Niezidentyfikowany świetlisty obiekt pojawił się na niebie nad Belogorskiem

Kategorie: 

Mieszkańcy Belogorska (ros. Белогорск) w obwodzie amurskim twierdzą, że wcześnie rano 18 stycznia br. w niebie nad miastem zaobserwowano dziwne zjawisko - świetlisty obiekt, który „rozmył” się w ciemności, pozostawiając po sobie białą smugę.
 
Mieszkańcy regionu amurskiego byli świadkami niecodziennego zjawiska. Na niebie nad Belogorskiem pojawił niezidentyfikowany obiekt latający, który pozostawił widoczny ślad, jak kometa.

„To wydarzyło się około 00:07 rano (czasu miejscowego). Staliśmy na przystanku i czekaliśmy na autobus. Było nas sześć osób. Nagle zobaczyliśmy punkt, przypominający nisko latające samoloty. Następnie obiekt przeleciał bliżej i widzieliśmy, że jest na nim kilka rzeczy, które uległy zniszczeniu. Wszyscy byli zaskoczeni oczywiście tym widokiem. Obiekt pozostawił za sobą chmurę, jak samolot” – powiedział stacji RT Konstantin Piwkin, świadek zdarzenia.

„O 06:40 obiekt eksplodował, ale huk wybuchu usłyszeliśmy osiem minut później. Było dość głośno, ale nic się nie stało, nic się nie zawaliło i nic się nie potłukło. Ślad po eksplozji był widoczny na niebie jeszcze przez co najmniej dwie godziny. To był absolutnie biały szlak” – cytuje relację świadka portal Amur.Info.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

apropo dziwnych zjawisk,

apropo dziwnych zjawisk, 17-go stycznia zaobserwowałem chmury przesuwające się za księżycem...
wyjaśni to ktoś ?
[ibimage==23754==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
jakość jest nienajlepsza ale widać dokładnie o co chodzi.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika s

SŁUCHAJCIE MŁODZI POLSCY

SŁUCHAJCIE MŁODZI POLSCY MĘŻCZYŻNI !!! PRZEZ BRUTALNĄ POLITYKĘ PROWADZONĄ PRZEZ ŻYDÓW RZĄDZĄCYCH W POLSCE, Z NASZEGO KRAJU WYEMIGROWAŁO 90% MŁODYCH KOBIET !!! NA JEDNĄ DZIEWCZYNĘ W POLSCE PRZYPADA 9 CHŁOPAKÓW !!! WYJECHAŁO 6 MILONÓW DZIEWCZYN !!!
W POLSCE W LATACH 80 TYCH RODZIŁO SIĘ 700 TYŚ POLAKÓW !!! W ZESZŁYM ROKU PRZYSZŁO NAS NA ŚWIAT PRZEZ TO TYLKO 10 TYŚ. !!!
SPRAWA N VITRO !!!
U POLSKICH MĘŻCZYZN W WIĘKSZOSCI DOPROWADZONO DO BEZPŁODNOŚCI KARMIĄC NAS ŻYWNOŚCIĄ GMO NISZCZĄCĄ STRUKTURĘ CHROMOSOMU Y ODPOWIADAJĄCEGO ZA MĘSKOŚĆ !!! PODZIĘKUJ ŻYDOM !!! I WSZYSTKIM ICH SŁUGUSOM !!! REDAKTOROM, TROLOM !!!
TERAZ WIESZ DLACZEGO JESTEŚ SAMOTNY !!!
 

Portret użytkownika trzcina_1

nie tylko do mężczyzn to się

nie tylko do mężczyzn to się tyczy, ale nas wszystkich Polaków...
gdyby wszyscy POLACY tak myśleli to byśmy byli potęgą... ale niestety zbyt duża liczba ludzi jest ogłupiona, przez żydowską masonerię, która rzadzi naszym krajem... i to jest przykre... Sad

Portret użytkownika Patriota

Z zebranych w sumie od 2-ch

Z zebranych w sumie od 2-ch miesięcy to: Niedawno na rosyjską ziemię spadł amerykański satelita a w niedługim czasie na amerykańską ziemię spadł rosyjski satelita. Niczego nie sugeruję ale odnoszę wrażenia że na orbicie ziemi otwarto nowy poligon.

Strony