie "naukowiec" w Norwegii - to mogą być po prostu ludzie z zespołem Downa, którzy zrobili w szkole specjalnej doktorat z oglądania filmów w sieci...

Portret użytkownika Kontrapunkt

Moim zdaniem jest to zwykły

Moim zdaniem jest to zwykły kamyczek, który przypadkiem  znalazł się w spadochronie i przy otwarciu tegoż spadochronu kamyczek wyleciał - wiadome też jest, że spadochrony nie są jednorazowego użytku...

Portret użytkownika Homo sapiens

Pamiętacie ten news na

Pamiętacie ten news na innymedium ?
Batalia o implant UFO, niezwykła relacja L.A. Marzulliego
//innemedium.pl/wiadomosc/batalia-o-implant-ufo-niezwykla-relacja-la-marzulliego
 
Właśnie pojawiło się video, 28 minut tylko o ufo i najnowszych badaniach ufo pod względem tego kim są i co robią za pomocą implantów. Audycja opisuje dokładniej to co się zdarzyło podczas wydobywania tego implantu, co ciekawe okazuje się, że duża część badaczy sądzi, żę implanty mają w sobie "element duchowy" ! Czyli jego działanie ma związek z tą dziedziną wiedzy, lub jakoś bierze udział w zachowaniu się tego "urządzenia" lub/i ma wpływ na nas pod tym względem.  Dodatkowo wyjaśniło się że modliło się dwoje, producent filmowy Richard Shaw oraz badacz Marzulli. Dzięki temu modlitwa miała czynny udział w ponownym pojawieniu się tego implanta w naszej rzeczywistości, po tym jak Ufo istoty ją przesunęły do innego wymiaru, ufo implant - mikro urządzenie. Polecam tym, którzy znają angielski, mam nadzieję , że za jakiś czas pojawi się tłumaczenie.
The Watchers Collection
https://www.youtube.com/watch?v=Ci7OFV5iP_A
 
Chciałbym państwa zaprosić na jeden z najważniejszych filmów opisuących tematy poruszane na tym blogu. Film składa się z 11 części, tutaj prezentuje ten film od części 6-tej, jeżeli ktoś będzie ciekawy reszty to wystarczy wpisać w youtube tytuł i można obejrzeć pierwsze 5 odcinków.
http://popotopie.blogspot.co.uk/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika pasjonat

zdjecia sa dosc dynamiczne,

zdjecia sa dosc dynamiczne, tarcie = ciazenie ziemskie --> ok 300 km/h
+/-10% dla roznych powierzchni. inne obiekty ?
do glowy przychodza mi jeszcze zamarzniete ekskrementy z samolotow.
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Homo sapiens

BIOCHIP - Jednym z aspektów

BIOCHIP -

Jednym z aspektów teorii NWO jest biochip.Prawdopodobnie biochip to też manipulacja , mimo ze w swiecie jest coraz wiecej biometrii to moze byc to celowo robione przez zarządców systemu.Mozliwe ze BIOCHIP ma osmieszyc temat znamienia i zakamuflowac prawdziwe biblijne znamie.Nie moge na 100 % wykluczyc ze biochip to nie znamie ale moge wykazac ze istnieje duze prawdopodobienstwo ze tak jest,Po pierwsze biochip jako znamie ukazywane jest w mass mediach i telewizji a one słuza do manipulacji i zwodzenia ludzi.
 
Zdaniem Steva Quayla i innych badaczy jak L.A. Marzulli znamię lub tzw. bio chip to zainfekowanie ludzi nowym genem/genami powodującymi na przykład nieśmiertelność, oczywiście kosztem człowieczeństwa i miłości jaką człowiek jest zdolny obdarzać innych i Boga ! W Apokalipsie jest urywek, że ludzie będą szukać śmierci lecz jej nie znajdą ! Możliwe, że cierpienie wywołane zmianami genotypu będzie tak straszne...
Stanie się "nefilimem" było by efektem zainfekowania obcym genem...!
 
http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=6754&postdays=0&postorder=asc&start=0

ziwnym trafem ruchy new age i zeitgeist które pokazuja ze walcza z systemem nie walcza z jednym z głównych kłamstw systemu a wiec z kłamstwem ewolucji która jest tak prawdziwa jak "człowiek z Piltdown" Wink - dlaczego rzady , religie i media z telewizja na czele głosza kłamstwo ewolucji a walczacy z NWO i systemem nie obalaja tego kłamstwa ? odpowiedz jest jasna , ruchu walczace z NWO to kontrolowana opozycja

Skoro Putin zakzał lotów chetrsils nad Rosją oraz wprowadził zakaz GMO to dobrze rozpoznał zagrożenie cichą wojną biotechnologiczną...
Tsk samo ideologia Gender jest lub ma coś wspólnego z hybrydyzacją rodzaju ludzkiego tak jak same istoty ufo często są bezpłciowe lub mają problem z rozmnażaniem...

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika icemen123

Bez przesady.Byl w fazie dark

Bez przesady.Byl w fazie dark flight
Trochę szperałem na ten temat, i pisze się, że najprawdopodobniej był to fragment znacznie większego meteoru, który rozpadł się na wysokości ok. 20 km. Sam fragment, który minął skoczka podobno był w fazie "dark flight" czyli ciemnego lotu.
Czym jest dark flight? Fajnej odpowiedzi udziela strona International Meteor Organization

Portret użytkownika b@ron

icemen123...cyt. "Trochę

icemen123...cyt.
"Trochę szperałem na ten temat, i pisze się, że najprawdopodobniej był to fragment znacznie większego meteoru, który rozpadł się na wysokości ok. 20 km."
...hehehe...to daleko szperać nie musiałeś, jako że dokladnie to samo pisze tu...w tym artykule Smile
 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pako1205

Zibi,koleżko,meteoryt to taki

Zibi,koleżko,meteoryt to taki kamyczek,który znajdziesz już na powierzchni,w wodzie,w garażu,a taki,który jeszcze w powietrzu-to meteor,bolid.Nie wiem,czy to na fotce to walizka,plecak,czy hamulec od karuzeli,jednak prawdopodobieństwo tak wyraźnych,regularnych kształtów u meteorów-jest zbliżone do zera.

Portret użytkownika surykat

z polsce piszac w tak

z polsce piszac w tak cyniczny sposob celowo omijajac poprawnosc
wyrazow artysta ma na celu ukazanie oraz obnazenie glupoty artykulu oraz osob ktore nie dostrzegaja cynizmu 
goraco pozdrawiam geniuszy ktory dostrzegli bledy ortograficzne jestescie hakerami i  super pro wojownikami internetu !
dostaniecie medal of honor