Objawienie Jezusa Chrystusa i Matki Boskiej na Google Earth?

Kategorie: 

Zdjęcia z Google Earth wykonane w Szwajcarii poruszyło internautów na całym świecie. Niektórzy dopatrują się na nim wizerunku Jezusa Chrystusa i Matki Boskiej. Fotografię zrobiono w okolicach autostrady A5 w okolicach Walensee. Faktem jest , że oprócz drogi i malowniczego krajobrazu widać zamazane kształty unoszone na niebie tuż nad ruchliwą drogą, pisze Mirror.
 
Zdaniem dziennikarzy tabloidu Mirror w Google Earth uwieczniono niepowtarzalną chwilę. Jezus Chrystus w towarzystwie swojej matki – Maryi Panny, przemierza niebo. Ciemna plama to Mesjasz Odkupiciel . Kolor różowy i biały to Matka Boska.
 
Niektórzy wierzą, że mamy do czynienia z cudem. Obrazek poruszył także sceptyków. Inni sugerują, że Google miało jakieś problemy z oprogramowaniem. Rzekomy "Jezus" na tym zdjęciu ma ciemny kolor skóry i to go odróżnia od Jego Matki.
 
To nie pierwsze dziwne zdjęcia w historii Google Earth. W Niemczech na zdjęciu uwieczniono nagiego mężczyznę w bagażniku Mercedesa zaparkowanego w spokojnej dzielnicy. Kolejną sensację wywołała fotografia mężczyzny z maską konia na ulicach Aberdeen w Wielkiej Brytanii.
 
 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika cogito ergo sum

Czy nie ma to przypadkiem

Czy nie ma to przypadkiem związku z obecnym układem ciał niebieskich ?
01.11.2013 r. - Merkury w koniunkcji dolnej ze Słońcem; Wenus w elongacji wschodniej; planetoida Massalia w poblizu opozycji; odkrycie przy ciemnym brzegu Księżyca gwiazdy 8811 ( 8,2 m)
02.11.2013 r. - Zakrycie przy jasnym brzegu Księżyca gwiazdy 1925 (1,0 m) Spica Alfa Vir oraz odkrycie przy ciemnym brzegu Księżyca gwiazdy 1925 (1,0 m) Spica Alfa Vir / Alfa Vir to gwiazda podwójna w konstelacji Panny odległa od Ziemi 260 lat świetlnych; składniki o masach : 10,25 masy Słońca i 6,97 masy Słońca; ich okres orbitalny wynosi ~ 4 dni. Więcej informacji na ten temat: http://en.wikipedia.org/wiki/Spica .
03.11.2013 r. - Nów Księżyca; Merkury w złączeniu z Księżycem; Saturn w złączeniu z Księżycem oraz hybrydowe zaćmienie Słońca w Polsce niewidoczne.
05.11.2013 r. - Saturn w koniunkcji ze Słońcem; zakrycie przy ciemnym brzegu Księżyca gwiazdy 2401 (5,6 m);w peryhelium znajdzie się kometa (C/2012A2) w odległości 3,537 j.a. (16,5 m).
 
Korzystajac z okazji poruszę jeszcze jeden problem, a mianowicie:
Gdyby przyjąć, że 1 rok w czasie,kiedy żyli wybrani przez Boga potomkowie Adama, trwał 1 miesiąc synodyczny, czyli 29,53059 dnia, to po przeliczeniu wychodzi, że:
Adam, który wg Biblii żył 930 lat, faktycznie żyłby 75,19 lat;
Set,który wg Biblii żył 912 lat,faktycznie żyłby 73,73 lat;
Enosz, który wg Biblii żył 905 lat, faktycznie żyłby 73,17 lat;
Kenan, który wg Biblii żył 910 lat, faktycznie żyłby 73,57 lat;
Mahalaleel, który wg Biblii żył 895 lat, faktycznie żyłby 72,36 lat;
Jered, który wg Biblii żył 962 lata, faktycznie żyłby 77,77 lat;
Henoch, który wg Biblii żył 365 lat, faktycznie żyłby 29,51 lat;
Metuszelach, który wg Biblii żył 969 lat, faktycznie żyłby 78,34 lat;
Lamek, który wg Biblii żył 777 lat, faktycznie żyłby 62,82 lat;
Noe, który wg Biblii żył 950 lat, faktycznie żyłby 76,81 lat.
Intryguje mnie ten problem.Przyjęto, że rok to odstęp czasu pomiędzy dwoma kolejnymi przejściami Słońca w pobliżu jednej i tej samej gwiazdy. Czy nie można dopuścić, że w czasach przedhistorycznych za rok uważano odstęp czasu pomiędzy dwoma kolejnymi przejściami Księżyca w pobliżu jednej i tej samej gwiazdy?  Biorąc pod uwagę fakt, że Abraham pochodził z ośrodka, w którym bujnie rozkwitał kult Księżyca, czy nie należałoby rozważyć powyższej hipotezy?

Portret użytkownika robertus

Dla tych, co nie załapali

Dla tych, co nie załapali screena, który umieściłem poniżej. Otóż "jechałem" z wujkiem google trochę kilometrów i nagle znikło mi objawienie z nieba, ale pojawiły się inne auta przy rozjeździe. Dobra, mysle sobie, że nie mógł przecież pojechać dwoma drogami na raz. Zawróciłem więc i jest. Jadę dalej, ale zjazdem na parking i co widzę ? Objawienie nagle nałożyło się na konarach drzewa. Na tle nieba wygląda na wręcz kolosalne objawienie, ale na tle drzewa, naklejkę na szybie. Tyle...

Portret użytkownika Stary

Jak już ma być to jakieś

Jak już ma być to jakieś objawienie to ja widzę tam 1 postać.
Bardziej bym się skłaniał do testowania nowej technologi lub  ci z google zrobili sobie jaja.
A co powie ten co robił to zdjęcie?Strzelił fotkę bogu i uciekł?

Portret użytkownika robertus

Ot, pojechałem sobie razem z

Ot, pojechałem sobie razem z Google Earth na wstecznym i co, nagle mi zniknęło objawienie. No to "do przodu", gdyż ominąłem zjazd i sru na parking. Patrzę, a tu masz, na ogonie mi siedzą. A tu na całym świecie poruszyło tylu internautów, że niby na obłokach, czy jakoś tak Lol
 
 

Portret użytkownika pulsar

A tu widać jak "matka boska"

A tu widać jak "matka boska" zamienia się w demoniczne ciemne postacie, gdy samochód Google Street View wiechał do tunelu.
 

 
I nawet ściga auto z wyjazdu z tunelu,...
 

 
Widać że coś się przykleiło do obiektywu (pewnie zaschły liść) a po wyjeździe na światło obiekt uzyskuje kolorki.

Portret użytkownika Java33

Sadzę, że to próba  /zapewne

Sadzę, że to próba  /zapewne nie ostatnia/ przed Wielkim Spektaklem Objawienia, mającym powalić ludzkość na kolana. Ot,taka projekcja na chmurach, z cyklu "Światlo i Dźwięk".  Oglądaliśmy to i na Gdańskiej Starówce i przy innych okazjach bardziej "światowych".  A więc jeśli nie jesteście "owieczkami" prowadzonymi na rzeź - nie lękajcie się. Ciekawe co jeszcze wymyślą?

Portret użytkownika pulsar

he he he Przecież to zdjęcie

he he he
Przecież to zdjęcie owada lub uschniętego liśca (obok są lasy) zrobione bardzo blisko obiektywu i stąd zamazane (głęba ostrości).
Czy Wy myślicie że jak już by Jezus miał się ukazać to niewyraźnie ?
Pogańskie obyczaje - kłaniają się wszystkiemu co przypomina "boski obrazek" - a murzynom w afryce się dziwią,.... ha ha ha
 
http://pl.wikipedia.org/wiki/Pareidolia
[quote]Pareidolia – zjawisko dopatrywania się znanych kształtów w przypadkowych szczegółach, przeważnie przy pełnej świadomości ich nierzeczywistego charakteru. Znanymi przykładami pareidolii są: dopatrywanie się przez wiele osób wizerunku diabła we włosach królowej Elżbiety II na portrecie znajdującym się na kanadyjskich banknotach jednodolarowych z 1954 roku oraz na kilku zdjęciach przedstawiających dym wydobywający się z płonącego budynku World Trade Center, a także dostrzeganie rzeźby twarzy w fotografii jednego z kraterów na Marsie. Najczęstszym źródłem pareidolii może być obserwacja chmury, która dla oglądającego przypomina kształtem postacie ludzi, zwierząt itp. czy dostrzeżenie w dwóch symetrycznych, okrągłych obiektach oczu, jak również zjawisko emotikonów polegające na zakodowaniu nastroju piszącego za pomocą kilku znaków. Zjawiskiem tym można tłumaczyć również niektóre tzw. objawienia, gdy przypadkowy układ plam, czy cieni na szybie, drzewie, czy innym tle może dla części osób wydać się obrazem Matki Boskiej, Jezusa czy innych postaci religijnych.[/quote]
 

Portret użytkownika pulsar

@umysł2 Widocznie jesteś

@umysł2
Widocznie jesteś dzieckiem urodzonym po 1990 roku, gdzie panowały gry komputerowe i całodobowa TV. Brak Ci tego co mają ludzie wychowani przed 1990 r., a mianowicie,... wyobraźni !

A nie wpadło Ci na myśl, że coś mogło się przykleić do soczewki obiektywu ?! Toż to takie proste. Mokry liść potrafi się tak mocno przyssać do szklanej powierzchni soczewki obiektywu, gdyż działają siły wzajemnej relacji pomiędzy siłami spójności w cieczy, a siłami przyciągania między cząsteczkami cieczy i cząsteczkami ciała stałego. Dodajmy do tego osłonę obiektywu, którą nie widać, a za którą mógł ów liść sobie spokojnie leżakować osłonięty od wiatru. A że skoro leżakował przyklejony na soczewce to i był na niej widoczny, - uwagę zwraca fakt że ów obiekt leży na krawędzi obrazowania soczewki, a co za tym idzie leży po między soczewką a osłoną obiektywu. Gdyby był na "szczycie" soczewki, to pewnie wiatr by go odkleił. A tak, osłona obiektywu go chroniła. Każdy kto robił zdjęcia obiektywem z osłoną wie o co chodzi.

Portret użytkownika robertus

@ umysł2 Widzę, że muszę Ci

@ umysł2
Widzę, że muszę Ci wyłożyć jaśniej. W moim komentarzu wyżej, zamieściłem screena właśnie z tym "objawieniem" i wyraźnie widać, iż jest na tle drzewa, czyli przed nim.Skoro byłby na niebie, to jak może być przed drzewem ? Jak nie masz pojęcia co to, to ja Ci powiem. Kiepska podróba...
 
Edit
Źle się wyraziłem, to nie jest kiepska podróba, gdyż podrabiamy coś od oryginału. To jest kiepski fotomontaż, pewnie grafik się nudził...

Portret użytkownika b@ron

to dobrze że tylko "niektórzy

to dobrze że tylko "niektórzy dopatrują się w nim wizerunku Jezusa Chrystusa  i Matki Bożej"...bo świadczy to o tym że nie wszyscy popadają w schizę...nie wiem czemu ludzie tak na siłę oczekują przyjścia zbawiciela już teraz?...a zresztą...podobno bóg jest wszędzie, więc niby dlaczego miało by go nie być na niebie w okolicy Walensee ?...normalka...chociaż trochę niewyraźni w porównaniu z okolicą...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika kuzYn

Świetne zdjęcie, ale

Świetne zdjęcie, ale zastanawiam się, dlaczego Jezus ma taką szpiczastą głowę ? No chyba  ze taką miał faktycznie, w takim razie przepraszam. Matka boska z kolei jest bardzo chuda w pasie, no chyba  że to szyja, a nie talia. Nie wiem jak Wy, ale ja tu widzę wyraźnie UFO, a nie boską rodzinę. To normalnie jest UFO, albo pół ufo spadające po katastrofie. To najbardziej wiarygodny dowód na istnienie obcej cywilizacji.
 

 

Portret użytkownika psełdonim

to bosek miał matkę ? jakoś

to bosek miał matkę ?
jakoś te fiu bździu na niebie nei przemawia do mnie zeby to było dzieło tych od nieświętej księgi, system sie wali a oni by sie zajmowali robieniem 'czegoś' na zdjęciach ?