Obcy mogą przylatywać na Ziemię po złoto

Kategorie: 

W Johannesburgu odbyła się konwencja na temat UFO, której jedną z konkluzji było stwierdzenie najprawdopodobniejszego celu wizyt obcych cywilizacji na Ziemi.

 

Według dyskutantów celem tym są metale szlachetne, zwłaszcza złoto. Organizator konferencji, Michael Tellenger twierdzi, że bitwa o Ziemię trwa od dawna a Rządy są tylko marionetkami kilku wpływowych rodów, których linie krwi sięgają tysięcy lat.

 

Według Tellingera obcy po raz pierwszy przybyli na Ziemię około 300 000 lat temu. Według niego szukali nie życia a złota. Ludzkość powstała jak twierdzi w wyniku manipulacji genetycznych ze strony tych istot. Miałoby to tłumaczyć, że homo sapiens pojawił się nagle z nikąd.

 

Tellinger powiedział, że walka o ziemskie złoto nadal trwa i dlatego jego kraj, czyli RPA znalazł się w jej centrum. Ufolog przekonuje, że to właśnie tutaj są największe pokłady złota i to właśnie tutaj jak twierdzą naukowcy powstali pierwsi ludzie rozumni. Według Tellingera to nie przypadek.

 

Źródłohttp://www.huffingtonpost.com/2011/11/30/south-africa-ufo_n_1119400.html

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Ktoś

W mitologiach nie zachowały

W mitologiach nie zachowały się informacje o przylatywaniu kosmitów po złoto więc ta "teoria" wygląda na zwykłe odwracanie uwagi. Jedynym sensownym powodem także opisanym w mitologiach różnych narodów jest NAPÓJ NIEŚMIERTELNOŚCI jaki można była uzyskać tylko na Ziemi. To do do jego "ważenia" starodawne potwory z taką zaciekłością "pożerały" dziewice bo to w kobietach jest zaszyta receptura na ten napój. A one w szczególności o specyficznym genotypie mogły występować tylko tu w tzw "najstarszej ziemskiej rasie" którą bynajmniej nie były i nie są samice "rasy panów" .

Portret użytkownika vandelot

hmm 300 tyś. lat temu? To

hmm 300 tyś. lat temu? To samo mówiła Marciniak w Zwiastunach Świtu, cyt. "Ci nowi posiadacze, którzy przybyli tu 300 tysięcy lat temu, są to potężne istoty, o których mówi wam Biblia, babilońskie i sumeryjskie tabliczki i różne teksty na całym świecie. Przybyły na Ziemię i przekształciły rdzenne gatunki ludzkie. Przemodelowały wasz DNA, abyście nadawali w zakresie pewnego ograniczonego pasma częstotliwości wibracji, która to częstotliwość mogła ich żywić i utrzymywać w mocy.Pierwotnie człowiek był wspaniałą istotą, której różne czujące cywilizacje udzieliły dwunastu nici DNA. Kiedy przybyli nowi posiadacze, popracowali w swoich laboratoriach i stworzyli odmiany ludzi z innym DNA – DNA o dwóch niciach – podwójnej helisie. Pobrali oryginalny DNA gatunku ludzkiego i rozdzielili go. Oryginalny wzorzec DNA pozostał w komórkach ludzkiego ciała, jednak nie był funkcjonalny: został rozszczepiony, unieczynniony."A może Tellinger czytał Zwiastunów Świtu? Wink

Portret użytkownika hmm 300 tyś. lat temu?

To by się zgadzało z tym, co

To by się zgadzało z tym, co pisała Marciniak w Zwiastunach Świtu, cyt." Ci nowi posiadacze, którzy przybyli tu 300 tysięcy lat temu, są to potężne istoty, o których mówi wam Biblia, babilońskie i sumeryjskie tabliczki i różne teksty na całym świecie. Przybyły na Ziemię i przekształciły rdzenne gatunki ludzkie. Przemodelowały wasz DNA, abyście nadawali w zakresie pewnego ograniczonego pasma częstotliwości wibracji, która to częstotliwość mogła ich żywić i utrzymywać w mocy.Pierwotnie człowiek był wspaniałą istotą, której różne czujące cywilizacje udzieliły dwunastu nici DNA. Kiedy przybyli nowi posiadacze, popracowali w swoich laboratoriach i stworzyli odmiany ludzi z innym DNA – DNA o dwóch niciach – podwójnej helisie. Pobrali oryginalny DNA gatunku ludzkiego i rozdzielili go. Oryginalny wzorzec DNA pozostał w komórkach ludzkiego ciała, jednak nie był funkcjonalny: został rozszczepiony, unieczynniony."A może Tellinger czytał Zwiastunów Świtu? Wink

Portret użytkownika Okruszek

Przylatują na ziemie od

Przylatują na ziemie od miliona lat co jakiś czas to oni nas kontrolują  ustalają kierunki naszego rozwoju zmieniają nasze DNA  do nas  przychodzą w nocy  i  powoli kształtują na swoje potrzeby Mają technike dla nas zwaną cudami Ja sam widziałem postać która mnie bardzo zaciekawiła gdy chciałem lepiej się przyjrzeć rozpłynęła się jak mgła nie pozostawiając  nawet śladu To jest już 50 pare lat  temu a ja ciągle jestem pod wrażeniem

Strony