Obserwacja świecących obiektów nad San Antonio w Teksasie

Kategorie: 

Po raz kolejny w tym roku historia o UFO trafiła do medió głównego nurtu. Obserwacja miała miejsce 14 września w San Antonio. To jedna z całej serii obserwacji tego typu do których dochodzi na ziemskim niebie w ciągu ostatnich kilkunastu dni.

 

Uwagę mediów wzbudziło wideo dodane na popularnym serwisie Youtube, które w ciągu kilku dni odwiedziło  kilkadziesiąt tysięcy osób.

 

Film przedstawia obiekt, albo raczej grupę obiektów jaśniejących na nocnym teksaskim niebie. Trudno powiedzieć czy może to być jakiś kosmiczny złom lub gruz, to co zastanawia to fakt, że obiekty wydają się być raczej stacjonarne.

 

Pojawiła się nowa teoria, na temat pochodzenia tych obiektów. Być może nie są to tajemnicze pojazdy ale spadajace szczątki satelitów różnego typu. NASA przyznaje, że ostatnio zaobserwowano emisje wielkiej ilosci promieniowania UV generowanej w końcowej fazie trwania rozbłysków słonecznych.

 

Promieniowanie UV podgrzewa wyższe partie atmosfery powodując rozszerzalność gazów i puchnięcie atmosfery. To może powodować wytrącanie z orbit sporej ilości niżej poruszających się sztucznych satelitow ziemskich.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Naukowiec

Koeljny filmik, na którym

Koeljny filmik, na którym gówno widać. Dlaczego nikomu nie przyjdzie do głowy, skoro widzi, że obraz lata, żeby łapę z kamerą oprzeć o cokolwiek, aby obraz był stabilniejszy ?