Niezidentyfikowany obiekt widziany w Meksyku

Kategorie: 

Do powyższej obserwacji doszło w Meksyku 17 lutego tego roku. Na nagraniu widzimy obiekt o dyskoidalnym kształcie poruszający się na niebie. Naturalne skojarzenie, co do obiektów tego typu jest takie, że mógł to być jakiś rodzaj drona wyposażonego w kilka rotorów. Dzięki temu mógłby zawisnąć w powietrzu i wykonać oblot okolicy.

 

Warto zwrócić uwagę, że na nagraniu wyraźnie widać, że ciemny kształt lata nad obszarem strzeżonym drutem kolczastym. To prawdopodobnie wskazuje na to, że mamy do czynienia z terenem wojskowym a obiekt albo należy do armii meksykańskiej i jest to jakiś lot próbny, albo należy do kogoś innego, na przykład kartelu narkotykowego, który mógłby prowadzić rozpoznanie terenu przed przeprowadzeniem jakiejś akcji.

 

Oczywiście istnieje też prawdopodobieństwo, że nie jest to obiekt będący wytworem naszej cywilizacji tylko jakiegoś rodzaju pozaziemska sonda zbierająca dane o naszym gatunku. Tego nie można wykluczyć, bo nie wiedząc co to jest można bez cienia przesady nazwac to coś niezidentyfikowanym obiektem latającym. Jednak dużo bardziej prawdopodobne wydaje się założenie, że jest to jakiś obiekt pochodzenia ziemskiego.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika benet

Tam nawet tarasy są okalane

Tam nawet tarasy są okalane drutami kolczastymi i często druty te przeplatają się z lufami karabinów i to nie żadna ściema.Widok taki jest typowy dla klasy średniej i tzw biedoty,bogacze to już inna bajka. A co do obiektu na niebie,to jest tak jak z kasą,jak nie wiadomo o co chodzi,to chodzi o pieniądze,a jak nie wiadomo co lata na niebie,to jest to ufo.

Portret użytkownika prestissimoLIVE

    Identyczny efekt wyjdzie

 
 
Identyczny efekt wyjdzie po puszczeniu balonu metrowej wielkości wypełnionego helem na 100 metrowej uwięzi z odległości 100 metrów. Myślę, że na świecie nie jeden spryciak to se wykombinował na potrzeby takich filmów na YT by nabijać w butelkę stada lemingów jarających sie podobnymi filmami. 
Gdyby obiekt miał jakiś wyraźny kształt, jego perspektywa wskazywałaby, że ma sporą wielkość i jest niedaleko no i gdyby wykonał ruch raczej nie podobny do możliwie sfingowanego to film mógłby być godny uwagi, a tak kolejny gniot marnej jakości, która na domiar złego niczego nie pozwala ustalić jakby specjalnie była zastosowana. Od kilku lat net zalewany jest identycznymi fejkami tylko po to by wśród nich te naprawdę prawdziwe filmy i doniesienia traciły na wiarygodności. 

Portret użytkownika V

''Warto zwrócić uwagę, że na

''Warto zwrócić uwagę, że na nagraniu wyraźnie widać, że ciemny kształt lata nad obszarem strzeżonym drutem kolczastym. To prawdopodobnie wskazuje na to, że mamy do czynienia z terenem wojskowym a obiekt albo należy do armii meksykańskiej i jest to jakiś lot próbny''
 
Powaznie ? to bardzo ograniczone myslenie, co my w sredniowieczu zyjemy ? nie podwazam istnienia tego blizej niezidentyfikowanego obiektu ale z tym ''terenem wojskowym'' to troche juz po bandzie. Mysle, ze wojskowi maja do dyspozycji lepiej strzezone lokalizacje zdala od kamer gapiow.. Moze to byc rownie dobrze pozostalosc po jakimkolwiek terenie strzezonym, badz chocby wiezienie a obiekt ten moze znajdowac sie w odleglosci od osoby nagrywajacej ok. 2? kilometry poniewaz nie jest nam znana wielkosc obiektu ani predkosc z jaka sie porusza. Troche wyobrazni, ale tez bez przesady bo wychodza potem takie farmazony dzieki czemu portalom takim jak ten przypisywany jest status ''pierdoly'' i kazdy temat w nich poruszony jako brednie, nadajac zlej slawy temu co moze okazac sie rzeczywistrze od oficjalnych opinii..
Odnosnie farmazonow - Rada jest na to jedna - Rownowanaga. Cos co trzyma nas od najmlodszych lat w pionie i pozwala nam normalnie funkcjonowac, cos czego natura stara sie nas nauczyc od zarania dziejow... cos czego doswiadczamy kazdego dnia naszego zycia miedzy wzlotami i upadkami - rownowaga. Tylko tu jej brak bo wszystko jest robione pod publike dla wiekszej ''otwieralnosci'' bo watpie by admin byl prymitywem wierzacym slowo w slowo w to co pisze.