Obcy nas obserwują, twierdzi emerytowany astronauta

Kategorie: 

Edgar Mitchell to były astronauta i lunonauta, szósta osoba, która chodziła po Księżycu, To z jego ust padły zapewnienia, że UFO istnieje. Sam stwierdził, że podczas swoich misji widział te obiekty bardzo często.

 

Zapytany, dlaczego wciąż trwa zakłamywanie rzeczywistości jakoby UFO nie istniało oświadczył, że to ze strachu przed globalnymi konsekwencjami. Astronauta twierdzi, że czas zasłony milczenia się kończy i niedługo świat pozna prawdę. kapitan Mitchell przyznał, że nigdy osobiście nie widział obcego ale nie jest na tyle naiwny aby wierzyć, że życie jest tak wyjątkowe, iż powstało na jednej tylko planecie. Astronauta twierdzi wręcz, że obcy ciągle tu są ale pozostają w ukryciu.

[ibimage==12245==Oryginalny==none==self==null]

To już kolejny z szacownych weteranów programu księżycowego Apollo, który mówi o dziwnych rzeczach związanych z UFO. Poprzednio podobne opinie wyrażał drugi na Księżycu Buzz Aldrin, który stwierdził publicznie, że księżyc Marsa, Fobos jest sztucznym obiektem i na jego powierzchni znajduje się artefakt zwany Monololitem.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Lucas

...artefakt zwany MONOLOLITEM

...artefakt zwany MONOLOLITEM - jak rozumiem, to męska odmiana Lolity, wykonanej z pojedynczego i jednorodnego kawałka materiału - MONO LOLIT. Ciekawe, że życie nieorganicze również jest takie bogate - nie wiedziałem. 

A na serio, ciekawi mnie to doniesienie. Chętnie bym się dowiedział więcej.

Portret użytkownika Rasta4Peace

Gdyby mieli też się pokazać

Gdyby mieli też się pokazać kiedyś oficjalnie nasza nauka na takim piekle by nic nie przyniosła bo poprostu go by nie było, tak jak mówi ten pan powoli zasłona się odsuwa, najwyższy czas. Teraz zobaczymy kto zdał a kto nie, prawdziwy sędzia wróci.

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~