Niezwykłe nagranie, auto pojawia sie nagle na drodze powodując wypadek

Kategorie: 

Niektóre z nagrań jakie udaje się zarejestrować za pomocą coraz bardziej popularnych rejestratorów jazdy, naprawdę potrafią zadziwić. W sieci pojawiło się właśnie wideo, które prezentuje niezwykłe zdarzenie drogowe.

 

Na nagraniu widzimy ruszający pojazd, który dosłownie po kilku sekundach omal nie uczestniczył w zdarzeniu drogowym. Jadące obok niego auto zderzyło się z przejeżdzającym przez skrzyżowanie innym pojazdem. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że z rejestratora wynika, że pojazd nadjeżdzający z prawej dosłownie pojawił się w powietrzu niczym słynny DeLorean Dr. Emmetta Browna z klasycznego już filmu Powrót do Przyszłości.

 

Wśród licznych komentarzy pod tym nagraniem w serwisie YouTube przeważają stwierdzenia, że to fałszerstwo, ale niektórzy twierdzą, że zbliżające się auto widać z prawej strony, a tłumaczenie, że pojawił się znikąd to typowe wyjasnienie własnej niezdarności.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika szachista

Jak czytam niektóre

Jak czytam niektóre komentarze to aż za głowę się łapię, znaleźliście sobie strone innemedium i myślicie ze wszystko jest paranormalne? Jak byk widać tył tego samochodu kiedy wyjeżdza zza czerwonego i uderza w ten z przodu, nie wszystko jest teorią spiskową, obudzcie się -.-

Portret użytkownika madmoiselle.pandora

Kwestia perspektywy. Nie było

Kwestia perspektywy. Nie było widąć jak nadjężdza bo został zasłonięty przez ten samochód. Ale jak się przypatrzyć to można zauważyć tył samochodu Smile
 
[ibimage==18914==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

"Jesteśmy dziećmi gorszego Boga" -Dracula

Strony