„Niezwykłe” chmury nad Władywostokiem przyciągają uwagę użytkowników sieci społecznościowych

Kategorie: 

Użytkownicy popularnych portali społecznościowych Twitter i Instagram od 19 lutego br. komentują wygląd chmur nad Władywostokiem o nietypowym kształcie.

 

Na kilkunastu zdjęciach i filmach, które pojawiły się w Internecie widać „białe koła”. Natychmiast przypisano im pochodzenie pozaziemskie, pisze RIA PrimaMedia.

Niezwykłe chmury pojawiły się nad Władywostoku po południu i zostały uwiecznione kamerami i aparatami wielu Rosjan. Niektórzy wyrazili zaniepokojenie, że UFO pozostawiło swoje piętno. Inni twierdzą, że zjawisko należy wiązać z przelotem samolotu.

 

Niestety, redaktorzy portalu nie uzyskali oficjalnych komentarzy od meteorologów i fizyków na temat nietypowego kształtu chmur. Być może mamy do czynienia z efektem Prandtla - Gloerta, o którym piszą Internauci. Pojawienie się chmur w ramach wspomnianego efektu zależy nie tylko od prędkości statku powietrznego, a także od temperatury i wilgotności.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

"Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz... Nie zajrzeli do dupy - tam miałem socjalizm"     Cz. Miłosz

Portret użytkownika Polsky

Aha i jeszcze stworzymy

Aha i jeszcze stworzymy wszyscy razem dla tego radia taki wirus flashback czyli szybki powrót kary za swoje winy! nazywać się będzie raboli odłam od eboli! Jak jeszcze nie wiedzą dlaczego to niech się domyślą! Raboli jest już dostępny! Dziękuję dzieci! czas go wypuścić! To prezent tylko dla polityków co sprzedali Boga i Blue oraz dla radiowców ze stacji rmf.fm!

Portret użytkownika Polsky

Dołożę jeszcze pare rzeczy od

Dołożę jeszcze pare rzeczy od siebie. Jak dzieci bawiące się za kare radiowcami z rmf.fm za kradzież moich pieniędzy! 100 000 000 000 000 tyle za mnie dostali! Więc teraz będą pokutować! Dzieci im rachunki wystawią! Nie ma zmiłuj się kwestia czasu

Portret użytkownika Polsky

Teraz kochane dzieci. Nastąpi

Teraz kochane dzieci. Nastąpi okres wojny Bogów! Wojny bezgranicznej głupoty i destrukcji! Tylko dlatego, że wybraliście fałszywego proroka! Dlatego! Ja już mogę odejść bo mi to bezróżnicy! To nie moja gra już! Ja jestem wysoko na niebie i dołóże pare rzeczy do tej zabawy od siebie! Takich jak miłość której i tak nikt nie chce! Bo po co miłość od ojca dla dzieci jak dzieci wszystko wiedzą i tak najlepjej! No i Lal-01 komete która przypierdzieli w sfinksa za 341 dni aż dym poleci! Polecam czekać na to wydarzenie! Przetransportowałem je z innego systemu galaktycznego żeby umilić zabawe a skarby sfinksa żeby już nigdy nie były odczytane a prawda żeby już nigdy nie była zafałszowana! Cofnijcie się dzień do tyłu czyli do wczoraj! Tam zaczęło się to co miało zacząć dziś no ale NWO zawsze wie lepjej no nie? Super! Impreza trwa!

Portret użytkownika b@ron

ale ściema, chmury nawet

ale ściema, chmury nawet chemtrailsowe nie mogą powstawać w taki sposób jak ten sznureczek...efekt wyświetlania takiego czegoś również należy odrzucić, bo byłoby to bez sensu...ot ktoś się bawił graficznie.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony