Nieznany obiekt wleciał w Słońce, powodując wzrost aktywności gwiazdy

Kategorie: 

W ciągu ostatnich kilku dni obserwowaliśmy nagły wzrost aktywności słonecznej. Dla większości specjalistów jest to wskazanie potwierdzające nieuchronność nadciągającego przebiegunowania Słońca. Nie brakuje jednak badaczy, którzy wierzą, że Słońce jest czymś więcej niż tylko gwiazdą, bo stanowi też swego rodzaju korytarz transportowy.

 

Teoria zakładająca, że Słońce jak i każda inna gwiazda, to w istocie części gigantycznie transgalaktycznej sieci transportowej, to oczywiście nie jest osiągnięcie naukowe. Do takich wniosków dochodzi garstka osób na świecie, ale nie można przemilczeć ich koncepcji, nawet jeśli dla nas brzmią irracjonalnie.

 

Gdy człowiek się chwile zastanowi to zda sobie jednak sprawę, że trudno o lepsze miejsce, w którym różnego rodzaju aktywność obcych cywilizacji mogłaby pozostawać niezauważalna, niż okolice tarczy słonecznej. Wszyscy ludzie na Ziemi wiedzą, że patrzenie w tak silne źródło światła jakim jest nasza pobliska gwiazda to niezbyt dobry pomysł. Skoro nikt nie patrzy, co tam się dzieje to, kto wie jak wyglądała aktywność w jego okolicy, gdy nie było żadnych obserwatoriów solarnych.

 

No właśnie, ale przecież mamy obecnie i SOHO i dwa STEREO i SDO i jeszcze inne obserwatoria, więc jak to możliwe, że nie widzimy tam niczego podejrzanego? Otóż widzimy i w tym problem. Dziwne kształty obserwowano wielokrotnie praktycznie za pomocą wszystkich wspomnianych powyżej obserwatoriów. I co z tego? No właśnie nikt, bo wygląda to czasami tak nieprawdopodobnie, że agencja kosmiczna NASA albo stwierdza, że te rzekome obiekty to "artefakty obrazu", albo po prostu nic nie komentuje.

 

Czasami dochodzi nawet do bardziej podejrzanych zdarzeń i tak właśnie było tym razem. W chwilę po tym, gdy na zdjęciach pojawiło się coś wymagającego wyjaśnienia przekazy z SOHO ustały na kilka godzin. Przekazy z koronagafów Lasco C2 i C3 mają jednak to do siebie, że nie widać tarczy słonecznej. Obiekt został jednak zarejestrowany przez innego satelitę, SDO.

 

Wygląda na to, że rzeczywiście coś tam jest i bynajmniej nie wygląda to na fragment koronalnego wyrzutu masy. Coś ewidentnie znajduje się w okolicy powierzchni Słońca i jak twierdzą niektórzy, wlatuje do jego powierzchni. Autor powyższego zdjęcia koreluje z tą anomalią następujące potem zjawiska solarne, ale mimo, że faktycznie doszło potem do kilku rozbłysków klasy M, ale związek przyczynowo-skutkowy jest w tym przypadku bardzo trudny do zweryfikowania.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika fanka tej strony

mjacek2013 tez tak to

mjacek2013 tez tak to widze.Teraz wiem kto do mnie przyszedl podczas dwoch tzw paralizow sennych
(pare lat temu). Ja usilnie szukam Boga.Po drodze znalazlam replitanow.Nie wyobrazam sobie, ze nie ma tych dobrych istot i Boga.Zalowalabym ze wydalam dziecko na taki swiat. Wydaje mi sie ,ze otrzymuje nadprzyrodzona pomoc w niektorych sprawach zycia codziennego.Prosze o to ,oczywiscie nie klepiac modlitwy z modlitewnika ale tak po prostu swoimi slowami.

Portret użytkownika Zenek

Bo to był taki żarcik z tym

Bo to był taki żarcik z tym "wzrostem aktywności" by się jajogłowe z nasa rajcowały iż im "wystrzeli" flara ze Słońca. ;p
 
Do lutego czy dłużej Słońce będzie powstrzymywane przed strzałami. Chyba, że 13.13.13 nastapi Koniec Świata. No to wtedy się pozamiata resztki. Acute

Portret użytkownika mjacek2013@interia.pl

My dziś tkwimy w bardzo

My dziś tkwimy w bardzo niskim wymiarze – 3 cim. A Bóg Pełnia Miłości to 7 i wyższe. Nasz wymiar ponadto jest zniewolony przez siły Ciemności – Szatana i Imperium Oriona – Gady-Jaszczury-Raptoidy-Chituali-Annunaki [zmiennokształtne Istoty mające oryginalnie wyprostowaną sylwetkę ale wygląd Gadów]. To Oni a nie Bóg wygnali Ludzkość z Raju. 309 tysięcy lat temu podbili Ziemię i Rajskiego Człowieka zamienili w niewolnika zła, cierpienia i szybkiej śmierci. Zrobili to prosto. Z naszego DNA o 12 zwojach wycięli 10 pozostawiając 2, dodali swoje DNA i wiele śmieci, a ponadto dysponując potężną technologią wszczepiają Ludziom implanty do ciał wywołując u Ludzi różne bolesne dolegliwości, złe uczucia i złe myśli – bo Oni żywią się cudzymi złymi emocjami i cudzym cierpieniem jak narkotykiem. I myśli Pan Panie Wojciechu, że w tej sytuacji Bóg miałby nas za to surowo karać ?! To absurd. Jestem Mistykiem – poznałem Światłość/Miłość, Pełnię Miłości oraz Otchłań i Piekło-Ciemność – i zapewniam, że Bóg nie karze – NIGDY !!! Karaniem zajmują się tylko i wyłącznie złe Byty – czy to duchowe czy cielesne !!! Karząc produkują dla siebie żywność – narkotyk. I taka jest prawda o naszym zniewoleniu.
http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2011/07/03/reptilianie-%e2%80%93-kosmiczni-najezdzcy/#comment-15812

Portret użytkownika Fanka1

Gdy Pan Jezus był na ziemi,

Gdy Pan Jezus był na ziemi, to widać nie mogli sami Mu nic zrobić. Był za to kuszony (Szatan), by się do nich przyłączył i wspólnie panował nad ludźmi na ziemi, ale odmówił. Święte Oficjum po którym teraz wieszają psy za stosowanie drakońskiej przemocy i zamęczanie ludzi na śmierć - zbierało zeznania kobiet oskarżanych o czary i tzw. konszachty z diabłami. Są dokumenty, że co prawda na torturach - ale wiele przyznawało się do więzi  seksualnych z Szatanem. Dla mnie reptil, pojazd archona to to samo, czyli upadły anioł z kosmosu, któremu spodobały się ziemskie kobiety. Bez Pana Jezusa nie możemy obronić dusz. NIkt nie trafia do Ojca, jak tylko przeze mnie - powiedziaŁ. ON MA WIĘKSZĄ MOC OD NICH WSZYSTKICH.

Portret użytkownika RH+

jedna rodzina hiszpańska

jedna rodzina hiszpańska zmusiła jednego ze śledczych świętego oficjum do przyznania się, że jest farbowanym szympansem, a kolegium jezuitów to banda osłów ubranych w czernie i purpury. Sygnował to własnym podpisem i pieczęcią kolegium inkwizycji. Został zwolniony i oskarżony przez oficjum o cherezję. Przyznał się do zarzucanych mu czynów. Jedne i drugie zeznania były składane w czasie tortur. 
Co do Ciebie, Fanko1- gdyby włożono Twoją dłoń w imadło i co kilka minut dokręcali o jeden obrót to nie sądzę, byś opierała się dłużej niż godzinę. Potem masz jeszcze drugą dłoń, potem kolana, biodra, stawy skokowe, oczy, zęby, skórę na plecach skórę na brzuchu, piersiach. A jak zostaniesz już tylko workiem z połamanymi kostkami i popękanymi organami - nadal możesz być przytomna i odczuwać ból. Nadal możesz przyznać się do czegokolwiek. 
Myślę, że kilka godzin z ramionami przywiązanymi nad głową i gołym tyłkiem w temperaturze 5 stopni i w towarzystwie świętych mężów i byłabyś w stanie przyznać się do wszystkiego, nawet do tego, że antychryst jest twoim synem, a panna dziewica była burdelmamą. I właśnie święte oficjum pokazało, że jest wiele sposobów na zadanie kobiecie krzywdy o wiele większej, niż gwałt. Niż gwałt grupowy. 
Jest jeszcze święte oficjum. 
 
Wiarygodność tych zeznań zostawiam pod rozwagę...

Portret użytkownika Fanka1

RH+, pewnie na takich mękach

RH+, pewnie na takich mękach każdy by się przyznał do wszystkiego, czego oprawcy zażądają. I żeby była jasność. Ja uważam to działanie za ohydną zdrodnię! Ale nie wykluczam też, że coś mogło być na rzeczy w pewnych przypadkach. A myślę tak dlatego, że i dziś piszą o seksualnym wykorzystywaniu ludzi (nie tylko kobiet) przez tzw. reptilian, czy icj szaraków.

Portret użytkownika protos

Gdyby to był obiekt

Gdyby to był obiekt materiany, np. typu planeta (nawet gdyby w środku był pusty), musiało by mu towarzyszyć pole grawitacyjne. Sądząc po wielkości tego obiektu to i jego pole grawitacyjne musiało by być znaczne. Nawet gdyby hipotetyczni budowniczowie  wyposażyli by ten obiekt w to, co niektórzy nazywają antygrawitacją to i tak nie udało by się uniknąć efektu odzdziaływania pola obiektu i pola Słońca. Stały by się widoczne co najmniej zakrzywienia toru przelotu wyrzucanej materii słonecznej obok tego obiektu i innych które pojawiają się tak blisko Słońca.
Wielu ludzi mówi, że Ziemia jest żywym organizmem, że Wszechświat również jest żywy. I na tym kończy się ich na ten temat dyskusja. Mówią coś o fraktalach. Ale nic z tego gadania nic nie wynika ,  nie ma żadnych wniosków. Nassim Haramein mówi, że gwiazdy i obiekty zwane czarnymi dziurami , to kanały transportowe. Dla kogo? a właściwie dobrym pytaniem powinno być - dla czego (czyli obiektów nie kierowanych przez jakichś tam kosmitów).
Zycie organiczne ktoś kiedyś określił jako " uporządkowaną i zorganizowaną materię".  Dziadek Einstein napisał E=mc2 więc....?
Bóg stworzył ludzi na obraz i podobieństwo swoje.
Co stało by się z całym złem tego świata (rządami , bankami i tym tałatajstwem zwanym polityką), gdyby ludzie zaczęli nie tylko zdawać sobie sprawę kim są, ale również zaczęli by dążyć do doskonałośći ?
 Czy to nie jest wystarczającym powodem ukrywania prawdy ?
 

Portret użytkownika DeviantoS

Prawda jest jak d..a, każdy

Prawda jest jak d..a, każdy ma swoją Smile Fakt ? Czym jest fakt? To zlepek informacji które każdy interpretuje po swojemu acz wielu zaczyna wierzyć temu jednemu no i mamy fanatyków... I na koniec.. Po co człowiek ma dążyć do doskonałości jeżeli już teraz, w każdej chwili, w każdym tchnieniu jest doskonały ? Trzeba to sobie tylko uświadomić..

Żubr czy passport whiskey oto jest pytanie.. nie ma co rozkminiać trzeba walnąć banie Wink

Portret użytkownika TheTruth

PRAWDA ISTNIEJE     Zachęcam

PRAWDA ISTNIEJE
 
 
Zachęcam do przeczytania mojego artykułu, ponieważ życie wasze stanie się lepsze, poznacie prawdę, której od dawna szukaliście. Może wreszcie co niektórzy wezmą się za siebie i poszukają pracy, założą rodzinę, kupią samochód i bedą się cieszyć każdą chwilą w życiu. Nie poddadzą się depresji i narzekaniom jaki ten świat jest okrutny, jacy ludzie są źli, jaki nasz świat jest zakłamany. Czas najwyższy zacząć od siebie. Nie naśladować innych. Nie zajmować się innymi. Bo przecież czy to nas dotyczy? Nie. Trzeba żyć własnym życiem i cieszyć się z tego co się ma, ponieważ mogło być o wiele gorzej. Przestańcie przesiadywać w internecie i szukać mrzonek o UFO i kosmitach... To są celowe działania Syndykatu. Zapytacie czym jest syndykat. Jest to grupa zwykłych ludzi, tacy jak my, która powstała przed rozpoczęciem I Wojny Światowej. Dlaczego akurat wtedy powstała i jaki mieli cel... A może jaki nadal mają? Cel był w tamtym momencie jeden: wytępić Żydów. Nienawidzili tej "rasy" ludzi. Uważali ich za zakłamanych, samolubnych, chciwych... Tak się złożyło, że w Europie było ich aż nadto, Syndykat zdecydował się na pewien plan. Podstawili Adolfa Hitlera. Dlaczego jego? Był zdeterminowany, był silny, mądry, miał armię... Syndykat to wykorzystał. Pierwszą marionetką były Niemcy. Później kiedy Niemcy upadły, Syndykat szukał nowej marionetki. Ameryka była i jest nadal marionetką Syndykatu. Dlaczego oni? Duży kontynent, dużo ludzi, dużo wojska... Syndykat objął rolę "Boga". Stwierdzili, że skoro Bóg opuścił ludzi to "oni" zajmą jego miejsce. Tylko na jak długo? Tego nie wiem. Plany takie jak: projekt PRISM, UFO, kosmici... To wszystko robota tej grupy. Chcą zapanować nad całym światem. Projekt PRISM ma pozwolić tej grupie na całkowitą inwigilację ludzi. Będą wiedzieli czy przypadkiem jakaś wojna się nie szykuje lub czy ktoś nie szykuje zamachu, nie knuje spisków itd. Wcześniej mieli plan sprawdzenia reakcji ludzi na obcą cywilizację. Stąd UFO i kosmici. Syndykat niektórych kosmitów zrobił w laboratorium a niektórzy to po prostu ludzie na których były prowadzone eksperymenty. Syndykat mając dostęp do technologii wcześniej niż reszta ludzi, zdecydował się na przeprowadzenie testów. Przy okazji nie dość, że ludzie podchwycą ich plan to grupa ta będzie miała czas na zaplanowanie kolejnej manipulacji. Wystawili Snowdena jako pionka. Ludzie coś już wiedzieli, że jest jakaś tam inwigilacja, że rozmowy są podsłuchiwane... Facebook, itd. W tym momencie Syndykat sprawdza jak ludzie reagują na inwigilację. Jeśli mało kogo będzie to obchodzić to dalej będą to kontynuować. Tylko czemu Snowdena wysłali do Rosji. Bo gdyby coś się stało, gdyby jakieś państwo chciało go przechwycić to nie dadzą rady i będą się bali. Rosja jest bardzo dużym mocarstwem i właśnie dlatego tam ukryli Snowdena. Przy okazji wyciągnie kilka informacji od Rosji, np o stanie wojsk itd. Snowden teraz zgrywa dobrego przyjaciela Rosji, a Syndykat go obserwuje. Kolejną rzeczą jaką Syndykat zrobił to testy na ludziach w Ameryce. Ponad milionom Amerykanów wszczepili radioaktywny pluton. Tak więc Syndykat rządzi światem. Tylko co my, zwykli ludzie możemy zrobić? Nic. Dla nich najważniejsi są królowie, kanclerze, prezydenci... To głównie ich inwigilują. Ostatnio nawet Snowden ujawnił, że nawet Angela Merker była podsłuchiwana. Europa jest dla nich centrum wydarzeń więc jej już nie zniszczą. Conajwyżej Azję bo tam jest już za duża populacja. Wy natomiast żyjcie własnym życiem. Załóżcie rodziny, pracujcie, kupcie samochód... Jeśli nikt nie będzie się wychylał poza szereg to nic mu się nie stanie. Także nie ma żadnych kosmitów i ich statków ani zatajonej prawdy jakoby żyli wśród nas. Kiedyś nastanie zemsta i sprawiedliwość, ale nie teraz.
 

Portret użytkownika 1488

Gdy urwiemy musze skrzydła i

Gdy urwiemy musze skrzydła i powiemy do niej: leć muszko !
A ONA...NIE POLECI, TO NIE ZNACZY WCALE, ŻE JEST GŁUCHA  : )
 
Obraz serwowany przez NASA jak i całą NASA to...
 
Pozdrawiam w ten ostatni weekend `13

Człowiek wilkiem człowiekowi, a kiwi kiwi kiwi : )

Portret użytkownika baca

oczywiście po to aby nami

oczywiście po to aby nami rządzić - ale mówienie o nich zaraz "cywilizacje" to jest kolego przesada - to tylko zwykła dzicz stepowa... ci dalecy od cywilizacji koczownicy się ukrywaja bo tylko tak mogą sprawować władzę - gdyby ich parszywe mongoloidalno stepowe pochodzenie było powszechnie znane - to zamiast stanowisk otrzymaliby na dalszą życiową drogę... po tęgim kopie w dupę
i dlatego tak bardzo ważny dla ludzkosci jest projekt UJAWNIENIE
Smile

Portret użytkownika BUmber

A po co to rozkminiać? i tak

A po co to rozkminiać? i tak nigdy się tego nie dowiemy. żyjmy życiem, sam 2 dni temu widziałem coś wiszącego w powietrzu i migającego. nie wnikam, wiem co to było lecz gdybym powiedział komuś o tym spotkałbym sie z falą krytyki.

Portret użytkownika Sylar

mozna by sie spytac inaczej:

mozna by sie spytac inaczej: jesli sa miliony lat bardziej zaawansowane to po co maja sie nam uajwniac? jak idzesz do lasu to usilnie probujesz wszystkim mrowkom dac znac ze poza mrowiskiem i lasem jest inne zycie i tez calkiem zorganizowane?

Portret użytkownika darmi

2 fotki pochodzące ze

2 fotki pochodzące ze STEREO-A i różnica kilku minut, na jednej zarejestrowany biały obiekt na drugiej już go nie widać. Czy ktoś ma jakieś wytłumaczenie co to może być ?


cyt: "Nie brakuje jednak badaczy, którzy wierzą, że Słońce jest czymś więcej niż tylko gwiazdą, bo stanowi też swego rodzaju korytarz transportowy."
Może kogoś to zainteresuje - w podanym linku Przebiegunowanie - tunel do innego wymiaru prawda czy fikcja? - odrazu zanim zaczniecie bluzgać, zwracam uwagę że to tylko hipotezy.
cyt: "Przebiegunowania -podróż do innych wymiarów - Moja interpretacja
Czy istnieje tunel czasu, portal do innych wymiarów? Wielu naukowców zadaje to pytanie na które nie ma jasnej odpowiedzi. Badania naukowe nie mogą potwierdzić tego zjawiska. Jeszcze żaden pojazd kosmiczny z ludźmi naszej Ziemi nie zbadał dalekich układów planetarnych. Przecież naszą Planetę Ziemię odwiedza wiele statków kosmicznych niewiadomego pochodzenia. Musieli podróżować tunelem czasu lub portalem z innych wymiarów. Taka podróż zajęłaby im wiele lat świetlnych to raczej niemożliwe. Jak znaleźć wejście do równoległego świata, aby podróż nie trwała w latach świetlnych. Równoległe układy planetarne istnieją przedstawiłem to na równoległych liczbach. Istnieją prawdopodobnie takie możliwości podczas przebiegunowania o którym informuje nas nasza Gwiazda"
Więcej:
http://suskiprognozapogody.blox.pl/2013/12/Przebiegunowanie-tunel-do-innego-wymiaru-prawda.html
 
 
 

Portret użytkownika blue sky

 Karmia nas grozbami konca

 Karmia nas grozbami konca swiata, komety, dziury ozonowe, Fukushimy i fukushimopodobne. Poziom zmanipulowania gatunku osiaga chyba apogeum, elity rzadzace szykuja dla nas finalny spektakl, tylko brakuje im czegos do ukladanki... Pol zycia sledze ta tragikomedie i wzbiera we mnie zal, ze trafilem na Te wlasnie czasy ludzkosci... Mam oczywiscie swiadomosc, ze jestem jedynie nosnikiem informacji dla Zrodla i bez wzgledu na okolicznosci kocham Ta misje w materialnej papce, he he. Jestem juz chyba lekko zmeczony tym wszystkim i wzmaga we mnie pragnienie wybycia gdzies daleko stad gdzie wszystko przepojone jest Miloscia. Tez tak macie? Istnienie jako biorobot w ograniczonej wolnosci nie pozwala mi na duchowa ewolucje, ktorej pragne tak bardzo... Tez tak macie? Bo wizja zycia w skorupie do konca misji robi sie rewolucyjnie niebezpieczna... W sumie  to patrzac z pozycji zmanipulowanego i majac ta cala wiedze na temat Poteznych Przodkow, musze przyznac, ze Manipulanci osiagneli swoj cel i jezeli chodzi o dlugofalowy plan exploatacji biorobotow to naprawde jestem pelen podziwu dla poziomu zepsucia ww. Reasumujac, przez wzglad na silny zwiazek z rasa Slowianska, jedynie jedno pytanie mam do Was i do Historii Ziemii: co stalo sie przyczyna upadku Slowian i dlaczego zdecydowali sie przekazac tak wielka wiedze Hindusom? Zapewne widzieli w nich najlepszy potencjal duchowy... A jednak pewne plemie wypelnia misje zniszczenia wg dokladnej recepty. Sa jak wirus produkujacy nowe wirusy... Wyglada to tak jakby ktos wygral wojne ale nie bitwe... He he he. Pozdrawiam pozytywnie myslacych.

Portret użytkownika Franz

Fajnie że to napisałeś,. Jak

Fajnie że to napisałeś,.
Jak mówię nieraz ludziom o bioenergii której wytwórcami poprzez różnego typu emocje mogą być ludzie, to nie ogarniają tego w ogóle. A jak mówię im że system w którym żyjemy i to że to wszystko manipulacja, bo oni mówią nam jak mamy żyć , czego potrzebujemy i mówią ci nawet jak to zdobyć haha, to mówią że to absurd. Fakt dużo ludzi jest już w stanie przebudzenia, i oby tak dalej. Pozdro.

Portret użytkownika dmirek62

 Blue sky "Karmia nas

 Blue sky
"Karmia nas grozbami konca swiata, komety, dziury ozonowe, Fukushimy i fukushimopodobne".
 
Jeśli piszesz o Fokushimie jako zmanipulowanie opinii to wiedz jedno nie że nie dożyjesz emerytury właśnie dzięki fokoshimie IDIOTO.

Portret użytkownika Zenek

Mylisz Przodków z

Mylisz Przodków z manipulantami. Jakby Przodkowie nie walczyli o swoje "dzieci" nie było by "zbawiciela" ani przepowiedni o jego powrocie a żydostwo już od dawna opanowałoby, jak karaluchy, cały świat. Ale ponieważ Przodkowie czy też Bóg istnieje co jakiś czas Ziemia jest odrobaczana z jahwistów co też ma mieć miejsce i niebawem w ramach projektu Apokalipsa. Dlategoż też "jelity" tak często jeżdżą do RPA grzebać masona mandele.

Strony