Objawienie Jezusa Chrystusa i Matki Boskiej na Google Earth?

Kategorie: 

Zdjęcia z Google Earth wykonane w Szwajcarii poruszyło internautów na całym świecie. Niektórzy dopatrują się na nim wizerunku Jezusa Chrystusa i Matki Boskiej. Fotografię zrobiono w okolicach autostrady A5 w okolicach Walensee. Faktem jest , że oprócz drogi i malowniczego krajobrazu widać zamazane kształty unoszone na niebie tuż nad ruchliwą drogą, pisze Mirror.
 
Zdaniem dziennikarzy tabloidu Mirror w Google Earth uwieczniono niepowtarzalną chwilę. Jezus Chrystus w towarzystwie swojej matki – Maryi Panny, przemierza niebo. Ciemna plama to Mesjasz Odkupiciel . Kolor różowy i biały to Matka Boska.
 
Niektórzy wierzą, że mamy do czynienia z cudem. Obrazek poruszył także sceptyków. Inni sugerują, że Google miało jakieś problemy z oprogramowaniem. Rzekomy "Jezus" na tym zdjęciu ma ciemny kolor skóry i to go odróżnia od Jego Matki.
 
To nie pierwsze dziwne zdjęcia w historii Google Earth. W Niemczech na zdjęciu uwieczniono nagiego mężczyznę w bagażniku Mercedesa zaparkowanego w spokojnej dzielnicy. Kolejną sensację wywołała fotografia mężczyzny z maską konia na ulicach Aberdeen w Wielkiej Brytanii.
 
 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika cogito ergo sum

Czy nie ma to przypadkiem

Czy nie ma to przypadkiem związku z obecnym układem ciał niebieskich ?
01.11.2013 r. - Merkury w koniunkcji dolnej ze Słońcem; Wenus w elongacji wschodniej; planetoida Massalia w poblizu opozycji; odkrycie przy ciemnym brzegu Księżyca gwiazdy 8811 ( 8,2 m)
02.11.2013 r. - Zakrycie przy jasnym brzegu Księżyca gwiazdy 1925 (1,0 m) Spica Alfa Vir oraz odkrycie przy ciemnym brzegu Księżyca gwiazdy 1925 (1,0 m) Spica Alfa Vir / Alfa Vir to gwiazda podwójna w konstelacji Panny odległa od Ziemi 260 lat świetlnych; składniki o masach : 10,25 masy Słońca i 6,97 masy Słońca; ich okres orbitalny wynosi ~ 4 dni. Więcej informacji na ten temat: http://en.wikipedia.org/wiki/Spica .
03.11.2013 r. - Nów Księżyca; Merkury w złączeniu z Księżycem; Saturn w złączeniu z Księżycem oraz hybrydowe zaćmienie Słońca w Polsce niewidoczne.
05.11.2013 r. - Saturn w koniunkcji ze Słońcem; zakrycie przy ciemnym brzegu Księżyca gwiazdy 2401 (5,6 m);w peryhelium znajdzie się kometa (C/2012A2) w odległości 3,537 j.a. (16,5 m).
 
Korzystajac z okazji poruszę jeszcze jeden problem, a mianowicie:
Gdyby przyjąć, że 1 rok w czasie,kiedy żyli wybrani przez Boga potomkowie Adama, trwał 1 miesiąc synodyczny, czyli 29,53059 dnia, to po przeliczeniu wychodzi, że:
Adam, który wg Biblii żył 930 lat, faktycznie żyłby 75,19 lat;
Set,który wg Biblii żył 912 lat,faktycznie żyłby 73,73 lat;
Enosz, który wg Biblii żył 905 lat, faktycznie żyłby 73,17 lat;
Kenan, który wg Biblii żył 910 lat, faktycznie żyłby 73,57 lat;
Mahalaleel, który wg Biblii żył 895 lat, faktycznie żyłby 72,36 lat;
Jered, który wg Biblii żył 962 lata, faktycznie żyłby 77,77 lat;
Henoch, który wg Biblii żył 365 lat, faktycznie żyłby 29,51 lat;
Metuszelach, który wg Biblii żył 969 lat, faktycznie żyłby 78,34 lat;
Lamek, który wg Biblii żył 777 lat, faktycznie żyłby 62,82 lat;
Noe, który wg Biblii żył 950 lat, faktycznie żyłby 76,81 lat.
Intryguje mnie ten problem.Przyjęto, że rok to odstęp czasu pomiędzy dwoma kolejnymi przejściami Słońca w pobliżu jednej i tej samej gwiazdy. Czy nie można dopuścić, że w czasach przedhistorycznych za rok uważano odstęp czasu pomiędzy dwoma kolejnymi przejściami Księżyca w pobliżu jednej i tej samej gwiazdy?  Biorąc pod uwagę fakt, że Abraham pochodził z ośrodka, w którym bujnie rozkwitał kult Księżyca, czy nie należałoby rozważyć powyższej hipotezy?

Portret użytkownika robertus

Dla tych, co nie załapali

Dla tych, co nie załapali screena, który umieściłem poniżej. Otóż "jechałem" z wujkiem google trochę kilometrów i nagle znikło mi objawienie z nieba, ale pojawiły się inne auta przy rozjeździe. Dobra, mysle sobie, że nie mógł przecież pojechać dwoma drogami na raz. Zawróciłem więc i jest. Jadę dalej, ale zjazdem na parking i co widzę ? Objawienie nagle nałożyło się na konarach drzewa. Na tle nieba wygląda na wręcz kolosalne objawienie, ale na tle drzewa, naklejkę na szybie. Tyle...

Portret użytkownika Stary

Jak już ma być to jakieś

Jak już ma być to jakieś objawienie to ja widzę tam 1 postać.
Bardziej bym się skłaniał do testowania nowej technologi lub  ci z google zrobili sobie jaja.
A co powie ten co robił to zdjęcie?Strzelił fotkę bogu i uciekł?

Portret użytkownika robertus

Ot, pojechałem sobie razem z

Ot, pojechałem sobie razem z Google Earth na wstecznym i co, nagle mi zniknęło objawienie. No to "do przodu", gdyż ominąłem zjazd i sru na parking. Patrzę, a tu masz, na ogonie mi siedzą. A tu na całym świecie poruszyło tylu internautów, że niby na obłokach, czy jakoś tak Lol
 
 
[ibimage==19322==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Strony