Niezidentyfikowany obiekt zarejestrowany podczas obserwacji chmur

Kategorie: 

Wczoraj w serwisie zmianynaziemi.pl pojawiło się ciekawe nagranie przedstawiające nietypowy rodzaj chmur, jaki mogli obserwować mieszkańcy Śląska. Jednak część z użytkowników komentując film zwróciło uwagę nie tyle na chmury, co na szybko poruszający się obiekt widoczny w ich okolicy.

 

To nagranie jest klasycznym przykładem możliwości analizy wideo, jaką daje upublicznienie nagrania. Niektórzy mają tą zdolność, aby dostrzec to, co pozostaje niewidoczne dla ogółu. Obserwacja tego obiektu to dowód na to, że nasz kraj również jest miejscem gdzie na niebie odbywa się jakiś ruch lotniczy, o którym oficjalnie nie rozmawiamy.

Tego typu nagrania bezpieczniej jest zaklasyfikować, jako ptak albo owad. W innym przypadku konsekwencją uznania, że coś lata nad naszymi głowami wymaga udzielenia wyjaśnień, co do natury tych zjawisk a przede wszystkim ich pochodzenia.

 

 

Źródła:

http://www.youtube.com/user/TheUkaszPL?feature=watch

http://zmianynaziemi.pl/wideo/nietypowe-chmury-nad-slaskiem

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika taurus

Rzeczą, ktora nas najbardziej

Rzeczą, ktora nas najbardziej ogranicza w twórczym radosnym postrzeganiu rzeczywistości jest STRACH pozbądżmy się go a będziemy WOLNI...nie można tego zrobić od tak od razu ale zapewniam was codzienny trening naszej woli szybko do tego prowadzi...ja tak robię i czuję się wolny....niesamowite uczucie...tylko koniecznie musicie wyzbyc się wszelkiej nienawiści...bo kto nienawidzi ten jest jej niewolnikiem...:)...tylko miłość prowadzi do prawdziwej wolności....dlatego nie boję się daty 21.12.2012 ani innych dat...czekam z lekkim rozbawieniem i lekka ciekawością jak dziecko w kinie na super film...(to były czasy kiedy pójście do kina to była przygoda)....

Portret użytkownika Roobaczkowa

Taurusie! Mądrze prawisz!

Taurusie! Mądrze prawisz! Dużo w tym racji. Od dziecka nie umiem odczuwać do nikogo nienawiści. Wiem, że to dość rzadkie. Nawet wkurzyć się na kogoś mocno nie potrafię. Nie jestem też zazdrosna o dobra materialne i zaszczyty. Sukcesy innych ludzi są mi zwykle obojętne ale niestety moje własne sukcesy też mało mnie cieszą.  Nie boję się śmierci. Daje to pewien spokój jednak spokój częściowy. Zauważyłam, że o wiele trudniejszą sprawą niż wyzbycie się nienawiści jest wzbudzenie w sobie miłości do świata. Ja umiem kochać jedynie moich najbliższych. Mam też swoje lęki. Jedyną rzeczą jaka mnie przeraża jest możliwość  utraty najbliższych, utraty miłości.  Musielibyśmy chyba być jakimś nadczłowiekiem, by w 100% nie posiadać strachu, być wolnym od wszelkich lęków. To o czym piszesz to stan, do którego wielu dąży ale jego osiągniecie jest szalenie trudne. Zawsze zastanawiałam się co mieli na myśli Ci wielcy nauczyciele np. Jezus gdy mówili o miłości. Często myślę o tym czym jest ta miłość uniwersalna. To chyba nie chodzi o taką miłość w naszym ludzkim rozumieniu ale podziw dla Świata, umiejętność  dostrzegania piękna we wszystkim co nas otacza, w krajobrazie, roślinach, zwierzętach, minerałach, w ludziach. Może umiejętność zrozumienia drugiego człowieka, wczucia się w jego sposób widzenia Świata. Dużo nad tym myślę. Wydaje mi się, że to jest właśnie to coś nad czym powinnam w swoim życiu pracować - ta lekcja do odrobienia. Cieszę się, że są ludzie, których interesują podobne kwestie. Pozdrawiam serdecznie!

Portret użytkownika elo

Baca ale masz obsrany widok z

Baca ale masz obsrany widok z okna = współczuję. Teraz już wiem czemu masz mózg zlasowany. Tyś jest z zagłębia duchowego. Biggrin czyli z terenów wysoko uduchowionej depresji, a te 2 kominy robią ci dodatkową codzienną sieczkę z mózgu, jeju ale czad. Biggrin

Portret użytkownika normalny?!

Cyt. : "...Obserwacja tego

Cyt. : "...Obserwacja tego obiektu to dowód na to, że nasz kraj również jest miejscem gdzie na niebie odbywa się jakiś ruch lotniczy, o którym oficjalnie nie rozmawiamy. ..." -  ależ czasami zdarza się NAM o nim porozmawiać drogi "adminie" ,np.narzekając na obsrane szyby lub cięzkie do usunięcia osady na grillu i masce auta (tzw.cmentarz) !!!   Biggrin 
Oficjalnie dyskutować o pozwoleniach na loty dla owadów i ptactwa w polskiej przestrzeni powietrznej to byłoby chyba delikatne przegięcie pały - nie sądzisz "adminie" ?!   Wink   pzdr.

Portret użytkownika normalny?!

Dla mnie to ewidentnie jest

Dla mnie to ewidentnie jest ptaszysko wpadające w kadr ze sporą prędkością - ale oczywiście to tylko moje osobiste spostrzeżenia - wiara czyni cuda,więc możesz tam widzieć nawet anioła lub babajagę na miotle !  Wink  pzdr.

Portret użytkownika jaro

Panowie !!! no nie ma POWERA

Panowie !!! no nie ma POWERA te wasze ufo!
Kazdy obiekt przelatujacy z duza szybkoscia nagrany w standardowej kamerze,
bedzie mial owalno podluzny ksztalt... primo po pierwsze- szybkosc obiektu
                                                                      primo po drugie Wink  czulosc   kamery
                                       i w koncu              primo multimo -   ilosc klatek na sekunde
                                                                   siedze w tym od lat, i
                                                                  tymbardziej szczerze gratuluje bystrego oka!!!
 Nie podchodze sceptycznie ,ale to nie jest material na artykul!!! sory
               
 

Portret użytkownika Roobaczkowa

4ad! Rozumiem co masz na

4ad! Rozumiem co masz na myśli ale według mnie największych ,,różnorodnych złodziei czasu" to właśnie zaczynają masowo wyprzedawać na ,,końcoświatowych promocjach". Zamykam już ,,swojego złodzieja", bo muszę się brać za pracę.

Strony