Nurkowie twierdzą, że spotkali się twarzą w twarz z syreną

Kategorie: 

Załoga małej łodzi podwodnej, podczas wyprawy badawczej w głębinach Morza Grenlandzkiego, spotkała się twarzą w twarz z syreną. Dowodem ma być film, który marynarze umieścili w sieci.

 

Film powstał w marcu 2013 na pokładzie małej łodzi podwodnej. Ideą autorów było wykazanie, że nurkowie są nieustraszeni, ale faktycznie okazało się, że nawet doświadczeni wodniacy przeżywają strach, pisze Mirror.

Podczas nurkowania, jeden z członków załogi - brodaty mężczyzna w okularach, był zajęty filmowaniem, gdy w kadrze ukazała się blada ręka, dłoń z pięcioma płetwiastymi palcami. Zdaniem uczestników zdarzenia, twarz tajemniczej postaci przypominała rzekomo oblicze obcych.

Oczywiście w Internecie trwa spór, czy nurkowie spotkali prawdziwą syrenę, czy też mamy do czynienia z mistyfikacją. Coś podobnego przeprowadził kiedyś kanał telewizyjny Animal Planet. Opinie, jak zawsze, są podzielone.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Sylwiaaaaa

Aron Jasnowidz nie jest

Aron Jasnowidz nie jest głupi, takie monotematyczne  zarzucanie tego człowieka obelgami i wyśmiewaniem go nic wam nie daje. Żadnej emocjonalnej ulgi również nie poczujecie, bo za moment piłka zostanie odbita przez niego ponownie.
To ciekawa osobowość, bardzo porządana wśród przyszłych psychiatrów, wręcz podziwiam, że odważył się tak głęboko wejść do swojego świata. Zazwyczaj tacy ludzie we własnym ukryciu uprawiają swój własny drugi mały świat. Wy go wyzywacie a on w tym samym momencie myśli, że racja leży po jego stronie, świat przeciwstawił się i jest ślepy a on sam jest wybrańcem nawet spośród "już tych wybranych". To tak jakbyście pogłębiali już istniejącą jego chorobę. Choroba to przykre słowo, zazwyczaj i od niego uciekamy. Zaburzenia widoczne gołym okiem, nawet nie muszę spotkać się z tym owym Panem. Mimo wszystko, może nie uwierzycie ale widziałam i słuchałam godzinami gorszych przypadków. Na pierwszy rzut oka takie osoby są wyśmiewane, jednak wyprowadzić takiego człowieka na w miarę prostą to nie lada gratka dla specjalisty z dużym starzem. Nawet nie śmiałabym próbować. Wiem natomiast jedno im więcej go szykanujecie i wyśmiewacie tym bardziej ten człowiek brnie do własnego świata, szukając na siłe akceptacji i zrozumiania. W tym realnym ma go coraz mniej, więc kreuje na nowo własną osobę, tak jak chciałby się widzieć. Na studiach uczą, że tacy ludzie lubią stawiać się roli bohatera. Pan ładnie obiera słowa, jest bohaterem, używa tylko innych słów. Wybiósł się na piedestał własnych wyśnionych marzeń. To przykre i smutne.
 
 
Z pozdrowienia dla mojego ulubieńca [email protected] Smile
 

Portret użytkownika szybki lopes

No spadłem z dywanu

No spadłem z dywanu Biggrin 
tallin proszę tylko o jedno wyjaśnienie - '' Podczas nurkowania, jeden z członków załogi - brodaty mężczyzna w okularach, był zajęty filmowaniem" - Po kiego grzyba jest nam dana informacja o zaroście i okularach. No błagam. Nie daj mi ryczeć z rozpaczy.
Pomijając, że news jest do dupy, bo żaden z tego news tylko bzdura na podstawie science fiction puszczonego na Animall Planet i National Geographic to sposób przekazania informacji - no  qwa nie znajduję słów.
Admin jeśli płacisz mu od sztuki, to może zacznij mu płacić od SZTUKI co?
Albo jeszcze lepiej to przestań mu płacić za czynienie takich rzeczy.
Może wreszcie przestanie mazać takie pierdoły gdzie popadnie?
I pójdzie w 3D

ossa jacta est Biggrin

Portret użytkownika eRHea

odczep się od Tallina - pisze

odczep się od Tallina - pisze posty na takim poziomie, by aron jasnowidz mógł się do czegoś odnieść pozytywnie. Pierwszy jego komentarz który nie przekracza 20 linii bzdur. Do tego nie poucza Tallina i nawet nie uprawia swojej ulubionej psychozy - czyli wyszukiwania "języka nienawiści" (co to jest język nienawiści, bo nie bardzo potrafię pojąć- nienawiść nie jest materialna, nie może mieć języka) albo medytowania od dołu tych na górze (wiecie, tych Ich, bo aron ma kontakt ze swoją rodzinną planetą poprzez medytacje, ale tylko wtedy, gdy najpierw poleży w cichym, ciepłym i miękkim miejscu przez 1,5h i rozluźnią się rękawy, te zawiązane na plecach i wtedy przychodzą obrazy).
Admin od czasu nacięcia pulsującego wrzoda postanowił zrobić dział (dział jeszcze nie działa, ale posty już się ukazują) dla czytelników specjalnej troski - będą tam umieszczane teksty pisane dla tych kompletnie pozbawionych umiejętnośći odnalezienia się w rzeczywistości informacyjnej (upośledzenie filtrowania treści, brak umiejętności analizy i syntezy, niedorozwój analizy porównawczej) po to, by ich czymś zająć a jednocześnie nie ryzykować, że zaczną myśleć a potem działać (wyobrażasz sobie, co by było, gdyby aron zaczął robić w rzeczywistości to o czym pisze jak opentany? - byłaby afera większa niż amber gold - odpiąłby patologiczne dusze od wszystkich ludzi na planecie i pozostawił świat koczowniczym bezdusznym koszmarem, albo ZIBi ze swoimi twarzami wszędzie - jeszcze włączy tą kompensację czerwonych oczu i nam słonko wyłączy i wielu, wielu innych). To takie zoo - w ramach sprawdzenia, czy eksperyment ziemia jest możliwy do przeprowadzenia i utrzymania w tajemnicy nawet mimo przecieków i disklosurów. Mój post jest jednym z elementów tego planu - taki mały disklosur, by chłopcy mieli co wypierać w podświadomość i co negować. Zapytaj, zobaczysz, że rzeczywiście nikt z nich w to nie wierzy, mimo, ze w wielu miejscach było o tym pisane, wspominane (o akcji "projekt medium", czyli teście na powodzenie akcji zooziemia)
 

Portret użytkownika szybki lopes

taaaaa Admin wrzód nacinając

taaaaa Admin wrzód nacinając trafić chciał w kaczy kuper sTallina ale to okazało się być płatem czołowym i niestety jesteśmy skazani na jego popaprane popierdółki, bo Admin ma wyrzuty sumienia i pozwolił sTallinowi trochę pografomanić w ramach rekonwalescencji.

ossa jacta est Biggrin

Portret użytkownika eRHea

to pulsar pulsował na kuprze

to pulsar pulsował na kuprze stalina który okazał sie być płatem czołowym? To znaczy pulsar był płatem czołowym tallina, czy kuper stalina był płatem czołowym pulsara, bo się pogubiłem - widocznie w tym czasie, gdy nacinał robiłem coś ciekawego i przegapiłem i teraz nie w temacie jestem.
Mówisz, Admin ma ludzkie odruchy? Daje to nadzieję...

Portret użytkownika aron jasnowidz

istnieją ,istnieją ,jak

istnieją ,istnieją ,jak pisalem baśniowe istoty ,o dziwo 2 rasa w ciągu tygodnia ,heheheh no to na dokładke w sieci są oryginalne nagrania elfów ,ja widziałem je  w medytacji ale mysle ze to będzie 3 rasa która tu wypłynie ,hehehe

Portret użytkownika eRHea

cokolwiek to było - nie

cokolwiek to było - nie wypłynęło- było cały czas pod wodą. Co do 3 rasy - masz rację, wypłynie w tym tygodniu jeszcze. To będzie zdziwko, prawda? 3 rasy w tydzień. Odkryte.
 
No, Jaronie Ciasnywidzu - gratuluję, prawie przepowiedziałeś coś z pozytywnym skutkiem...
problem w tym, że na tym portalu wszystko jest możliwe nawet to, że maryja ZAWSZE DZIEWICA namalowana na starym płaszczu zajdzie w ciążę i poroni (ale noworodek zmartwychwstanie za 3 dni, to po to, by nie tracić czasu na dorastanie bękarcika, bo to strata kolejnych 33 lat utargu) ale nadal pozostanie dziewicą bez grzechu. 
 
Smerfy, elfy, syreny, wielkie stopy, ciupakabry, yeti, arony...
ten portal rozwija się jak popier...olony
niedługo będzie poziom artów równy poziomowi komentarzy arona i juszki.
czas się zwijać chyba...

Strony