Nowa teoria! Dziwne dźwięki to start planowanej fałszywej inwazji obcych

Kategorie: 

Występujące w wielu miejscach na świecie dziwne dźwięki nadal zastanawiają ludzi na całym świeci. Ci, którzy jeszcze tego nie słyszeli zwykle wypierają to twierdząc, że to wszystko oszustwo. Jednak jest wielu takich, którzy to słyszeli a teraz  pojawiło się wyjaśnienie, które wiąże te przypadki z planowaną inwazją obcych.

 

Dźwięki na dobre pojawiły się w internecie od lipca 2011. Poniższa mapa pokazuje lokalizacje filmów, jakie zostały dodane do serwisu YouTube miedzy majem 2011 a styczniem 2012.

[ibimage==11434==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Zastanawia to, że większość z lokalizacji to USA, Kanada i Europa. Dlaczego nie ma doniesień z Bliskiego Wschodu czy Azji? Tu pojawia się wyjaśnienie, które brzmi dość zaskakująco. Dźwięki mogą być preludium planowanej fałszywej inwazji obcych. Podobno elity szykują taki scenariusz, jako możliwość szybszego wdrożenia planu Nowego Porządku Świata zwanego tez NWO.

 

Przed takim scenariuszem już bardzo dawno temu ostrzegał słynny naukowiec pracujący nad niemiecką i amerykańską bronią rakietową. Wszedł podobno w posiadanie wiedzy wskazującej, że jeden z wariantów wprowadzenia ogólnoświatowego planu podporządkowania sobie ludzkości opiera się właśnie na wywołaniu w sposób sztuczny symulacji niby inwazji obcych. W obliczu takiej grozy wszelkie bariery stojące na drodze NWO mogłyby przestać istnieć.

 

Teoria ta zakłada po prostu, że celem emisji tych harmonicznych odgłosów jest przygotowanie odpowiedniego „klimatu” dla planowanych w najbliższej przyszłości działań. Rzeczywiście dźwięki wywierają spory wpływ na psychikę ludzi. Budzą niepokój i zdają się coś zwiastować. Czy będzie to oszukana czy też prawdziwa inwazja obcych czy też coś całkiem innego? Czas pokaże.

 

Źródłohttp://www.thetruthbehindthescenes.org/2012/01/22/mysterious-strange-sounds-the-start-of-a-planned-fake-alien-invasion/

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika markraven

Dlaczego wybrałeś sobie ten

Dlaczego wybrałeś sobie ten nick? Przecież nie jesteś Ślązakiem. Zakładam, że Twoim pracodawcą jest Radio Maryja. Ale nawet jeśli Rydzyk ściągnął sobie do Radia jikcahś Ślązakf3w, co by mnie mocno zdziwiło, to żaden nie wypisywałby takich dyrdymał. Zresztą jak można mf3wić o pisaniu w stosunku do kogoś, kto umie tylko przepisywać. Wycinać i wklejać. Nawet nie jesteś w stanie samodzielnie myśleć, więc co tu mf3wić o pisaniu. Przepisywanie cudzych kazań i przemf3wień ku czci na pewno nim nie jest. Wystarczy przeczytać parę zdań:Przekonania religijne tworzą transcendentny system odniesienia w postaci zasad prawa naturalnego i sprzyjają kształtowaniu postaw niezależnych od poglądf3w władzy. System taki pozwala człowiekowi bronić się, postawić prawo naturalne ponad perwersyjnym prawem ludzkim, wtedy kiedy ono kłf3ci się z naturalnymi zasadami. Sprzyja wreszcie odwadze cywilnej, dzięki ktf3rej człowiek może skutecznie przeciwstawić się prf3bom zniewolenia.Bp Jan Styrna, w czasie wizytacji parafii Machowa, w 1997 roku, chyba trafnie określił, że jeśli sprawa Schimka jest od Boga, to znajdzie kiedyś właściwe rozwiązanie, a Otto doczeka się być może wyniesienia na ołtarze. Zebrane dotąd i nadal zbierane dokumenty i wypowiedzi dotyczące osoby Ottona Schimka świadczą dość zgodnie o tym, że był on osobą nietuzinkową z tego powodu, że bronił niepodważalnego prawa człowieka do życia, aż do jego naturalnej śmierci. Nie podporządkował się bowiem rozkazowi rozstrzeliwania ludności cywilnej prawu stanowionemu przez człowieka, dlatego ponif3sł śmierć zgodnie z tym prawem. Czy to nie męczeństwo? Czy o takim człowieku można zapomnieć?Z jakiego kazania to przepisałeś? I dlaczego wtrącasz się do dyskusji, z ktf3rych nic nie rozumiesz?

Portret użytkownika Sławek

Te filmy są autentyczne .To

Te filmy są autentyczne .To może być sprawka tych co chcą wprowadzić nowy porządek świta czyli iluminaci .Weżcie to na logike czy gdy by chcieli wprowadzić drastyczne zmiany na świecie np to masowe czipowanie ludzi by zniewolic wszystkich ludzi czy pozwolili byśmy na to ? jasne że nie a jeśli zastraszą ludzi wprowadzą chaos przez np wywoływanie kataklizmów gdzie zaczną ginąć miliony istnień to wtydy będą mogli pod pretekstem zaprowadzenia porządku na świecie zrobić dosłownie wszystko .Jednak iluminaci jak ich zwą to tylko ludzie ale wspierani przez samego szatana mogą naprawde zrobić chaos na świecie .Nie od dziś wiadomo że onni oddają cześć szatanowi .

Portret użytkownika Alka ,  17

Jeżeli czytaliście kiedys

Jeżeli czytaliście kiedys Apokalipse wg Sw. Jana to  można było tam wyczytać  że wg niego  początek konca świata bedzie wygladał tak jak na obrazie Hansa Memlinga , mam na mysli to  , że nad Archaniołem latają trzy anioły z trąbami  . Co oznacza , że teraz jak słyszymy te dziwne dżwięki to  może być tak jak w Apokalipsie , czyli te trąby co trzymaja aniołowie to  teraz słyszymy ich dzwięk .Alee to sa moje przypuszczenia ; )

Strony