Obiekt emitujący promień zarejestrowano w okolicy Słońca

Kategorie: 

Coś bardzo trudnego w interpretacji zarejestrował koronagraf SOHO LASCO 2. Zdjęcie pochodzi z 24 października i wygląda jak duży obiekt UFO z promieniem skierowanym w dół.

 

Zdjęcie wygrzebał nieoceniony BeePeeOilDisaster, on sam w komentarzu stwierdza, że wygląda to na jakiś pojazd z promieniem lasera. Może to być jednak po prostu jakaś skaza lub zakłócenie cyfrowe.

 

Trzeba przyznać, że obiekt zdaje się być dość symetryczny, co wskazywać może na jego sztuczny charakter. Jednak takie odblaski dają również silne źródła światła odbitego, jakie obserwujemy w okolicach Słońca, gdy przechodzi tam w zasięgu naszego wzroku Merkury albo Wenus.

[ibimage==10710==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Tego typu obiekt łatwo jest skwitować przypisując go do danego ciała niebieskiego i wręcz wytykając niewiedzę astronomiczną zadającemu pytania. Teraz jednak dochodzi do tego ten dziwny promień a jeśli to nie jest żaden promień to cóż to może być?

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika adept48

to jest na tyle ciekawe że

to jest na tyle ciekawe że znalazłem informację która trochę daje do myślenia .poszą tak : Jesteśmy z domeny ognia i światła, jedności wszystkich dusz i Sacred Divine Essence Core galaktyki Andromedy. czyli są to byty które egzystują ,żyją w ogniu i świetle,więc słoneczny żar im służy .. sami zobaczcie ;  http://radiantlyhappy.blogspot.com/Sami nie wiemy co tam w kosmosie może istnieć i gdzie egzystować ...na dodatek karmieni jesteśmy informacjami ,że jak życie w komosie to napewno musi wyglądać jak nasze . ...kiedy nauczymy sie pokory?

Portret użytkownika norberto

Jest to jeden ze statków

Jest to jeden ze statków kosmicznych, które zostały wysłane przez wysoce rozwiniętą sytuację aby nie dopuścić do wyginięcia naszej rasy w 2012 w wyniku ogromnej aktywności słonecznej która by po prostu wypaliła powierzchnię Naszej planety.