Niezwykłe zjawisko nad Kolumbią, masowa obserwacja UFO

Kategorie: 

Do nietypowego zdarzenia doszło 8 listopada 2013 roku w Kolumbii. Mieszkańcy miasta Pereira znajdującego się 250 km od stoli kraju, Bogoty byli świadkami pojawienia się na niebie wielu połyskujących świateł.

 

Orbsy były widoczne w biały dzień i zwróciły uwagę wielu gapiów, którzy wpatrywali się w niebo wskazując niezwykłe zjawisko innym osobom. Punkty świetlne nad głowami Kolumbijczyków zdają się pozostawać bez ruchu, albo jest on bardzo niewielki. Niestety, jakość nagrania pozostawia wiele do życzenia zwłaszcza ze względu na brak stabilności filmującej je kamery.

 

Warto zwrócić uwagę, że coś bardzo podobnego wydarzyło się kilka dni później również w Meksyku. Wydarzyło się to 13 listopada i trzeba przyznać, że wygląda to na tyle podobnie, iż można zaryzykować twierdzenie, że to zjawisko tego samego rodzaju. Nadal jednak brakuje odpowiedzi na podstawowe pytanie, czyli co to jest?

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika M

podobne widziałem nad

podobne widziałem nad Teneryfą, koło 15 obiektów świecących stało w miejscu potem zaczęły latać w różnych kierunkach a na koniec grupami odleciały w różne strony m in. w kierunku pobliskich wysp.

Portret użytkownika Robaczkowa

Pod koniec filmu słychać

Pod koniec filmu słychać zdanie po polsku ,,Skurwysyny!  Nie ma ani jednej ...". Nie udało mi się usłyszeć ostatniego fragmentu zdania. Może komuś udało się puścić głośniej i usłyszeć?

Portret użytkownika krytyk

Moim zdaniem to połączenia 2

Moim zdaniem to połączenia 2 nagrań. Jedno nagranie to obserwacja czegoś na niebie przez przechodniów z ulicy, a drugie to niekoniecznie to co obserwują przechodnie. Może to być bakterie pod mikroskopem, lub coś innego w wodzie. Głosy są sprytnie podłozone. Dla mnie to fotomontaż.

Portret użytkownika darmi

Z drugiej strony, obserwując

Z drugiej strony, obserwując zachowanie tych ludzi można wywnioskować że nigdy nie widzieli balonów Wink - na to wskazuje ich reakcja i zachowanie - popatrz na ich twarze i stres.
Myślę że do momentu kiedy ludzkość nie zacznie kolonizować możemy tylko spekulować i insynuować na 99% wszystko to co oceniane jest jako "orbsy,ufo itp" to dzieło człowieka. Ja jestem już zmęczony takimi filmami ileż tego jest było i będzie. Fundacja Nautilus po dzień dzisiejszy również nie udowodniła zdjęciem bądź filmem żadnym :). - a zajmują się UFO od bardzo bardzo dawna. Przykładowa fotka - mnie nawet to nie przekonje. Fot.From Fundacja Nautilus

Portret użytkownika baca

bo tutaj (jak w

bo tutaj (jak w każdej...logii... nie chodzi aby coś udowodnić ale udowadniać... w nieskonczoność, rozumiesz?
jest mnóstwo dowodów:
- gdyby ekolodzy chcieli ekologii czyli braku śmieci to by ona była - ba, ona była jeszcze paredziesiąt lat temu...
- gdyby ufolodzy chcieli podać dowody to by podali - no problem
- gdyby astrolodzy chcieli coś wywróżyć to by wywróżyli - i mieli szacun...
a co mamy?
mamy tylko obiecanki tych wszystkich ...logów, gdyby ekolodzy, ufolodzy, astrolodzy a nawet stomatolodzy wreszcie rozwiązali SWOJE problemy to niestety ale....
musieliby iść KUŹWA DO POŚREDNIAKA i szukać sobie nowej roboty Smile
kumasz już o co w tym chodzi?

Portret użytkownika Jacoo

dokładnie ktoś wypuścił

dokładnie ktoś wypuścił kilkadziesiąt baloników napełnionych helem i sobie lecą.. widać jak się kołyszą na boki jak baloniki w powietrzu lewo-prawo lewo-prawo. trzeba się dobrze przyjrzeć... zero UFO Smile

Portret użytkownika Basketo1

I co teraz ?? Skoro tyle

I co teraz ?? Skoro tyle ludzi widziało takie zdarzenie ?? Normalny człowiek by się zastanowił, sceptyk powie ze to ptaki w Kluczu, a zwolennik teorii o istnieniu innych cywilizacji powie ze to Ufo. A jeżeli @daemi ma rację ? Jeżeli trwa ewakuacja z naszej planety a my nadal trwamy w niewiedzy ?? Nie wiem już sam czy to dobrze czy źle. Nie chciał bym światowej paniki, ale też nie możemy zostać posłani jak zwierzęta na rzeź!!! Pozdrawiam !! 

Portret użytkownika simon

nikt stąd nie ucieka, ..

nikt stąd nie ucieka, .. boszzz help us ! macie dowód na to ile tego jest, nad mexykiem też mnóstwo, ameryka południowa obfituje z nieznanych nam dotąd przyczyn w tego typu obserwacje, pada to jest bo przecież tylko szarzy są widziani no nie ?! no to skoro tylko oni, a oni są źli i przygłupi to ja nie chce ich nawet widzieć na niebie, tak jakbym widział dziecko w golfie2 jak pi*duje go na dwójce, BITCH PLEASE

Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą.

Portret użytkownika MEJTRIXX

To nie są żadne balony jest

To nie są żadne balony jest więcej taki nagrań kiedy obiekty lecą w grupie bardzo szybko . nie trudno się domyślić co to jest biorąc pod uwagę wszystkie zgromadzone dowody , chlebem i solą? wątpię mają nas i tak w garści przeprowadzając badania na ludziach jak na króelikach doświadczalnych .Koło mojej miejscowości w 97 roku doszło do dwóch uprowadzeń dwoe osoby w odstępie miesiąca w tym samy miejscu , jeden więcej pamiętał to zwariował drugi jakoś to strawił co ciekawe w tym przypadku była luka w czasie świadkowi brakło 5 godzin jedyne co pamięta to to że wjechał w zieloną mgłe na której końcu ktoś stał i nagle jedzie nadal rowerem dopiero w domu po chwili spojrzał na zegarek była 5 rano , do domu miał 3 klm tylko.