Obserwacja maskującego się obiektu nad wulkanem Sakurajima

Kategorie: 

Sakurajima należy do najbardziej aktywnych wulkanów w Japonii. Jest bacznie obserwowany i relatywnie często obserwowane są tam dziwne obiekty, które niektórzy klasyfikują, jako UFO.

 

Zwykle pomijam takie filmy, ale ten jest intrygujący. Nagranie pochodzi z wczoraj, 19 lutego 2012. Podczas silnej eksplozji wulkanu pojawia się coś jakby spodek, który wisi w powietrzu. Można by powiedzieć, że to jakaś chmurka pyłu, ale ten „obiekt” znika tak jakby się maskował.

[ibimage==11979==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Być może erupcja wyzwoliła jakieś siły, które zakłóciły maskowanie i musiało się na nowo włączyć. Najsłabsza cześć teorii o UFO nad Sakurajima polega na tym, że musielibyśmy zadać pytanie, po co UFO miałoby obserwować aktywny wulkan, co jest w nim tak interesującego dla ewentualnych gości z kosmosu? Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Lee

Nie wiem czy wiecie, ale już

Nie wiem czy wiecie, ale już dawna u nas są Gwiezdni Bracia z Aszun i z Syriusza B. Chcą nam pomóc i latają nad wulaknami, a szczególnie nad Yellostowne Park w USA, zapobiegają erupcji wulkanów. Ciekawostką jest że Ci z Syriusza B. są zainteresowani naszą Ziemią gdyż za około 1000 lat wygaśnie ich słońce.Prosze o komentarze

Portret użytkownika Screwdriver

Fakt, byki walicie że aż

Fakt, byki walicie że aż strach czasami, ale to nie jest przedmiotem tego wpisu. Przejrzyjcie sobie wcześniejsze artykuły o  demonstracjach  UFO, szczególnie te pokazujące wyraźne kształty i duże przybliżenia. No i jakie komentarze? FAKE, bo za wyraźne! Puknijcie Wy się wszyscy w głowy. Myślicie że kieruje Wami tzw. zdrowy rozsądek? A nie przyszło Wam kiedykolwiek do głów, że możemy być specjalnie ZAPROGRAMOWANI do tego, żeby nie wierzyć w takie rzeczy? Oczywiście ułatwiałoby to w znaczący sposób "wywinięcie się" obcych z przypadkowego udokumentowania na filmach lub fotografiach swojej egzystencji. Moim zdaniem lepiej mieć otwarty umysł, nie negować bez namysłu wszystkiego i być czujnym...

Portret użytkownika lahud

cyt. "możemy być specjalnie

cyt. "możemy być specjalnie ZAPROGRAMOWANI do tego, żeby nie wierzyć".
Cieszę się, że w końcu ktoś pomyślał konstruktywnie.  TAK JEST!
 
A twierdzę tak, bo pochodzę z rodziny, która ma doczynienia z "zielonymi" od bardzo dawna i ja sam od bardzo dawna analizuję ich schematy maskowania.
W rzeczy samej @Screwdriver nie napisał nawet małej części prawdy o tym zjawisku, ale ja nie chcę robić zamieszania i nie wbiję tu kija w mrowisko. Może lepiej, że wiekszość nie wie o pewnych sprawach, których istnienie jest wręcz niewyobrazalne dla normalnie egzystujących ludzi. Nosicieli "złej nowiny" od dawna ścinano jako pierwszych - to też mechanizm zabezpieczenia Systemu.
 
Fałszywe filmiki owszem istnieją, ale nie ma żadnego sensu nad nimi siedzieć, bo ich istnienie jest wpisane w System.  Korzysta sie z wielu różnych schematów maskowania, ale kluczowy jest ten hipnotyczny poruszony przez Kolegę.
Maskowanie IR i UV tez jest masowe - wystarczy usunąć z kamerki internetowej filtry i obserwować nią otoczenie - różne rzeczy widać.
 
Jeśli ktos, jak jego rozmówca, mysli że może się przed tym zabezpieczyć, to sugeruje zapoznac się z pojęciem hipnozy negatywnej. A potem przeniść to na plaszczyzne "bliskich spotkań".
 

Portret użytkownika raaaaav44

Dajcie spokój. Jak można we

Dajcie spokój. Jak można we wszystkim wiedzieć UFO? Admin nie mając pomysłu na nowy artykuł robi sensacje z byle wybuchu wulkanu. Nie lepiej napisać artykuł raz na jakiś czas a naprawdę ciekawy i zbliżony do prawdy niż pisać codziennie po 5, które nic nie wnoszą i w dodatku są tylko i wyłącznie uroionym wymysłem autora jak to UFO nad wulkanem.

Portret użytkownika rbq

@NIKT ... Jeśli przeczytałeś

@NIKT ... Jeśli przeczytałeś wiele książek, to jak wyjaśnisz brak znajomości j. polskiego  - bo czytając twoje wypowiedzi można najnormalniej kurwicy dostać. Czy w Polsce nie ma już nikogo, kto potrafi posługiwać się poprawną polszczyzną.... Szlag mnie trafia jakich to mamy domorosłych ekspertów we wszelkich dziedzinach nauki i piszących " poprawną polszczyzną" swój pseudo-naukowy bełkot! Uot co!!!

Portret użytkownika cenzor123

Co sie gościa czepiasz. To,

Co sie gościa czepiasz. To, że pisze bez polskich diakrytyków (o ile wiesz co to diakrytyk) to nie znaczy, że popełnia błąd. Raczej maniera Jego pochodzi ze skrzywienia zawodowego (informatyka). Lub duże zaangażowanie na forach zagranicznych. 

Strony