Niezwykły wygląd Księżyca w Rosji z 30 listopada 2012

Kategorie: 

Oto interesująca obserwacja anomalii wyglądu tarczy księżycowej dokonana w miejscowości Śnieżynsk (Снежинск) w Rosji. Wydaje się, że kształ tarczy jest w jakiś sposób zmieniony, z pewnością nie jest to regularny okrag.

 
Nagranie wykonano za pomoca jakiegoś filtra i mogłoby być łatwo zmanipulowane poprzez nadanie odpowiedniego zniekształcenia dla filmu, jednak widzimy wyraźnie, że Księżyc wygląda zdecydowanie inaczej niz powinien a okna pobliskiego bloku mieszkalnego są normalnego kształtu i wielkości. Manipulacje kształtem tarczy musiałyby mieć wpływ na obraz otoczenia obiektu.
[ibimage==15599==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]
Prawdopodobnie to co widzieli mieszkańcy Snezhinska to jakiegos rodzaju złudzenie optyczne spowodowane przez szczególne warunki atmosferyczne. Niewątpliwie jest to interesująca obserwacja fenomenu trudnego do wyjaśnienia.
 
 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika szarak

Nie ściemniajcie z księżycem

Nie ściemniajcie z księżycem tylko napiszcie  gdzie  się schowała ta NIBRU. Ja się pytam gdzie jest NIBRU! Dlaczego ta informacja jest ukrywana. 21.12  już za trzy tygodnie a o NIBRU cisza w mediach nawet tych nie mainstreamowych.

Portret użytkownika pasjonat

czasem roznice w gestoci

czasem roznice w gestoci powietrz na roznych wysokosciach powoduja wilokrotna dyfrakcje i znieksztalcenie. ot zjawisko jakich wiele. mniejsze teleskopy pokazuja podobne obserwacje jesli ich temperatura nie jest zriownana z temp otoczenia.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika universal

Zapomnieli tylko o jednej

Zapomnieli tylko o jednej zasadzie, zło które wyrządzają szybko do nich wróci zwielokrotnione, wiec ja czynię dobro, bo ono także wraca szaybko, uczcie sie pracować z uniwersalną energią wszechświata, bo to napewno nam się przyda, nie życzcie nikomu żle, nawet wrogowi bo to wraca, niech oni tak robią a sami się ugotują, pamiętajcie, że uniwersalna energia wszechświata jest wszędzie i nigdy jej nie braknie, ale oni chyba o tym nie wiedzą, i zabierają energię waszą i innych ludzi, świadomie lub nie, ale meritum jest, że do czyniących zło ono zawsze powróci wzmocnione, a nikomu z nich tego nie życzę, aha, pamiętajcie, że to czego się boicie, to przyciągacie i stwarzacie, bo bojac się stwierdzacie fakt zaistnienia tego,
tak działa wszechświat i jest to dobre dla ludzi dobrych,
pozdrawiam,
universal

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika ladyired

Efekt spłaszczonego księżyca,

Efekt spłaszczonego księżyca, można otrzymać patrząc przez lunetę domowego użytku i przez okno. Szyba załamuje światło i płaski efekt gotowy. Często obsewuję wraz z dzieckiem, kiedy zimową porą podglądamy pana łysego przez kuchenne okno.
30 wieczorem, ksieżyc faktycznie był pomarańczowy, na co zwróciła uwagę cała moja rodzinka, ale o tej porze roku, podczas mrozu jest to normalne zjawisko.

Strony