Obserwacja dziwnego obiektu w okolicy tarczy słonecznej

Kategorie: 

Najczęściej rzekome Nibiru, czy drugie słońce obserwowane za pomocą amatorskiego sprzętu wideo okazuje się być po prostu odbiciem soczewki reagującej tak na intensywne światło emitowane przez naszą gwiazdę. Ten film jest jednak inny i to, co przedstawia jest naprawdę zaskakujące.

 

Obserwacja rozpoczyna się w momencie, gdy Słońce jest przesłonięte przez chmurę. Wtedy obiekt jest naprawdę dobrze widoczny. Po chwili znika za chmurą, co jest dowodem na to, że znajduje się za nią a to już naprawdę daje do myślenia.

 

Autor filmu twierdzi, że został on nagrany 14 września w Północnej Walii. Aby udowodnić prawdziwość obserwacji przeciera nawet szkło aparatu dowodząc, że nie mamy do czynienia z żadnym paprochem, ale prawdziwym, niewytłumaczalnym zjawiskiem.

 

Trzeba przyznać, że gdyby rzeczywiście jakiś obiekt nadlatywał w naszym kierunku nie mógłby być ulokowany lepiej dla zapewnienia całej sprawy w tajemnicy. Może faktycznie coś się zbliża, coś, czego nie widzimy, bo zwykle w Słońce się nie patrzy. Ten, kto dysponuje teleskopem może próbować rzucać tarczę słoneczną na kartę lub ścianę, bo jakkolwiek dane z SOHO czy STEREO można retuszować to tego typu obserwacja mogłaby potwierdzić czy coś rzeczywiście nadlatuje.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Maryta

Słuchajcie ja mam trzy

Słuchajcie ja mam trzy zdjęcia z zeszłego czerwca robione jedno po drogim i na każdym taki obiekt jest w innym miejscu. Możnaby żec, że to odbicie światła, ale jak mi się uda przesłać to sami zobaczycie, że chyba jednak coś jest na rzeczy.