Nowe obserwacje UFO w Stanach Zjednoczonych

Kategorie: 

Wieczorem 19 grudnia 2013 roku w mieście Andover w Massachusetts w Stanach Zjednoczonych sfilmowano jednocześnie cztery niezidentyfikowany obiekty latające, które przypominały różowe, trójkątne światła migające, donosi International Business Times.

 

Operator filmu uważa, że to niezwykły fenomen. Regularnie od 10 lat obserwuje niebo w tym regionie i nigdy nic podobnego nie miało miejsca. Pod filmem umieszczonym w sieci autor napisał, że wrócił z pracy ok. godz. 18.00 i ujrzał na ciemnym niebie cztery ruchome punkty. Obiekty stopniowo nabierały wysokości.

Światła przykuły jego uwagę, bo wydawały się dziwne. Po piętnastu minutach były poza zasięgiem wzroku. Oczywiście pojawili się i tacy, którzy twierdzą, że na filmie nie ma żadnego UFO. Obecnie prowadzone są badania w celu wyjaśnienia, co to mogło być rzeczywiście. Należy zauważyć, że w Stanach Zjednoczonych zdarzały się już wcześniej przypadki obserwacji UFO zarówno przez wojskowych, jak i cywilów.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika zŁo

nie ma żadnego ufo na ziemii

nie ma żadnego ufo na ziemii nigdy nie było i zapewne nie będzie bajki o ufo to tylko sprawdzenie czy społeczności w dalszym ciągu są tak naiwne i głupie (czy oni już wiedzą?)
to samo dotyczy wszelakich religii - tylko najwięksi idioci mogą wierzyć w matki dziewice, chodzenie po wodzie itp.
zwykły test IQ dla społeczeństwa, dajecie się ruchać w dupe i nie jesteście tego świadomi
szlak mnie trafia kiedy myślę że wszyscy mają taką samą siłę głosu na wyborach powinno być tak (wynik testu IQ = siła głosu)
piktogramy np. zamiast łapać i karać tych którzy niszczą plony to sie podniecacie nie wiadomo czym a dzieci głodują
pozwalacie karać za to że 6 lat temu skręta spaliłem, rzygać mi sie chce bo dzieciobójcy chodzą wolni

Portret użytkownika oooooooooooo

Wczoraj (04.01.2014) nad

Wczoraj (04.01.2014) nad Malborkiem ok. godziny 23-24 widziałem dosyć wysoko na niebie, matowo-szary obiekt w kształcie trójkąta, był on dosyć duży o, a w okół niego latał z dużą prędkością właśnie jeden z takich obiektów jak na filmiku, też się tak "mienił" i zmieniał kolory, to była moja pierwsza obserwacja ufo

Portret użytkownika baca :-)

 ..."wytropił Horton braci ,

 ..."wytropił Horton braci , którzy pracowali z Messerschmitta rozwijać Latające skrzydło samolotu"
kaman Poul Walker... twoja translator robic duża błąd z indiańskiego języka...
jak się nie przyłożysz do polskiego dobra języka złośliwi ludzie będą ci nicka przekręcać na Walkover albo Półwalker... no wiesz tak od Półgłupka...

Portret użytkownika baca:-)

ufo już jest dawno wyjaśnione

ufo już jest dawno wyjaśnione - tu jest na ten temat szukana ci wiedza do której dowodów może tylko i wyłacznie przybywać - i mimo że było bardzo wielu życzliwych inaczej juszkoidów, i upłynęło bardzo wiele czasu, jeszcze nikt tego nie obalił, nadążasz?
http://innemedium.pl/wiadomosc/ufo-brudna-prawda?page=show
a co do błędów to jak najbardziej "się czepiamy" do licha- bo to obciach nie znać swojego własnego języka i jęczęć bez sensu jak prymitywny koczownik-imigrant z północnej Afryki mający jakieś stepowe nawyki do bardzo uproszczonych obrazkowych parajęzyków w których wybrzezano wszystkie samogłoski robiąc parodię ludzkiej mowy - jakieś małpie pseudostarożytne pocharkiwania, posmarkiwania i obżydliwe dla ucha konesera pierwotne, niecywilizowane odgłosy ...

Portret użytkownika POUL WALKER

Ustawa o wolności informacji

Ustawa o wolności informacji Papiery  Badacze UFO były jednym z najbardziej trwałych grup, jeśli chodzi o wymagających wydania dokumentów niejawnych dotyczących interesu rządu, działania i wiedzy o sprawach dotyczących UFO. Do tej pory, setki dokumentów zostały zwolnione, ale ku rozczarowaniu UFO miłośników spiskowych, nic nie okazało się, że może być uznane za "dymiący pistolet".
Możesz uzyskać dostęp do wszystkich opublikowanych dokumentów w każdej z różnych rządowych i wojskowych stron internetowych, lub sprawdź najlepsze centralne repozytorium
Mamy zawarte na tej stronie dokumentów, które odnoszą się do Roswell Saga. Nie wliczone są tu żadnym zMajestic-12 (lub Majik) papiery. MJ-12 jest nie częścią wydania FOIA, ale badacze zalane każdy urząd wojsko i rząd próbuje znaleźć dowody jego istnienia, co czyni go jednym z bardziej popularnych FOIA wniosków.
Nawet GAO wsiedli do FOIA gry kiedy to przeprowadził dokładne przeszukanie na polecenie Rep Schiff (NM).  

  • Air Force Intelligence Report jest wynikiem wnikliwej wewnętrznej badania UFO, emocji i działań projektu "znak" i projektu "Grudge".
  • Jest to raport podsumowujący z Raportu AFI powyżej.
  • Radary White Sands Missile Testing Grounds było gdzie nieustraszony Frank Kaufman przypomnieć wyciągnął 24 godzin zegarków monitoringu "fali" z UFO. Powiedział też, że widział rozpadzie UFO podczas monitorowania radaru w Roswell AAFB. Co radaru?
  • Ogólne Schulgen wysłał notatkę do dowódców z prośbą o sprawozdanie na temat wszelkich działań UFO, a wszelkie myśli, które mogą mieć w tej sprawie.
  • Gen. Twining za odpowiedź na gen. Schulgen że często misquoted.
  • Ppłk Walker z Army Air Force Intelligence wysłał notatkę do jego dowództwem Europejskiej wyśledzić pogłoski niemiecki zainteresowania dziwnej konfiguracji samolotu podczas II wojny światowej.
  • Army Air Force Intelligence wytropił Horton braci , którzy pracowali z Messerschmitta rozwijać Latające skrzydło samolotu
  • W 1950 r., WB Smith napisał ten notatkę , w której stwierdził on, że "UFO są prawdziwe", i że rząd wiedział .. On również spędził dużo czasu czekając na "Kosmiczni Bracia wierzchnia", aby przyjść i go odwiedzić.

ban do 2033 roku 

Strony