Nowa teoria! Dziwne dźwięki to start planowanej fałszywej inwazji obcych

Kategorie: 

Występujące w wielu miejscach na świecie dziwne dźwięki nadal zastanawiają ludzi na całym świeci. Ci, którzy jeszcze tego nie słyszeli zwykle wypierają to twierdząc, że to wszystko oszustwo. Jednak jest wielu takich, którzy to słyszeli a teraz  pojawiło się wyjaśnienie, które wiąże te przypadki z planowaną inwazją obcych.

 

Dźwięki na dobre pojawiły się w internecie od lipca 2011. Poniższa mapa pokazuje lokalizacje filmów, jakie zostały dodane do serwisu YouTube miedzy majem 2011 a styczniem 2012.

Zastanawia to, że większość z lokalizacji to USA, Kanada i Europa. Dlaczego nie ma doniesień z Bliskiego Wschodu czy Azji? Tu pojawia się wyjaśnienie, które brzmi dość zaskakująco. Dźwięki mogą być preludium planowanej fałszywej inwazji obcych. Podobno elity szykują taki scenariusz, jako możliwość szybszego wdrożenia planu Nowego Porządku Świata zwanego tez NWO.

 

Przed takim scenariuszem już bardzo dawno temu ostrzegał słynny naukowiec pracujący nad niemiecką i amerykańską bronią rakietową. Wszedł podobno w posiadanie wiedzy wskazującej, że jeden z wariantów wprowadzenia ogólnoświatowego planu podporządkowania sobie ludzkości opiera się właśnie na wywołaniu w sposób sztuczny symulacji niby inwazji obcych. W obliczu takiej grozy wszelkie bariery stojące na drodze NWO mogłyby przestać istnieć.

 

Teoria ta zakłada po prostu, że celem emisji tych harmonicznych odgłosów jest przygotowanie odpowiedniego „klimatu” dla planowanych w najbliższej przyszłości działań. Rzeczywiście dźwięki wywierają spory wpływ na psychikę ludzi. Budzą niepokój i zdają się coś zwiastować. Czy będzie to oszukana czy też prawdziwa inwazja obcych czy też coś całkiem innego? Czas pokaże.

 

Źródłohttp://www.thetruthbehindthescenes.org/2012/01/22/mysterious-strange-sounds-the-start-of-a-planned-fake-alien-invasion/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika markraven

Dlaczego wybrałeś sobie ten

Dlaczego wybrałeś sobie ten nick? Przecież nie jesteś Ślązakiem. Zakładam, że Twoim pracodawcą jest Radio Maryja. Ale nawet jeśli Rydzyk ściągnął sobie do Radia jikcahś Ślązakf3w, co by mnie mocno zdziwiło, to żaden nie wypisywałby takich dyrdymał. Zresztą jak można mf3wić o pisaniu w stosunku do kogoś, kto umie tylko przepisywać. Wycinać i wklejać. Nawet nie jesteś w stanie samodzielnie myśleć, więc co tu mf3wić o pisaniu. Przepisywanie cudzych kazań i przemf3wień ku czci na pewno nim nie jest. Wystarczy przeczytać parę zdań:Przekonania religijne tworzą transcendentny system odniesienia w postaci zasad prawa naturalnego i sprzyjają kształtowaniu postaw niezależnych od poglądf3w władzy. System taki pozwala człowiekowi bronić się, postawić prawo naturalne ponad perwersyjnym prawem ludzkim, wtedy kiedy ono kłf3ci się z naturalnymi zasadami. Sprzyja wreszcie odwadze cywilnej, dzięki ktf3rej człowiek może skutecznie przeciwstawić się prf3bom zniewolenia.Bp Jan Styrna, w czasie wizytacji parafii Machowa, w 1997 roku, chyba trafnie określił, że jeśli sprawa Schimka jest od Boga, to znajdzie kiedyś właściwe rozwiązanie, a Otto doczeka się być może wyniesienia na ołtarze. Zebrane dotąd i nadal zbierane dokumenty i wypowiedzi dotyczące osoby Ottona Schimka świadczą dość zgodnie o tym, że był on osobą nietuzinkową z tego powodu, że bronił niepodważalnego prawa człowieka do życia, aż do jego naturalnej śmierci. Nie podporządkował się bowiem rozkazowi rozstrzeliwania ludności cywilnej prawu stanowionemu przez człowieka, dlatego ponif3sł śmierć zgodnie z tym prawem. Czy to nie męczeństwo? Czy o takim człowieku można zapomnieć?Z jakiego kazania to przepisałeś? I dlaczego wtrącasz się do dyskusji, z ktf3rych nic nie rozumiesz?

Portret użytkownika Sławek

Te filmy są autentyczne .To

Te filmy są autentyczne .To może być sprawka tych co chcą wprowadzić nowy porządek świta czyli iluminaci .Weżcie to na logike czy gdy by chcieli wprowadzić drastyczne zmiany na świecie np to masowe czipowanie ludzi by zniewolic wszystkich ludzi czy pozwolili byśmy na to ? jasne że nie a jeśli zastraszą ludzi wprowadzą chaos przez np wywoływanie kataklizmów gdzie zaczną ginąć miliony istnień to wtydy będą mogli pod pretekstem zaprowadzenia porządku na świecie zrobić dosłownie wszystko .Jednak iluminaci jak ich zwą to tylko ludzie ale wspierani przez samego szatana mogą naprawde zrobić chaos na świecie .Nie od dziś wiadomo że onni oddają cześć szatanowi .

Portret użytkownika Alka ,  17

Jeżeli czytaliście kiedys

Jeżeli czytaliście kiedys Apokalipse wg Sw. Jana to  można było tam wyczytać  że wg niego  początek konca świata bedzie wygladał tak jak na obrazie Hansa Memlinga , mam na mysli to  , że nad Archaniołem latają trzy anioły z trąbami  . Co oznacza , że teraz jak słyszymy te dziwne dżwięki to  może być tak jak w Apokalipsie , czyli te trąby co trzymaja aniołowie to  teraz słyszymy ich dzwięk .Alee to sa moje przypuszczenia ; )

Portret użytkownika oleg serkov

Nie dajmy się zwariować.

Nie dajmy się zwariować. Oczywiście jest więcej niż pewne że to nowa zabawka "illuminati" ale...Te rzekome przekonanie że ich projekcje podziałają na wszystkich bez wyjątku między bajki bym włożył. Każdy człowiek jest inny. Każdy nosi w sobie zupełny inny ładunek wrażeń, który zrodził mu się podczas egzystęcji i jakoś tam zmagazynował w podświadomości. Dlaczego więc u diabła mam wierzyć, że jak za dotknięciem czarodzijskiej różdzki wszystko to pójdzie w cholerę i uczyni z nas bezwolne i zastraszone bydle?O nie. Tu panowie pracujący nad tym wszystkim nieco przegięli. A w sumie to chyba nie docenili ludzkiej różnorodności w pojmowaniu wrażeń i doświadczeń. Dlatego gówno wielkie im z tego wyjdzoe.Pozdrawiam myślących.

Portret użytkownika ss

Jeśli moja siostra

Jeśli moja siostra zainteresowala sie tymi dziwnymi dźwiekami to musi być cos na rzeczy :P. Nie odrzucam zadnej z dotychczas postawionych teorii. Jeśli iśc waszym tokiem rozstrzygania tej sprawy bydź może było to jakies wstepne programowanie do BB,lub sprawdzenie reakcji ludzi. Jesli dzwieki usluszalne na fimikach z youtube wzbudzaja takie zainteresowanie generujac przy tym pewna dawke strachu i obaw to jak ludzie zaraguja na sam projekt blue beam.  

Portret użytkownika normalny?!

Wygląda na tzw.odmóżdżenie /

Wygląda na tzw.odmóżdżenie / bezmózgowie osób filmiki dodające i promujące !!! (bez urazy Adminie)Najgorsze jest jednak to,że stado zaczęło kupwać nawet takie tandetne ściemy tworzone przez (moim zdaniem) gimnazjalistów !!!  Sad  Zaczynam tracić nadzieję na wolność ludzkości,czytając o tych "dziwnych dźwiękach" na łamach stosunkowo "oświeconych" stron internetowych  Sad  Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie !!!

Portret użytkownika Lord Gregor

Panowie, Panowie... Zacznijmy

Panowie, Panowie...Zacznijmy od tego, że nie ma co kozakować, bo JEŻELI to w ogóle są przymiarki do Blue Beam, to jak zapewne wiecie BB ma działać na nasz mózg z pominięciem uszu. Ma stymulować myśli i strach, więc nie ma teraz co gadać jak to "mnie to nie ruszy". Oni doskonale wiedzą jaką bronią dysponują i generalnie mają w dupie to czy my o tym wiemy czy nie. Widocznie nie bez powodu są pewni, że i tak nas załatwią. Gdyby nas - świadomych miało to nie ruszać, to nie bądźmy naiwni - nie istniałyby te wszystkie strony, ludzie jak Icke nie mówiliby głośno o tym, bo od razu by ich odstrzelono. Ja myślę, że ogólnie to jest jakiś żart tylko nie wiem czy jednej osoby/grupy osób, czy już się zrobiła moda na montowanie tych filmów. Zgadzam się, że to brzmi jak z tego filmu RED STATE.

Portret użytkownika ktoś bliżej nieokreślony

Jeżeli dźwięki zapowiadają

Jeżeli dźwięki zapowiadają jakąś tam inwazję obcych... to proszę bardzo, niech obcy bawią się dobrze. A same dźwięki jakoś specjalnego wrażenia na mnie nie robią (blisko mam poligon), mogą sobie trwać i 24 godziny na dobę. Tak czy inaczej dźwięk, jaki by nie był, krzywdy mi - ani komukolwiek innemu - nie zrobi (bo nie może), tylko to co kryje się za nim. Póki jest sam dźwięk można być spokojnym.

Portret użytkownika ciemnogrod

szkoda ,ze jestes taki ciemny

szkoda ,ze jestes taki ciemny ... nie wiesz jeszcze co moga zrobic Ci dzwieki , bedziesz je slyszal w uszach i bedziesz wil sie z bolu a serce.... dalej komentowac Ciebie ciemnogrodzie nie bede... ku przestrodze innych to napisalem...bo nie znacie ani dnia ani godziny a teraz juz dochodzi ani tego co was moze czekac..

Portret użytkownika Dj Fazzman

Dopóki nie przekracza poziomu

Dopóki nie przekracza poziomu hałasu, przy którym pękają bębenki w uszach, to owszem - nic Ci nie zrobi. Poza tym, jest jeszcze kwestia infra- i ultradźwięków, które, mimo, ze ich nie słyszymy, mają wpływ na nasz organizm i przy odpowiednio wysokim natężeniu, jest to wpływ zdecydowanie negatywny.

Portret użytkownika lahud

Kiedy ostatnio widziałem

Kiedy ostatnio widziałem ufoludki zachowywały sie tak jak zawsze.
Im nie zależy na systemie w jaki my jesteśmy trzymani za mordę. Mają swoje cele i od tysięcy lat nie mieszają się w żaden widowiskowy sposób.
Inwazja jest przygotowywana w mediach i von Braun dobrze o tym mowił. Dźwięk jest dobrym narzędziem do robienia takich ściem, bo trwając długo wywołuje potężne zmiany emocjonalne - nie od parady używany jest do tortur.
 
W sieci są filmiki z jego sekretarką, która o tym szwindlu opowiada.
 

Portret użytkownika Latency

Plus acta( jakoś tym

Plus acta( jakoś tym wszystkim państwom spieszy się z wprowadzeniem takiej ustawy), cenzura internetu powodować może brak możliwości potwierdzenia, że jakieś wydarzenia dzieją się naprawdę. Zostanie tylko tv i mamy pozamiatane.puk, puk...kto tam? NWO!

Portret użytkownika facet 62

Przedobrzyli ..... już żadna

Przedobrzyli ..... już żadna organizacja typu ONZ, NATO czy MFW oraz żaden rząd w jakimkolwiek kraju nie ma społecznego zaufania więc kto niby ma o inwazji nam powiedzieć. Jak powiedzą i pokażą coś na niebie to większość powie, że to ściema i sfabrykowana iluzja. Może Obama czy Sarkozy będzie coś ględził ? a kto im uwierzy ? ..... szybciej usłysza, że to i dobrze bo może ktoś nareszcie wytłucze tych gangsterów bankierów i zniszczy te parszywe koncerny np farmaceutyczne. Niech sobie robią pokazy z najazdem z kosmosu.Ja tych prowokacji nie kupie..Ja mam ich i pokazy w d....(poszanowaniu) A żeby było wiadome od początkuMam je w najsmrodliwszym jej zakątku

Portret użytkownika kris

zgadzam się w 100%, Ty nie

zgadzam się w 100%, Ty nie uwierzysz, ja nie uwierzę, ktoś będzie wątpił..ale zastanów sie ilu jest ludzi na świecie którzy bez granicznie wierzą w to co im się pazuje w TV i w prasie? to zdecydowana większosć!!a ganksterzy bankierzy mam nadzieję ze dostaną w kosć już niedługo i cała ta szopka sie skończy.pozdrawiam