Niezwykłe zjawisko nad Kolumbią, masowa obserwacja UFO

Kategorie: 

Do nietypowego zdarzenia doszło 8 listopada 2013 roku w Kolumbii. Mieszkańcy miasta Pereira znajdującego się 250 km od stoli kraju, Bogoty byli świadkami pojawienia się na niebie wielu połyskujących świateł.

 

Orbsy były widoczne w biały dzień i zwróciły uwagę wielu gapiów, którzy wpatrywali się w niebo wskazując niezwykłe zjawisko innym osobom. Punkty świetlne nad głowami Kolumbijczyków zdają się pozostawać bez ruchu, albo jest on bardzo niewielki. Niestety, jakość nagrania pozostawia wiele do życzenia zwłaszcza ze względu na brak stabilności filmującej je kamery.

 

Warto zwrócić uwagę, że coś bardzo podobnego wydarzyło się kilka dni później również w Meksyku. Wydarzyło się to 13 listopada i trzeba przyznać, że wygląda to na tyle podobnie, iż można zaryzykować twierdzenie, że to zjawisko tego samego rodzaju. Nadal jednak brakuje odpowiedzi na podstawowe pytanie, czyli co to jest?

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika M

podobne widziałem nad

podobne widziałem nad Teneryfą, koło 15 obiektów świecących stało w miejscu potem zaczęły latać w różnych kierunkach a na koniec grupami odleciały w różne strony m in. w kierunku pobliskich wysp.

Portret użytkownika Robaczkowa

Pod koniec filmu słychać

Pod koniec filmu słychać zdanie po polsku ,,Skurwysyny!  Nie ma ani jednej ...". Nie udało mi się usłyszeć ostatniego fragmentu zdania. Może komuś udało się puścić głośniej i usłyszeć?

Portret użytkownika krytyk

Moim zdaniem to połączenia 2

Moim zdaniem to połączenia 2 nagrań. Jedno nagranie to obserwacja czegoś na niebie przez przechodniów z ulicy, a drugie to niekoniecznie to co obserwują przechodnie. Może to być bakterie pod mikroskopem, lub coś innego w wodzie. Głosy są sprytnie podłozone. Dla mnie to fotomontaż.

Strony