Objawienie twarzy św. Jana w przydomowym basenie

Kategorie: 

W jednej z podwrocławskich wsi doszło do niezwykłego zdarzenia. W przydomowym basenie pojawiła się twarz św. Jana. Zdezorientowani perygrynatorzy nie wiedzą, gdzie zmierzać, bo gospodarz zlikwidował kąpielisko ze względu na nieuchronne nadejście jesieni.

 

Wizerunek świętego pojawił się na dnie basenu ku zaskoczeniu gospodarzy i okolicznych mieszkańców. Lico św. Jana przyciągało ludzi z okolicznych miejscowości, którzy mówili o cudzie. Miejscowy ksiądz nie chce jednak zabierać głosu w tej sprawie.

Na wsi mówią o tajemniczym objawieniu. Twarz św. Jana miała pojawić się na dnie okrągłego basenu. Na miejsce natychmiast zaczęli ściągać wierni, aby na własne oczy zobaczyć „cud”. Wizerunek można było podziwiać jednak tylko przez trzy bardzo ciepłe sierpniowe dni.

 

Warto wspomnieć, iż Św. Jan Chrzciciel, jak podaje Tygodnik Niedziela, „jest patronem archidiecezji wrocławskiej, katedry i samego miasta Wrocławia. Jego imię katedra otrzymała przeszło tysiąc lat temu. Głowa patrona umieszczona została w sercu herbu miasta, a jej liczne przedstawienia znajdują się również wewnątrz ratusza i na jego zewnętrznych elewacjach. Dzień urodzin św. Jana Chrzciciela - 24 czerwca jest świętem Wrocławia”.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika GoscWawa

Hahaha, ja tam nic nie

Hahaha, ja tam nic nie widziałem,  jeśli nawet jest to jakiś cud, to jest cud pokroju zacieku na ścianie u Kiepskich i Paździochów, który okrzyknięto Matką Boską Kiepską i Matką Boską Paździochową Smile

Portret użytkownika proxi

A kto widział św. Jana i kto

A kto widział św. Jana i kto wie jak on naprawdę wygląda? Z tych bochomazów stworzonych przes klechów to nawet Jezus nie wygląda na Żyda (blondas z jasną karnacją). Po baraszkowaniu na basenie i kilku głębszych to nawet wizerunek tow. Lenina może uchodzić za świętego. Mniej nalewki [ciach]i wszystko wróci do normy.

Portret użytkownika Io600

Czy jest jakaś jednostka

Czy jest jakaś jednostka chorobowa, która we wszystkim dostrzega świętych? Jedni wszędzie widzą problemy, drudzy doszukują się spisków, jeszcze inni twierdzą, że są Napoleonem, a ten widzi świętego w basenie.

Portret użytkownika b@ron

trza mieć bujną wyobrażnie

trza mieć bujną wyobrażnie żeby to porównywać z wizerunkiem św jana...mam nadzieję że kolega zibi uratuje sytuację i znajdzie tam parę innych twarzy bardziej podobnych do św jana Biggrin

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika jazda bez trzymanki

Nie no bywały lepsze

Smile Nie no bywały lepsze przypadki - jakaś Pani wyszła przed dom  z wiadrem brudnej wody, chlapnęła na ziemię i ..... chwile potrybiło i zatrzeszczało w szarym podniebieniu mózgu I!.. powstała Matka Boska Kałużna TARAAA !!!!.  Sytuacje tego typu są żywym dowodem na to że ludzki mózg potrafi podróżować w czasie. A tak przy okazji jak św. Jan istnieje naprawdę, TO nie chcę widzieć jego miny, na wieść o tym, że jego twarz jest podobna do basenowego kisielu podejrzanego pochodzenia NO BRAWO !!!
 
PS. no i teraz chyba co poniektórzy rozumieją dlaczego pewna grupa ludzi TAK USILNIE szuka kontaktu z inna cywilizacją ( ma ktoś telefon ????!!! bo normalnie ile można ) - jak oni na orbicie naszej mają TV TO: ZIEMIA JEST topowym kanałem rozrywkowy, jeżeli chodzi o te sprawy: oto reakcja, na coś nie znanego: https://www.youtube.com/watch?v=YxobYlQ_rm4 <-- LITOśCI !!!! 

Strony