Oblot jednego z kręgów w zbożu w okolicy Wiltshire

Kategorie: 

Jakiś czas temu donosiliśmy o jednym z piktogramów z hrabstwa Wiltshire, który odnaleziono na jednym z okolicznych pól. Tym razem okazało się, że pojawiło się nagranie z oblotu tego miejsca wykonane za pomocą amatorskiego drona z żyroskopem.

 

Nagranie to pokazuje krąg z innej perspektywy. Można przeanalizować szczegóły piktogramu, który powstał w pobliżu Cooks Plantation, w Beckhampton. Unikalny film, bardziej niż zwykłe widoki lotnicze, pokazuje stopień skomplikowania kręgu, który zależnie od przyjmowanej hipotezy jest wynikiem skrupulatności człowieka tworzącego ten krąg, albo wręcz przeciwnie manifestacją niezidentyfikowanej jeszcze przez ludzkość siły.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Fanka1

  Zjawisko kręgów zbożowych

 
Zjawisko kręgów zbożowych jest znane na całym świecie od setek lat. Różnie było nazywane, ale na przykład w Wielkiej Brytanii powszechnie mówiono o nich „kręgi diabelskie”, bo przecież tylko diabeł „kręcąc ogonem” mógł stworzyć tak precyzyjne cuda na polu zboża. Oto słynna rycina z 1678 roku, która wyjaśniała mechanizm powstawania kręgów.

Portret użytkownika andy V

SAH widać że także nie tylko

SAH widać że także nie tylko nie klękałeś przed nauczycielem od języka polskiego ale nawet go nie słuchałeś na lekcjach bo piszesz pul, w takim razie w liczbie mnogiej dla Ciebie są pula, bo przecież chyba wiesz że jeśli u odmienia się na o to powinno się pisać ó a nie u. Ale nie martw się, czekaj w " bulu i nadziei" może i Ty zajdziesz tak wysoko. Pouczasz innych a sam masz poważne braki. Więcej skromności Ci nie zaszkodzi napewno. Pozrawiam.

Portret użytkownika SAH

Wysoko jak kto albo co ??? 

Wysoko jak kto albo co ???  Jak Ty ? to bym nie chciał bo widzisz też literówkę  zrobiłeś w tym co napisałeś jedną jak ja . Widać to Ty  klękałeś przed nauczycielem tylko w innym celu bo masz nawyk połykania a ja tylko jedną literę źle napisałem czyli nie dopatrzyłem w pośpiechu Wink  pisania ..........

Strony