Obiekt wielkości planety zaobserwowano w trakcie zaćmienia Słońca w Australii

Kategorie: 

Dziwny obiekt pojawił się na tle tarczy słonecznej podczas ostatniego całkowitego zaćmienia Słońca, które było obserwowane w Australii, 13 listopada 2012. W momencie gdy tarcza księżycowa nachodziła na tarczę słoneczną niektórzy zauważyli, że Słońce przesłoniło na chwilę coś jeszcze. Od razu pojawiły się sugestie, że był to jakiś ogromny sferyczny UFO, albo, że to kolejny dowód na zbliżanie się planety Nibiru.

 

Jak wiadomo zaćmienie Słońca to zjawisko astronomiczne występujące wtedy, gdy glob księżycowy przesłania tarczę słoneczną. Tarcza Słońca i Księżyca są tak idealnie dopasowane, że Księżyc staje się naturalną przesłoną umożliwiającą zobaczenie korony gwiazdy. Dzieje się to wtedy, gdy cień Księżyca znajdzie się nad danym obszarem. I takie zjawisko miało miejsce przed kilkoma dniami a podczas jego trwania zwolennicy teorii nadlatującej planety Nibiru dostrzegli kontury przejścia na tle tarczy nie tylko Księżyca, ale tez jakiegoś obiektu, który miałby się znajdować gdzieś w bliskiej nam przestrzeni kosmicznej.

Wydaje się, aby obiekt ten mógł się znajdować między Księżycem a Ziemią. To by było nielogiczne skoro twierdzi się jednocześnie, że jest to coś wielkości planety. Gdyby duża planeta znalazła się tak blisko Ziemi nie mogłoby to pozostać niezauważone. Być może obserwacje mogą utrudniać chemtrails szczelnie pokrywające niebo, ale nawet wtedy można założyć, że obiekt tej wielkości po prostu nie może pozostać niezauważony w nieskończoność a skoro go nie widać to z dużym prawdopodobieństwem może on istnieć tylko, jako mit a nie realne zagrożenie.

Takie rozumowanie wydaje się być powszechne u wszystkich krytykujących teorię planety X. Trzeba tutaj nadmienić, że niektórzy internetowi prorocy twierdzą, że Nibiru widać już od jakiegoś czasu tylko początkowo rzekomo można to było uczynić jedynie z Antarktydy. To właśnie te pogłoski spowodowały wielką popularność kamery wideo emitującej obrazy z niemieckiej stacji polarnej Neumayer. Wielokrotnie twierdzono, że widziano tam dziwne światła na niebie i obserwowano podwójne wschody Słońca.

Ostatnio pojawiły się też nagrania z Cradle Mountains na Tasmanii i to, co zaobserwowano mogłoby mieć związek z obserwacją w trakcie zaćmienia Słońca. Zwraca uwagę fakt, że jest to dość bliska geograficznie okolica pasa, w którym obserwowano zaćmienie.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika czytelniczka

Prosta analiza i pytanie...

Prosta analiza i pytanie... dlaczego to coś jest tak samo ciemne jak księżyc ?. Wychodzi na to,że mogłoby być pomiędzy księżycem a ziemią, tym samym musiałoby być widoczne gołym okiem cały czas, nawet po minięciu księżyca, słonka.
Filmik, który polecił antyilluminat, wskazuje na jakiś obiekt, który musiałby startować z księżyca a nie ze słońca, z racji takiego samego oświetlenia, czyli ciemny punkt. Nie jestem do końca pewna , czy w drugim wypadku nie była to jakaś chwilowa skaza nagrania ( nie piszę fachowo,bo się na tym nie znam)... lepiej wrócić na ziemię i dojrzeć dokłądniej to co się z nią dzieje - trzęśienia, powodzie, pękania ziemi jak rosnącego ciasta, opadania jej w innych miejscach...ale i na to co właśnie dzieje się w świecie ludzkim... takiego przeładowania agresją jak ostatnio , chyba nie było ostatnimi czasy, przynajmniej w uropie... nawiązując do tematu Izraela i strfy gazy, tego co się tam dzieje od kilku dni, a do tego co zaczyna dziać się i w uropie a od wczoraj w Polsc- mobilizacja, to niezbyt ładnie to "pachnie"...nie na darmo ostatnimi czasy rząd zajął się ustawami kryzysowymi i tworznim z Polski państwa policyjngo... posłuchajcie, co o tym sądzicie ?...o Polsce i wydarzeniach wczorajszych mniej więcej od połowy audycji:
 
https://www.youtube.com/watch?v=swM1MD-mcng&feature=plcp
 
ciekawa jestem Waszych opinii w tym temacie, o tych wydarzeniach...

Portret użytkownika Endor

Po zapoznaniu się z tym

Po zapoznaniu się z tym wykładem na temat czarów, trzeba przyznać iż zmuszanie ludzi do czegoś wbrew ich woli to są właśnie czary ! Jeżeli na przykład ktoś nie chce pracować a sytuacja go zmusza to znaczy że dana cywilizacja używa czarów, bo cywilizacja to "system" w którym żyjemy, czyli system czarów który zmusza człowieka do pracy ponad jego siły lub do pracy w środowisku które może wywołać chorobę ! Jeżeli czary systemu nas zmuszają do czegoś wbrew naszej woli to trzeba się odwołać do Mojżesza jako tego który wyprowadził ludzi z niewoli Egiptu gdzie zmuszano ludzi też do pracy wbrew ich woli ! Nowym Mojżeszem jest Chrystus Pan i do niego trzeba zanosić modlitwy oraz zapoznać się z jego Torą czyli Ewangeliami - Nowym Testamentem, trzeba także studiować Torę Mojżeszową bo ta ciągle daje nam wskazówki co do czarów Egispskich czyli obecnych bo obecny system jest ciągle Egipskim, zmuszającym nas do czegoś wbrew naszej woli !
http://www.youtube.com/watch?v=wJKlLlDZUWw
http://www.youtube.com/watch?v=PlWa1Z8jsuI
http://www.youtube.com/watch?v=YbYbc1YaUMc
 
Mojżesz opowiedział swemu teściowi wszystko, co Pan uczynił faraonowi i Egipcjanom przez wzgląd na Izraela, oraz o wszystkich trudach, jakie ponieśli w czasie podróży, i jak Pan ich uwolnił. 9 I cieszył się Jetro ze wszystkiego dobra, jakie Pan wyświadczył Izraelowi, gdy go uwolnił z rąk Egipcjan. 10 I powiedział Jetro: «Niech będzie uwielbiony Pan, który was uwolnił z rąk Egipcjan i z rąk faraona, <On, który uwolnił lud z rąk Egipcjan>. 11 Teraz wyznaję, że Pan jest większy niż wszyscy inni bogowie, gdyż w ten sposób ukarał tych, co się nimi pysznili»1.
12 Następnie Jetro, teść Mojżesza, złożył Bogu całopalenia i ofiary biesiadne. Aaron i wszyscy starsi z Izraela przyszli i brali udział z teściem Mojżesza w uczcie przed Bogiem. Ks Wyjścia 18:8
 
Następnie nowy Mojżesz uwalniający nas z tego świata, Jezus Zmarwychwstały:
A gdy rozmawiali o tym, On sam stanął pośród nich i rzekł do nich: "Pokój wam!" 37 Zatrwożonym i wylękłym zdawało się, że widzą ducha. 38 Lecz On rzekł do nich: "Czemu jesteście zmieszani i dlaczego wątpliwości budzą się w waszych sercach? 39 Popatrzcie na moje ręce i nogi: to Ja jestem. Dotknijcie się Mnie i przekonajcie: duch nie ma ciała ani kości, jak widzicie, że Ja mam". 40 Przy tych słowach pokazał im swoje ręce i nogi. 41 Lecz gdy oni z radości jeszcze nie wierzyli i pełni byli zdumienia, rzekł do nich: "Macie tu coś do jedzenia?" 42 Oni podali Mu kawałek pieczonej ryby. 43 Wziął i jadł wobec nich.
Marteusza 24:36

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika mate

Nie interesuje mnie  co to

Nie interesuje mnie  co to bylo , dla mnie moze to byc wielki statek w ksztalecie cyca .
Jedyna zecza jaka chce zobaczy w moim nedznym zyciu to podboj i calkowita destrukcje naszej cywilizacji
wtedy bede szczesliwy

Portret użytkownika googiel

na calej ziemi nikt nibiru

na calej ziemi nikt nibiru nie zauwazyl ?? jak mowi nasa juz powino byc widoczne skoro data... ma nadejsc juz niedlugo. lipa na kolach..jak nic sie nie wydarzy to znow bedzie przemilczane - portal osmieszal sie ostatnie 2 lata jak z kazdym koncem swiata... swiat bedzie jak bolacy zab..po troszku bedzie dawal znaki az w koncu jak..pier....
to tylko karaluchy i keitch richads sie ostana...
....rzekłem !

Portret użytkownika Lucifer

Obserwuję okolice Słońca od

Obserwuję okolice Słońca od 2008r. i żadnej niezidentyfikowanej Planety nie dostrzegłem.
Powyższy film i zdjęcie to 100% Fałszerstwo, dla niedouczonych wielbicieli teorii spiskowych. 
Do zwolenników Nibiru: Proszę podać współrzędne tego obiektu, tak aby każdy mógł sobie zerknąć przez teleskop na Annunaków:) Tylko nie piszcie że się schowała za Księżycem.

Portret użytkownika nie-wierny

Boże w niebiesiech !!!! Chron

Boże w niebiesiech !!!!
Chron nas od swoich wyznawców, docierajacych wszędzie i piszących zawsze o jednym - o Nim!!! 
Wiedzą o Nim wiecej niż On sam o sobie !
mam juz wykształcony w pełni odruch wymiotny na widok tych bredni jakie wypisują, ostatnio nawet na forum dot.  łożysk samochodowych znalazł się taki nawiedzony....
I niech mi ktoś powie czego on tam szukał? Baranków do nawrócenia? Chory świat, chory !!!! 
Nibiru przybywaj!
 

Portret użytkownika Endor

MODLITWA – kontakt

MODLITWA – kontakt myślowo-słowny
osoby ludzkiej z Bogiem, jako zasadnicza forma życia religijnego.
Wszystkie religie uznają doniosłość modlitwy., dając temu wyraz w tekstach
modlitewnych oraz w podkreślaniu jej roli w życiu osobistym i społecznym
człowieka. Na konieczność modlitwy. zwracają uwagę zwł. religie monoteistyczne
(judaizm, chrześcijaństwo, islam); znajduje to wyraz w pismach religijnych i
literaturze pięknej (np. gdy poeta w inwokacji zwraca się do bóstwa o
natchnienie w realizacji swego dzieła). Modlitwa ukazuje ludzką postawę w formie
religijno-literackiej w ST (Psalmy, Lamentacje). Modlitwami są pieśni religijne. Mają
one sens teologiczny, stanowiąc rozpowszechnioną (zwł. w Polsce) formę
przeżywania wiary, związaną z zapowiedzią (adwentem) przyjścia Zbawiciela,
Jego męki i zmartwychwstania, Jego obecności eucharystycznej oraz rolą
opiekuńczą Jego Matki – Marii. Teologiczna treść i bogata melodyka pieśni
religijnych stały się formą modlitwy. („qui cantat bis orat”) wznoszącej osobę ludzką
ku Transcendencji. Modlitwa jest obecna w ludzkiej kulturze od wieków jako jej
podstawowy składnik, mający uszlachetnić modlącą się osobę. W objawieniu
chrześcijańskim, gdy apostołowie prosili Chrystusa, by nauczył ich modlić się,
usłyszeli wielką prawdę, że Bóg jest Ojcem każdego człowieka („Ojcze nasz,
któryś jest w niebie”).

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika Alena

 "Nie jestem wykonawca

 "Nie jestem wykonawca przeznaczenia Nie mam skad przyjsc i nie mam dokad pojsc.Jestem poza czasem i przestrzenia,ale Jestem zawsze nieustannie w Tobie ,jako malenka czastka Ogromnej myslacej materii .Udalo Ci sie rozbudzic Mnie w Sobie a teraz Ja rozbudzam Ciebie"

Portret użytkownika Grisza

Ciekawe, wystarczy obejrzeć

Ciekawe, wystarczy obejrzeć zdjęcia z zacmienia w Australii, a pełno tego w necie i na żadnym nie występuje takie zjawisko... Oj wpuszczacie ludzi w maliny, wpuszczacie.... lub źródło coś nie bardzo wiarygodne. Tak czy inaczej fake aż miło! 
 
 
 
 

Coś, ponad co nic większego nie może być pomyślane, jest tak bardzo prawdziwe, że nawet nie można pomyśleć, że tego nie ma. http://technologiamaszynowa.blogspot.co.uk/

Portret użytkownika 11-123

Ktoś tu się mija z prawdą!Na

Ktoś tu się mija z prawdą!Na stronie Polska Swiadoma jest kilka filmików z tego właśnie zaćmienia i niczego sensacyjnego tam nie widać.Jakość filmików jest o niebo lepsza niż powyżej.Widzę że ktoś nawet pożądnego FAKE nie potrafi zmontować.

Portret użytkownika Endor

Teraz więc nie drwijcie, aby

Teraz więc nie drwijcie, aby nie zacieśniły się wasze więzy, gdyż słyszałem od Wszechmocnego, Pana Zastępów, że postanowiona jest zagłada całej ziemi!
 
 
 
   Niezwykle istotnym z różnorodnych tematów Pisma Świętego jest koniec świata , który dla nas obecnie żyjących ma o tyle znamienne znaczenie , że mamy szansę go przeżyć. To , że obecnie żyjemy w dniach ostatnich jest dla każdego wnikliwego badacza Biblii oczywistą sprawą i nie muszę do tego przekonywać. Nie wiadomo dokładnie kiedy to się stanie , ale znamiona naszych czasów wskazują na to , że obecny świat długo już tak nie będzie istniał. Na myśli mam, nie tylko proroctwa Biblijne podane przez Jezusa i apostołów w tym „znamię bestii” i związane z tym planowane wszczepianie ludziom mikrochipów , ale również czysto naukowe prognozy kierujące uwagę na zanieczyszczenie środowiska i topnienie lodowców , które według różnych obliczeń już za kilkadziesiąt lat mogą zalać wodą powierzchnię lądów naszej planety. Nie na tym się chciałem jednak skupić w swoich rozważaniach lecz na samej istocie Biblijnego końca świata. Postanowiłem to zrobić , ponieważ ku mojemu zdumieniu ten temat został rozmydlony w niektórych kościołach i niektóre nauki tam przekazywane są według mnie wręcz niepokojące. Słyszałem mianowicie o tym , że koniec świata będzie rozdzielony na dwa etapy: pierwszy po drugim przyjściu Pana , a drugi na końcu tysiąclecia. Z tą teorią są też nauki , które sie wiążą , a mianowicie istnienie obecnych królestw przez całe tysiąclecie oraz błogosławienie obecnym istniejącym narodom przez Boga i doprowadzenie istniejącej ludzkości do doskonałości. Postanowiłem więc zbadać wnikliwie tę sprawę i przedstawić Biblijny pogląd na ten temat oraz udowodnić to , że obecne narody które nie nawrócą się do Boga czeka zagłada po przyjściu Pana Jezusa i że nie ma najmniejszej szansy na przeżycie nikt , kto nie będzie ocalony przez Jego samego. W tym artykule przedstawię całą swoją wiedzę na ten temat oraz niezbite dowody Biblijne na poparcie mojego stanowiska.
 
Z nauką Biblii o końcu świata wiążą się także inne ważne tematy Biblijne , a mianowicie taki jak stworzenie nowych niebios i nowej ziemi , które nastąpi według mnie po przyjściu Pana , a nie po tysiącleciu , jak niektórzy nauczają. Na tym temacie skupię się w oddzielnym artykule poświęconym wyłącznie nowym niebiosom i nowej ziemi.
Obecnie na podstawie tekstów Biblijnych chciałbym udowodnić kilka zasadniczych elementów końca świata:
 
1. Kiedy dokładnie nastąpi.
2. Kto zginie w zagładzie.
3. Co zostanie zniszczone.
4. Kto zostanie uratowany (zbawiony) i w jaki sposób.
5. Co będzie potem.
 
http://machabeusz7.bloog.pl/id,3282233,title,Koniec-swiata,index.html?ticaid=6f897

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika devoratus

Wybiórczość w "zbawianiu" -

Wybiórczość w "zbawianiu" - świadczy jedynie o tym, że nie będzie to "Bóg" - tylko jakiś kosmita z krwi i kości.
Bóg ma w dupie to w jakim języku zwracają się do niego ludzie - interesuje Go jak żyją i co robią, a nie jakim imieniem Go wzywają. To o czym piszesz to niestety punkt widzenia typowy dla osób zindoktrynowanych...
 
 
 

Portret użytkownika Alena

Warto postudiowac Hiperfizyke

Warto postudiowac Hiperfizyke i Fizyke kwantowa a wtedy dowiesz sie ,ze przyszlosc nigdy nie jest ostatecznie zdeterminowana,czyli nie mozna jej tak naprawde przewidziec. Inna sprawa jest natomiast PRAWO PRZYCIAGANIA o czym wiekszosc ludzi juz doskonale wie,gdyz zostalo to udowodnione empirycznie przez swiat nauki .Tak wiec o czym myslimy z emocja ,to do siebie przyciagamy,bo takie same energie sie do siebie przyciagaja /mysl jest energia i mozna ja obecnie bez problemu zmierzyc/  Uwazajmy wiec na mysli,bo globalna mysl ,jest wyjatkowo potezna i moze spowodowac wielkie i przerazajace wydarzenia a my sami bedziemy ich tworcami ! Straszenie ludzi wszelkimi potopami  i armagedonami ,to wieka manipulacja ,ktora ze wszech miar zasluguje na potepienie.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

... Nie trzeba studiować

... Nie trzeba studiować hiperfizyki i Fizyki kwantowej by rozumieć ta oczywistość...
 Natomiast zrozumienie istoty przepowiedni również nie nastręcza problemu...
"Jezeli ludzie nie zwrócą sie do Boga... zginą"... ( jaki procent i do którego...?)
 W tym określeniu również zawarto parytet determinacji przyszłości...

Portret użytkownika Nostradamus

I zaraz wpadnie baca,

I zaraz wpadnie baca, serwując nam kolejną porcję teorii o lemingach, baranach i żydach. Potem wpadnie Angelus, który będzie go bronił i oczywiście podkreślał, że ma 100 lat i całą wiedzę wszechświata, a reszta osób to debile no i że to prowokacja NWO, albo że to tajny pojazd nazistów, bo żadne ufo nie istnieje. Pojawią się też religijni prowokatorzy, ze swoimi biblijnymi cytatami i lamentami o miłości do Jezusa. Potem pojawią się ateiści, sugerując religijnym prowokatorom, że są nienormalni. Potem przyjdą racjonaliści, twierdzący, że to przecież Merkury, Wenus, Mars, lub Jowisz, albo, że kometa Elenin zawróciła, że to wszystko, tylko nie wyimaginowanie Nibiru. W obronie staną zwolennicy teorii o Majach i końcu świata. Potem pojawią się specjaliści, twierdzący, że nie będzie końca świata, bo wszechświat nie zniknie, a w odwecie ktoś odpowie, że to chodzi o koniec świata ludzi, nie wszechświata. W międzyczasie gdzieś się zaplątają zwykli prowokatorzy, którzy celowo będą wypisywać głupoty o Nibiru, końcu świata, albo czymś przeciwnym, byle podsycić agresję. Zaczną się kłótnie, spory i dyskusje profesjonalistów w każdej dziedzinie życia, którzy przecież wiedzą, co to jest. Teorii końca nie będzie, a finał tego wszystkiego będzie taki, że i tak nikt się nie dowie, co to było Smile

Portret użytkownika koval

Cześć!  Super komentarz!  Ja

Cześć!  Super komentarz!  Ja należę do tych marzycieli o Nibiru, ale racjonalnie nie ma na to zadnego dowodu. Tak naprawdę chcę aby zwyciężyli racjonaliści. Wtedy pozyjemy sobie jeszcze trochę... Pozdrawiam

Portret użytkownika baca

Witaj Angelus :-) nie wiesz

Witaj Angelus Smile
nie wiesz przypadkiem co się działo ostatnio na Zmianach że Normalny "odszedł"?
szukałem, szukałem bo coś mi sie obiło że był niezły dym po jego wypowiedziach (który skończył się jakimiś machlojami na temat "plusowania") ale jego wpisy chyba też "odeszły" bo nie doszukałem się nic ciekawego na ten temat.
a może Normalny jest tu "na wygnaniu" w krainie Szaraków i coś wie?
Pozdrowionka dla Was obu.

Portret użytkownika fakir

normalnemu to ten adminek i

normalnemu to ten adminek i jego ekipa może buty czyścić jak im pozwoli, a z tego co się dowiedziałem to zaczął pracować nad czymś interesującym i jak to wypali to będzie zasłużony koniec ZnZ... myślę że właśnie dlatego zaczęli go prowokować bo chcieli się go pozbyć ze strachu - więc już żadnych wątpliwości że oba te portale prowadzą pejsy!

Portret użytkownika admin

Widzę, że mam tu niezłe

Widzę, że mam tu niezłe stadko "racjonalistów". Ten cały NORMALNY to zwykły cham tak jak wiekszość z was niestety. Co wy myslicie, że w nieskończonośc będę tolerował takie zachowania. Jego wybryki na ZnZ to jest po prostu zwykłe trolowanie. Kobiety do mnie piszą maile, że wchodzi jakiś "normalny" i je obraża. Miałem kilka takich skarg w ciagu tygodnia. Jak mam takie coś rozumiec, że taki "normalny" jest, że po prostu cham dla kobiet? To się tyczy zresztą kilku innych tutaj "artystów". 
Ciągle słyszę, że ktoś będzie robił lepszy portal od ZnZ i innemedium.pl i mnie zniszczy. Proszę bardzo baranki boże zróbcie portal i prowadźcie go męczcie się moderujcie piszcie teksty i walczcie z podobnymi do was złośliwcami. Sam chętnie wpadnę i skomentuje wasze mądrości więc czekam na ten "normalny" portal . A co do kwestii moich pejsów, kazdy kto mnie zna i słyszy takie rzeczy śmieje się do rozpuku. Zastanawia mnie to czy ta cała pseudo-normala trzoda troli udających racjonalistów zakłada, że taki portal może zrobić tylko Żyd? Naprawde macie takie złe mniemanie o Polakach? Kończą się dni mojej tolerancji dla postaw takich jakie prezentuje "normalny" i jemu podobne trole.

Portret użytkownika fakir

dałem znać normalnemu co tu o

dałem znać normalnemu co tu o nim wypisujesz ludziom... kłamiesz typie aż ci się ta tępa czacha dymi... jakie to kobiety obraził normalny i kiedy niby? sam obrażasz ludzi i pozwalasz sobie na bezczelne uwagi. od chamów porządnych ludzi wyzywasz i zniesławiasz za nic? za plecami plotki siejesz o kimś? opanuj downa bo nie tylko tobie kończy się cierpliwość... a spróbuj nie puścić tego posta to ci pokażę co potrafię a jak normalny tu wparuje to ci wióry z serwera zostaną, żydku.

Portret użytkownika admin

Cytat z jednego z maili,

Cytat z jednego z maili, trolowanie normalnego w temacie o szczepionkach i taki efekt:

admin mam prosbe upomnij tego niby... normalnego ..zeby niewyzywal mnie od rur w komentarzu o szczepieniach mam napewno 2razy tyle lat co on '\56\.pisze to co dzieje sie na wsiach - naprawde ,corka ma6dzieci i juz nieraz byly problemy o szczepienia jedyne co mozna to opuzniac szczepienia o pare dni..kiedys bylo tak milo fajni ludzie pouciekali przez niezarejestrowane malolaty.przepraszam ze zaweacam glowe ale mnie wkurzyl .pozdrwiam

Portret użytkownika fakir

czytałem tamten temat i znam

czytałem tamten temat i znam sprawę i nikomu bezpośrednio nie napisał "ruro" więc manipulujesz, a kto nie wierzy to niech sobie tam zajrzy i sprawdzi cały kontekst wypowiedzi... nieraz pisano w komentach wyzwiska bezpośrednie i nie dość, że były publikowane (o dziwo) to jakoś nigdy nie pisałeś że ten czy tamten jest chamem... dotyczy to również ciebie bo sam osobiście prowokowałeś normalnego i niedwuznacznie mu napisałeś, a jego odpowiedzi już nie puściłeś niestety i taka jest smutna prawda o tobie! ciekawe czy ten tekst puścisz? ty się czepiasz jakiś pierdółek, ale że gość dobrze, celnie i mądrze pisze to już nie powiesz co? to się nazywa poziom i obiektywizm i to samo twoi moderatorzy robią i o to są pretensje do was głównie

Strony