Nowe obserwacje UFO w Stanach Zjednoczonych

Kategorie: 

Wieczorem 19 grudnia 2013 roku w mieście Andover w Massachusetts w Stanach Zjednoczonych sfilmowano jednocześnie cztery niezidentyfikowany obiekty latające, które przypominały różowe, trójkątne światła migające, donosi International Business Times.

 

Operator filmu uważa, że to niezwykły fenomen. Regularnie od 10 lat obserwuje niebo w tym regionie i nigdy nic podobnego nie miało miejsca. Pod filmem umieszczonym w sieci autor napisał, że wrócił z pracy ok. godz. 18.00 i ujrzał na ciemnym niebie cztery ruchome punkty. Obiekty stopniowo nabierały wysokości.

Światła przykuły jego uwagę, bo wydawały się dziwne. Po piętnastu minutach były poza zasięgiem wzroku. Oczywiście pojawili się i tacy, którzy twierdzą, że na filmie nie ma żadnego UFO. Obecnie prowadzone są badania w celu wyjaśnienia, co to mogło być rzeczywiście. Należy zauważyć, że w Stanach Zjednoczonych zdarzały się już wcześniej przypadki obserwacji UFO zarówno przez wojskowych, jak i cywilów.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika zŁo

nie ma żadnego ufo na ziemii

nie ma żadnego ufo na ziemii nigdy nie było i zapewne nie będzie bajki o ufo to tylko sprawdzenie czy społeczności w dalszym ciągu są tak naiwne i głupie (czy oni już wiedzą?)
to samo dotyczy wszelakich religii - tylko najwięksi idioci mogą wierzyć w matki dziewice, chodzenie po wodzie itp.
zwykły test IQ dla społeczeństwa, dajecie się ruchać w dupe i nie jesteście tego świadomi
szlak mnie trafia kiedy myślę że wszyscy mają taką samą siłę głosu na wyborach powinno być tak (wynik testu IQ = siła głosu)
piktogramy np. zamiast łapać i karać tych którzy niszczą plony to sie podniecacie nie wiadomo czym a dzieci głodują
pozwalacie karać za to że 6 lat temu skręta spaliłem, rzygać mi sie chce bo dzieciobójcy chodzą wolni

Portret użytkownika oooooooooooo

Wczoraj (04.01.2014) nad

Wczoraj (04.01.2014) nad Malborkiem ok. godziny 23-24 widziałem dosyć wysoko na niebie, matowo-szary obiekt w kształcie trójkąta, był on dosyć duży o, a w okół niego latał z dużą prędkością właśnie jeden z takich obiektów jak na filmiku, też się tak "mienił" i zmieniał kolory, to była moja pierwsza obserwacja ufo

Portret użytkownika baca :-)

 ..."wytropił Horton braci ,

 ..."wytropił Horton braci , którzy pracowali z Messerschmitta rozwijać Latające skrzydło samolotu"
kaman Poul Walker... twoja translator robic duża błąd z indiańskiego języka...
jak się nie przyłożysz do polskiego dobra języka złośliwi ludzie będą ci nicka przekręcać na Walkover albo Półwalker... no wiesz tak od Półgłupka...

Portret użytkownika baca:-)

ufo już jest dawno wyjaśnione

ufo już jest dawno wyjaśnione - tu jest na ten temat szukana ci wiedza do której dowodów może tylko i wyłacznie przybywać - i mimo że było bardzo wielu życzliwych inaczej juszkoidów, i upłynęło bardzo wiele czasu, jeszcze nikt tego nie obalił, nadążasz?
//innemedium.pl/wiadomosc/ufo-brudna-prawda?page=show
a co do błędów to jak najbardziej "się czepiamy" do licha- bo to obciach nie znać swojego własnego języka i jęczęć bez sensu jak prymitywny koczownik-imigrant z północnej Afryki mający jakieś stepowe nawyki do bardzo uproszczonych obrazkowych parajęzyków w których wybrzezano wszystkie samogłoski robiąc parodię ludzkiej mowy - jakieś małpie pseudostarożytne pocharkiwania, posmarkiwania i obżydliwe dla ucha konesera pierwotne, niecywilizowane odgłosy ...

Portret użytkownika POUL WALKER

Ustawa o wolności informacji

Ustawa o wolności informacji Papiery  Badacze UFO były jednym z najbardziej trwałych grup, jeśli chodzi o wymagających wydania dokumentów niejawnych dotyczących interesu rządu, działania i wiedzy o sprawach dotyczących UFO. Do tej pory, setki dokumentów zostały zwolnione, ale ku rozczarowaniu UFO miłośników spiskowych, nic nie okazało się, że może być uznane za "dymiący pistolet".
Możesz uzyskać dostęp do wszystkich opublikowanych dokumentów w każdej z różnych rządowych i wojskowych stron internetowych, lub sprawdź najlepsze centralne repozytorium
Mamy zawarte na tej stronie dokumentów, które odnoszą się do Roswell Saga. Nie wliczone są tu żadnym zMajestic-12 (lub Majik) papiery. MJ-12 jest nie częścią wydania FOIA, ale badacze zalane każdy urząd wojsko i rząd próbuje znaleźć dowody jego istnienia, co czyni go jednym z bardziej popularnych FOIA wniosków.
Nawet GAO wsiedli do FOIA gry kiedy to przeprowadził dokładne przeszukanie na polecenie Rep Schiff (NM).  

  • Air Force Intelligence Report jest wynikiem wnikliwej wewnętrznej badania UFO, emocji i działań projektu "znak" i projektu "Grudge".
  • Jest to raport podsumowujący z Raportu AFI powyżej.
  • Radary White Sands Missile Testing Grounds było gdzie nieustraszony Frank Kaufman przypomnieć wyciągnął 24 godzin zegarków monitoringu "fali" z UFO. Powiedział też, że widział rozpadzie UFO podczas monitorowania radaru w Roswell AAFB. Co radaru?
  • Ogólne Schulgen wysłał notatkę do dowódców z prośbą o sprawozdanie na temat wszelkich działań UFO, a wszelkie myśli, które mogą mieć w tej sprawie.
  • Gen. Twining za odpowiedź na gen. Schulgen że często misquoted.
  • Ppłk Walker z Army Air Force Intelligence wysłał notatkę do jego dowództwem Europejskiej wyśledzić pogłoski niemiecki zainteresowania dziwnej konfiguracji samolotu podczas II wojny światowej.
  • Army Air Force Intelligence wytropił Horton braci , którzy pracowali z Messerschmitta rozwijać Latające skrzydło samolotu
  • W 1950 r., WB Smith napisał ten notatkę , w której stwierdził on, że "UFO są prawdziwe", i że rząd wiedział .. On również spędził dużo czasu czekając na "Kosmiczni Bracia wierzchnia", aby przyjść i go odwiedzić.

ban do 2033 roku 

Portret użytkownika zibi1973

Może tu się przykujesz i nic

Może tu się przykujesz i nic ci nie ucieknie jedno pięterko niżej na stronie 2 pod artykułem Zestrzelenie jednego ufo może zakończyć się gwiezdnymi wojnami,jest fotka z rozbłysku słonecznego,może coś się wypowiesz,dobrze popatrz myślę że warto

Portret użytkownika baca

Zibi zejdź na ziemię i nie

Zibi zejdź na ziemię i nie daj się "własnym oczom", czyli zmasowanej propadandzie zwodzić
zobacz jak się prawidlowo powinno rozumować:
1. skoro mamy na Ziemi lotniska to chyba OCZYWISTE ze wokolo nich pełno jest obiektów latającycych, samoloty, szybowce, balony, drony itp. oczywisty jest zatem wniosek ze to ziemskie pojazdy prawda?
taka jest przecież pierwsza mysl kazdego i nikt sie nad tym nawet nie zastanawia
2 natomiast ufo już nie - tu pierwszą myśla wiekszosci lemingów jest że to że skoro one latają nad ziemia to mają pochodzenie... pozaziemskie he, he he... logiczne inaczej he he he- jest tak bo to tylko propaganda - nie ma tu logiki bo gdyby była to nie tylko na ziemi ale wszedzie powinny być ufo pozaziemskie - nad Marsem marsjanskie, nad Ksiezycem jakies ksiezycowe, itp.
skąd w ogole niedorzeczny pomysl ze ziemskie ufo jest... pozaziemskie?
propaganda... Zibi, propaganda.
to tylko poczatek logicznych wnioskow bo im dalej tym gorzej dla "kosmitow" - Zibi, chłopaku pomyśl przez sekundę - ufo nie  raz i nie dwa sie udaje strącic albo się gdzieś rozbije - sa szczątki sa zwloki "szarakow" - jest wszystko oprócz TEGO CO POWINNO BYC
1. gdzie są kosmiczne zaawansowane silniki, skafandry, gdzie zapasy wody i jedzenia no i paliwa na podróz przez kosmos? no gdzie? w pojazdach ufo bowiem nie ma na to nawet miejsca. w tych spodkach jest tylko tyle przestrzeni co w kabinie mysliwca - ten biedny pilot z rurką w gębie ma tyle masek i gogli na mordzie że nawet nie ma możliwości zrobić sobie kromala ze smalcem kiedy poczuje się głodny - no więc nie ładują mu nawet chleba i smalcu na drogę...
2 TO SAMO jest z ufo - one sa ziemskie i tylko dlatego nie są przeznaczone do dalekich podrózy - bo pochodza stąd i nie ma nawet takiej potrzeby aby je tankowac, nabierac żarcia na droge lub ogromnych zapasów wody żeby załoga mogła sobie dupy raz na miesiąc umyć - bo chyba nie myslisz ze "kosmici" oszczędzają wode i piją wlasne siki a w tym co pozostaje biorą prysznic Smile
3 jak nie wierzysz to zobacz ILE zapasów biorą na ZIEMSKĄ ale dalsza podróż
-  duże samoloty
- duże statki
- duże autobusy
4 po czwarte sa Zibi plany techniczne ufo III Rzeszy
tutaj masz te plany (z polskimi napisami Smile
http://www.youtube.com/watch?v=Le0WuEe3Rjc
ufo pochodzi z Ziemi - i to jest jedyna logiczna możliwość - gdyby jakieś przybylo z kosmosu to raz - byłoby ogromne a nie z kabiną jak w podnośniku widłowym a dwa BYŁOBY JE KUŹWA WIDAĆ - przecież nie przybyloby tu po to aby udawać że nie przybyło, prawda? bo równie dobrze mogłoby nie przybywać aby tak samo było.
obejrzyj ten film do konca Zibi koniecznie

Portret użytkownika meh Mehu

Ufo nie musi pochodzić z

Ufo nie musi pochodzić z Ziemi ani z zakątków galaktyki czy jak inni wolą z innych wymiarów:P Jak sama nazwa wzkazuje jest to niezidentyfikowanyt obiekt latający, czyli taki, którego społeczęństwo nie może sklasyfikowac z żadnym znanym obiektem. Jest wiele dowodów na to, że obce cywilizacje miały wpływ na rozwuj naszego gatunku i miały wpływ na nasza historię, ale pomio tego co się uważa, na zrdowy rozsadek są to raczej cywiliozacje, które znajdują sie gdzieś 'niedaleko'. Np. Układ Słoneczny. Dziś obiekty które nazywamy UFo to w wiekszości raczej ludzkie twory o których nie mówi się społeczeństwu, bo technologia zrewolucjonizowałaby ohbecne normy, a nie wszystkim to pasuje, bo liczą sie $$$. Moim zdaniem to kwestia czasu kiedy ludzie zaczną o tym mówić głośniej i coś się ruszy. Silniki bazujące na antygrawitacji pozwoliłyby poruszac się po Ziemi zupełnie za darmo (oczywiście, koszt byłby tylko równy zakupowi takiego silnika, ale paliwo darmowe, bo wynikające tylko i wyłącznie z naturalnego pola magnetycznego Ziemi). Takie silniki przedtawiało już wielu naukowców od lat, ale na ogól kończyło się to niekorzystnie dla samych owych naukowców. Pare lat temu nawet w Polsce jeden facet przerobił silnik samochodowy na wodę. Przerobił tak samo kilka silników sąsiadom w ten sam sposób, a gdy poszedł z tym do odpowiednich organów, żeby to opatentowac, policja zarekwirowała wszystkie silniki... Takie rzeczy są faktem tylko otwórz troche oczy i szukaj w odpowiednich miejscach. Bo bardzo dużo jest dezinformacji. Tutaj masz filmik prezentujący silnik 'antygrawitacyjny', oparty na elektromagnetyzmie.  Takich filmików w necie jest masa. Jełśi przerobisz taki silnik na wieksza skalę, wykorzystując pole magnetyczne Ziemi, możesz poruszać się ' za darmo" w nieskończonośc. Problem w tym, że takie informacje są tajne, bo zrewoluzjonizowało by to przemysł paliwowy, z czego sa olbrzymie pieniądze, a cena za paliwo jeszcze do tego wzrasta. 
http://www.youtube.com/watch?v=_zpsEO5t-TM&list=PL2B4820E20C04D05E&index=88
 

"Obywatele nie powinni bać się swoich rządów. Rządy powinny bać się swoich obywateli."

Portret użytkownika Isabella

Pierwsze kontakty Niemcow z

Pierwsze kontakty Niemcow z UFO w 1936 roku Freiburg- Fryburg Bryzgowijski
spadl tam pojazd ufo, Niemcy przebadali go i resztki cial obcych.
Pomagal im Victor Schaumberger, ktory odkrywal na nowo wiedze z Sanskrytu
Pozniej udali sie do Indii po teksty Bahrajara- Bakwawita 
Niemcy przetumaczyli Sanskryt i uznali je za teksty historyczne ! a nie jak reszta za bajki !!!
posiadali w tym czasie najlepszych naukowcow , ktorzy zajmowali sie historia orientu.
Nastepnie polaczyli info z Sanskrytu z technologia Schaumberga i technologia pojazdu UFO, ktory znalezli w 1936 roku.
Pierwsze projekty ufo mieli Niemcy juz w 1939 roku, czyli zajelo to im 3 lata.
Srednica pojazdu 25 metrow i 8 osob obslugi.
 
http://www.youtube.com/watch?v=Q44g_-eH-YM
 

Adolf Hitler und das Nazi Ufo ::
Aliens in Kontakt mit der Naziführung ?

 
 

Portret użytkownika baca

to ty myślisz? od roku jesteś

to ty myślisz?
od roku jesteś na forum "przyczajony jak tygrys" Smile i gdzieś tam po cichu sobie medytujesz... no to gdzie są efekty twoich "przemyśleń"?
gdzie?
podobają ci się błyszczące trójkąciki i masońskie skojarzenia z iluminacka piramidką, to jest ta "myśl", prawda?
maska anonimowych oszołomów zobowiązuje...
mam dobra wiadomośc - jeszcze trochę i tylko ta zacofana symbolika wam nieudacznikom pozostanie i bardzo żałosne wspomnienia o urojonej władzy nad światem - jeszcze bardziej żałosne od twoich przedwczorajszych "proroctw" że bacy juz na forum nie będzie...
bo widzisz, baca powraca a ty bardziej poważnie wyglądałeś z tym awatarem tylko kiedy siedziałeś przez rok zupełnie cicho a "twoi ludzie" robili ten żałosny atak "chakerów" na wyłaczenie pejs-zbuka... heh... w życiu nie widzialem bardziejj nieudolnej akcji...
dziwne że sa jeszcze tacy którzy nie wiedza ze anonymous to tylko iluminacki obciach...
 
 
 

Portret użytkownika Homo sapiens

W ramach życzliwości oraz

W ramach życzliwości oraz internetowej przyjazni z adminem chciałbym przedstawić pomysł na nową stronę w mocno rozwijającym się przedsięwzięciu medialnym prowadzonym przez szanownego admina czyli założyciela stron wolnościowych oraz informacyjnych. Proponuje albo zbudować od nowa albo przebudować stronę zmianynaziemi by wyglądały graficznie jak typowe portale info typu onet.pl czy wp.pl ale tematycznie były w stylu tych jakie prowadzi admin czyli ciekawe niusy z wszystkich jego stron zebrane w jedno i podzielone trochę temstycxnie bo na przykład niektóre newsy ze zmianaziemi są bardzo interesujące i przydałoby sie je wszystkie zebrć na jednym portalu z innymi...

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika duch

Nie rób kaszany,jak jakas

Nie rób kaszany,jak jakas chora feminstka z "otwartymi wszystkimi czakrami"..:D..zostaje na ZnZ moderatorem i w swoich komentarzach obwieszcza,że żadnemu już du... nie da,lub ma jakieś tam siły nadprzyrodzone to ja mam wyj....ne na takie portale.A jak już ci się uda to nie zapomnij o tematyce religijnej dla Endora i Sanktuarium pl ,no i najwazniejsze...czaszki:) powodzenia

Portret użytkownika maT

Czy ty jesteś zdrowy chociaż

Czy ty jesteś zdrowy chociaż w 2%? piszesz, że ja myślę o tych rzeczach a tak naprawde nic nie wiesz o mnie, mylisz się. I znowu wyzywasz od nieudaczników, pomyśl nad sobą kim ty w ogóle jesteś. Bądz sobie na swojej ulubionej stronce i pajacuj dalej, poczytaj troche o anonymous bo widzę, że słabo z wiedzą na ich temat.

"Obywatele nie powinni bać się swoich rządów. Rządy powinny bać się swoich obywateli."

Portret użytkownika baca

to ty matuś namieszaleś na

to ty matuś namieszaleś na forum tak tylko ci bez urazy chciałbym przypomniec - już nie pamiętasz jak z własnej nieprzymuszonej woli przerwałeś milczenie czyli to co ci wychodzi w życiu najlepiej i dałeś tu publicznie głos i to naprawdę z grubej rury?
to ty nie mniej nie więcej wyszedłeś z szafy i ogłosiłes wszystkim że jesteś cichym wielbicielem Admina,
potem było jeszcze gorzej bo nagle się okazuje ze jesteś z nim na ty...
na forum więc w sposób oczywisty zawrzało - pojawiły się nawet zaniepokojone głosy że jesteś sprawcą motylków w brzuchu u Admina a skoro nikt tego nie dementuje to robi się wokół twojej osoby tak jakoś dziwnie...
nie piszmy najlepiej ze sobą bo ludzie zaczną gadać... wiesz jak to jest, prawda?
masz kolegę juszkę i niech tak już pozostanie... i uwierz ja nawet nie chcę wiedziec czy masz w domu jakąś kapliczkę psychopatyczną na cześć Admina czy kapliczki jeszcze nie posiadasz - tego typu sprawy mnie nie interesują...
nawet się cieszę że mnie nazwałeś pastuchem... bo jeszcze ktoś mógłby coś sobie o "nas" pomyśleć Smile

Portret użytkownika maT

Po pierwsze nie mieszaj tu

Po pierwsze nie mieszaj tu admina, po drugie juszka to nie mój kolega nie znam go, po trzecie patrz na siebie i swoje komentarze do ludzi. Zawiniłeś dostałeś bana. Szkoda, że admin poszedł na twój płacz na PM, tak więc pasaj sobie dalej, ale użytkownicy już inaczej będą traktować twoje komenatrze.

"Obywatele nie powinni bać się swoich rządów. Rządy powinny bać się swoich obywateli."

Portret użytkownika baca

witaj Baron - no cóż...

witaj Baron - no cóż... potwierdza się i to na naszych oczach stara słowniańska prawda, że przyjaciół poznaje się w biedzie - i mi też się ręce załamują (w okolicy łokci) jak widzę że jeszcze wczoraj obie sobie jadły z dziubka normalnie a dziś to nawet przyznać się nie chcą do siebie nawzajem.... to chyba efekty uboczne obracania się w kręgach zbliżoych do stringów i pończoszek... tyle tam zdrad, nieodwzajemnionych uczuć, niedotrzymanych obietnic i niezrealizowanych marzeń...
trzymajmy się Baronie od tego wszystkiego może jak najdalej - w końcu ja mam nieposzlakowaną opinię konsumenta żubra który nigdy jeszcze nie robił zakupow na zeszyt a Ciebie ten, jak to łądnie mawia Angelus, brudny sieciowy dotyk, mógłby przecież wystawić na szwank jesli chodzi o tytuł szlachecki...

Portret użytkownika b@ron

witaj baca, czasem nawet

witaj baca, czasem nawet tytuł szlachecki Wink trzeba położyć na szalę ...ja myślę że ta miłość mata do admina była poprostu nieodwzajemniona i admin po męsku dał znać matowi [ciach] ...i po takim zawodzie mat już się do admina nie przyznaje ...tym ciężej mu, bo mu teraz tu dokuczają 
PS. NTV zapewne straci jednego widza.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

Baron, ja tak samo uważam z

Baron, ja tak samo uważam z tym niespełnionym uczuciem, bo świat w końcu jeszcze nie stoi zupełnie na głowie i o ile znam się na sprawach sercowych to wszystko wskazuje na to, że mat z juszką mają teraz ciche dni, któreś chyba strzeliło focha bo jakoś sie nie odzywają do siebie -  nastąpił chyba jakiś konflikt na podłożu uczuciowym w tej bardzo elitarnej grupie wsparcia wzajemnego i jest to prawdziwy melodramat - po żuberku to mi na sam dzwięk słowa "maT" automatycznie przychodzi teraz na myśl coś jakby "szach-mat" - mam wrażenie że już nie będa mnie nazywać pastuchem baranów ale to jeszcze nie jest do końca pewne... zobaczymy, bo póki co obrażają sobie bezkarnie Beneta ale Benet to olewa bo chyba lachę kładzie na takie tam babskie fochy... no i to chyba tyle bieżących ploteczek.... zobaczymy co nam jutro dzionek przyniesie he he he... dobranoc...

Portret użytkownika benet

      No ubawiłem się

      No ubawiłem się  czytając wasze plotki Smile baca tak sobie myślę,że tu chyba nie chodzi o ciche dni, "portalowa para" jest teraz  pochłonięta  lekturą  wydaną specjalnie dla nich przez elitarną grupę wsparcia Smile taki poradnik krok po kroku                                                                                                                                                                                    

Portret użytkownika zibi1973

Wiesz nie działa na mnie ten

Wiesz nie działa na mnie ten artykuł,jest już stary a co do ujawniania ufo to był Prezydent co chciał ujawnić ale go zabili,ten artykuł jest pisany pod publikę rządasów o ukrywanie ufo i na mnie nie działa,dla anty ufo to nawet jak zrobię z nimi fotkę to będzie fake i tak w kółko a by tylko na stronę anty było,postaram się więcej przynieś wiadomości i tak nie ładnie mówiąc udupić aż sami biała flagę wywieśicie

Portret użytkownika baca

Zibi jest powód że jest b.

Zibi jest powód że jest b. dużo szych, ministów obrony, prezydentów, generałów i tak dalej, tych którzy nieustannie bredzą o ujawnieniu prawdy o ufo ale... jakoś jej nie ujawniają.
ja nie myślę że oni mając wgląd do wszystkich teczek, baz, magazynów i zebranych materiałow dowodów nie mają - oni je mają spokojna głowa. ale oni ich nigdy nie pokażą. zamiast tego zawsze bedzie pusta gadka i nic poza tym - gdyby jakiś emeryt wyjechał do ludzi z kawałkiem ufo na którym są niemieckie swastyki lub inne wojskowe insygnia III Rzeszy koczownicy by go ze skóry obdarli oraz oczywiście całą jego rodzinę - to naprawde jest takie proste...
ale to nie wszystko bo gdyby tak się wlasnie stało nawet nieświadome lemingi by go... tak tak... wyśmiały... no i dlatego każdy niby chce ujawnienia ale nikt nie ujawnia....
co innego "ufolodzy" - te paranaukowe matoły nie dość że poświęciły i zmarnowały czasami pół swojego życia na uganianiu się za czymś co jest zajączkiem z lusterka, czyli światełkiem na niebie to jeszcze albo się na ten temat strerty bzdur naczytały albo sami potworzyli na ten temat setki niedorzecznych opasłych książek i...?
i... na tyle zabrnęły w te kosmiczno plejadańskie maliny że już nawet nie ma możliwości aby się z nich wydostali  bez uszczerbku dla swojej psychiki... to pułapka... ufo jest tak szybkie że go nigdy nie dogonisz a jak nie dogonisz to i nie złapiesz...
tak się ufo nie da schwytać - ale ufo da się zdobyć z drugiej strony - można je sobie tak jak Niemcy zbudować... no i śmiać z ufologów którzy się sami nawzajem bezlitośnie okaleczają, czytając swoje wlasne wypociny lub nasłuchując "chanelingów" z dupy albo Plejad... juz nawet nie pamiętam skąd oni biora te swoje brednie od "kosmicznych federacji"...
 

Portret użytkownika zibi1973

Mam ale do twojej wypowiedzi

Mam ale do twojej wypowiedzi najważniejsze może punkty podam 1- ufo nie potrzebuje paliwa lotniczego czy benzyny-używają energii słonecznej przechwytywanie plazmy na słońcu,albo piorunów,lub ciepła z wulkanów lawy akurat to wiem po filmikach co mam,na fotosiku zibi1973 musisz sobie dobrze powiększyć fotki są tam z wulkanów,z rozbłysku,a z piorunów to mam filmik wiesz ten co mówiłeś z nagrywatora 2-Czemu by niby potrzebowali skafandrów,jeśli latają po takich planetach jak ziemia i tym podobne z tlenem,może nie identycznym składnikiem powietrza ale są uodpornieni,a po takich z brakiem tlenu poruszają się statkiem,nie muszą go opuszczać aby próbki pobrać 3-woda,jedzenie mogą mieć zminimalizowane mniejsze od tabletki relanium a wystarczy na kilka godzin życia,wiesz wszędzie gdzie by nie pokazywali to przeważnie same chudziny z nich,a takich tabletek w jednym worku by się pomieściło na 100 lat albo więcej 4-na mycie jak to mówisz dupy,może być wiele sposobów,zobacz np koty oni wody nie potrzebują,mogą być jakieś środki nawet nie woda,można wodę zamienić, jeszcze my się tego doczekamy 5-Czemu nie ma silników,a to zależy jak je zrobiono na jakich zasadach,nie muszą mieć żadnych turbin,bloków silniki a na jakiej zasadzie plazmowe działają,może w strefie 51 może oni już coś wiedzą,chciał bym przy tym sobie pomedytować może kiedyś jakiś się uszkodzi i upadnie koło domu to bym miał więcej informacji, no nic na razie zostanę przy swoim ale dzięki za pomoc

Portret użytkownika kuzYn

Bardzo ciekawe przemyślenia

Bardzo ciekawe przemyślenia zibi. Ja gdzieś czytałem że ci obcy w swoich latających spodkach odżywiają się jak uprawy hydroponiczne u nas. Tzn. leżą sobie na wyrach i mają popodłanczane rurki z pokarmem do żył. Organizm sam pobiera to co potrzebuje i tyle ile chce. W tej sytuacji kuwety nie są im potrzebne ( no chyba że mają kota na pokładzie) ponieważ nic nie wydalają, poza parą wodną jak samochody na wodór. A że w kosmosie pierwiastków różnych jest multum, to wystarczy że z luku wystawią sobie siatkę na ryby. Więc jak widzisz nawet zapasów nie muszą zabierać.

 

Portret użytkownika b@ron

masz 100% racji zibi...nie

masz 100% racji zibi...nie strzelaj do obcych...poczekaj aż ich statek się popsuje i upadnie ci na trawnik przed domem, potem porób zdjęcia powiększ i wstaw na fotosika ;)...no ale jest problem z tymi tabletkami zibi...znaczy relanium...co się żywią...bo mieści im sie wprawdzie do worka tyle że wystarczy na 100lat ale ten worek to już do tego statku nie zmieści...i dlatego tacy wychudzeni bo na czczo cała wyprawa...a jeszcze musi się przecież kuweta z piaskiem zmiescić albo z tona gleby do zakopywania odchodów.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika zibi1973

Sorry za spużnioną odpowiedz

Sorry za spużnioną odpowiedz ale nadal jestem tylko człowiekiem i muszę spać, nie wiem ile by starczyło w worku np 100 kg takich tableteczek ,a do tego mogą mieć własne laboratoria do produkcji takie jak gmo u nas,a jeżeli pochodzą z starszej planety od ziemi to są bardziej rozwinięci ,u nich może być tak np jak u kotów zapisane w DNA kot piasek kuweta,rodzą się z wiedzą podstawową a do tego duża żywotność daje im wielką wiedzę,oczywiście to są moje przypuszczenia,oparłem przykłady na kotach