Nieznana forma życia odnaleziona w Północnej Karolinie

Kategorie: 

Życie nie przestaje zaskakiwać mnogością form, czasami przybierając dziwaczne kształty. Jego obecność można zaobserwować w wielu, nawet potencjalnie nieprzyjaznych miejscach na naszej planecie. Przyroda zaskakuje nas ciągle swoimi możliwościami a najlepszym przykładem jest ta dziwaczna istota, którą udało się nagrać pracownikom kanalizacji.

 

Film pochodzi z 2009 roku, o czym świadczą daty na wideo. Został on wykonany za pomocą robota, który sprawdzał stan kanału. Doszło do tego w stanie Północna Karolina w USA.

[ibimage==18612==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Naukowcy poproszeni o rozpoznanie tego gatunku nie byli w stanie tego czegoś zidentyfikować. Z tego, co wiadomo do dzisiaj nasza nauka nie potrafiła przypisać tego gatunku do jakiegoś istniejącego na Ziemi. Stworzenia te mogą mieć coś wspólnego z ośmiornicami, ale z pewnością nie są to skupiska robaków. Fakt, że to powstało w kanalizacji może dodatkowo martwić, ponieważ znajduje się tam aż nadto czynników, które mogą z czasem powodować mutacje genetyczne i inne dysfunkcje.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika bullik

To cos zdaje sie miec

To cos zdaje sie miec swiadomosc ze jest obserwowane, moze rozpoznaje swiatlo (z kamery) i wyraznie sie spina dopiero po chwili gdy kamera to kameruje.. a wiec to nie jest byle co tylko OMG to jest "COS" z tego filmu z Kurtem Russelem??!!!!

Strony