Niezidentyfikowany obiekt w przestrzeni nad huraganem Irena

Kategorie: 

Blogi związane z tropieniem zjawisk paranormalnych od kilkudziesięciu godzin informują o obserwacji UFO lub po polsku NOLa obserwowanego podczas przekazu na Ziemię widoku huraganu Irene z przestrzeni kosmicznej.

 

Na filmie faktycznie widać, że coś w pewnym momencie przelatuje na widoku kamery śledzącej potężne zjawisko atmosferyczne. Trudno jednak wyrokować, co to za obiekt gdyż równie dobrze mógł to być jakiś satelita, którego prędkość początkowa sumowała się z prędkością stacji ISS, co w praktyce przy założeniu odrębnej orbity dałoby właśnie taki efekt.

 

Biorąc pod uwagę, że nie wiemy, co tam przeleciało nazywanie tego UFO lub NOL, czyli Niezidentyfikowany Obiekt Latający, jest jak najbardziej uprawnione.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika helios78

Na tym filmie wyraźnie widać

Na tym filmie wyraźnie widać nawet trzy obiekty latające, wszystkie w górnej cześci obrazu z czego ostatni jest faktycznie najwyraźniejszy. Pierwszy 0:51, drugi 0:53 no i oczywiscie ostatni 0:57. Na oryginlnym filmie od 4:52 widać jak ten ostatni zmienia kierunki i to nie jest odbicie, ponieważ zmieniają się one niezgodnie z ruchem stacji. Stoi, potem nagle przyspiesza i zwalnia.