Niezidentyfikowany obiekt zaobserwowany nad rosyjską autostradą

Kategorie: 

Na drodze w okolicach Orenburga zaobnserwowano jasny obiekt przelatującego na niebie. Wyglądało to tak jakby spadał meteoryt, ale zastanawiający jest kąt, pod jakim leciał ten obiekt. Wygląda to raczej na przelot niż upadek.

 

Do zdarzenia doszło 11 lutego 2013 w godzinach wieczornych. Jak zwykle w takim wypadku nagranie zostało wykonane przypadkiem a całe zjawisko trwało najwyżej 3 sekundy.

Astronomowie poproszeni o wypowiedź w tej sprawie przez lokalną telewizję przychylali się raczej do hipotezy, że był to bolid, ale nikt nie słyszał, aby gdzieś doszło do upadku tego obiektu.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika ezbig

Meteoryt leciał 15, a to jest

Meteoryt leciał 15, a to jest z 11 . Na filmikach z 15 nie potrzeba manimpulacji, żeby były wiarygodne, a tu wyraźnie ktoś kombinuje z tą redukcją wstrząsów.  Nie ulega wątpliwości, że to może być metoryt lub komputer + ArtEfect czy Blender.

Portret użytkownika Szefo

Ten filmik jak nargywali to

Ten filmik jak nargywali to Władzia trzymała telewizor na taborecie a Marian po kilku głębszych nagrywał telefonem od syna kiedy syn wracał samochodem i poświecił światłami samochodu przez szybę i wyszło UFO.Tak na serio to wygląda na cienką podróbę, a ta pływająca data to już masakra, polecam popatrzyć na necie jak wyglądają filmiki z kamer zamontowanych w samochodach, data się nie rusza a nie pływa jak w tym filmie. tyle w temacie Smile

Strony