Niezidentyfikowany obiekt śledzi wojskowy samolot w ostatniej fazie lotu

Kategorie: 

Jeden ze spotterów, czyli ludzi filmujących lądujące i startujące samoloty uchwycił lądowanie amerykańskiego samolotu wojskowego C17, któremu towarzyszy coś przypominającego spodek.

 

Do zdarzenia doszło 11 listopada tego roku. Mały obiekt w kształcie dysku zaobserwowano w trakcie, gdy lądował samolot. Obiekt zdawał się mu towarzyszyć.

 

Nagranie zdobyło wiele rozgłosu w USA a nagranie dodane w serwisie YouTube zanotowało wiele tysięcy odsłon. Niektórzy z odwiedzających ironizowali, że UFO musiało być malutkie a ewentualni kosmici mogli mieć po kilkanaście centymetrów wysokości jak w znanym kiedyś wideoklipie Mobyego.

 

Nie jest to jednak takie pewne jak wyglądała perspektywa i wyrokowanie na temat wielkości tego pojazdu nie jest takie proste. Istnieją też hipotezy, że jest to jakiś nowoczesny bezzałogowy pojazd tankujący. Rzeczywiście może to być nowa technika wojskowa w akcji, ale dopóki ktoś tego nie potwierdzi zjawisko zasługuje na ogólną nazwę UFO.

 

Źródło: http://www.examiner.com/unexplained-phenomena-in-national/ufo-allegedly-spotted-following-us-military-airplane-video

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze