Obserwacja UFO z Chile dokonana na oczach premiera i prezydenta

Kategorie: 

Oto wideo przedstawiające nietypowy latający obiekt uchwycony podczas pokazu lotniczego w Chile. Nagranie pochodzi z 2010 roku. Jest to zdumiewający zapis manifestacji UFO przed wieloma obserwatorami.

Nagranie zostało wykonane na terenie chilijskiej bazy lotniczej El Bosque w okolicy Santiago. Zostało ono zaprezentowane przez generała Ricardo Bermudeza w trakcie kongresu UFO w Phoenix.

Film z 4 listopada 2010 to niesamowita obserwacja, bo była śledzona przez wielu świadków w tym samym momencie i zostało to nagrane z kilku punktów widzenia jednocześnie. Okazja też była szczególna, bo pokaz lotniczy był atrakcją ceremonii przekazania dowództwa w ręce następnego szefa chilijskiego lotnictwa. Świadkami UFO byli zacni goście jak premier i prezydent Chile.

Generał Bermudez stwierdził, że początkowo nagrania nie wyglądają niezwykle, ale gdy się przyjrzy okazuje się, że z dużą prędkością niebo przemierza cos okrągłego i metalicznego. Przelot niezidentyfikowanego obiektu raportowali też piloci przelatujących w okolicy samolotów pasażerskich.

Prędkość obiektu ustalona na podstawie nagrań musiała przekraczać 10 000 km/h. Nadal nikt nie jest w stanie powiedzieć, co to było i czy był to wytwór człowieka czy pojazd pochodzenia pozaziemskiego.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika prosty gosc

wczoraj ok godziny 21 nad

wczoraj ok godziny 21 nad sosnowieckim niebem zaobserwowałem niezidentyfikowany obiekt latajacy bardzo mocno swiecący na niebie ...zrobiłem nagrannie na telefonie ale jest barzdo złej jakości ...obiekt powoli poruszał sie na zachód obracając sie jak by w lewo i w prawo jak juz wcześniej mówiłem  obiekt bardzom mocno swiecił na niebie powoli znikajac za choryzontem ... 

Portret użytkownika jacek

witam tak dodam ze mam 

witamtak dodam ze mam  ciostke w ekwadorzeona i jej syn podczas wizyty w polsce mowili ze widza w tygodniu caly czas ufomieszka w quito i najczescie widzi je wlatujace i wylatujace z wulkanudla mieszkancow to normamoja i ich opinia ze wiekszosc z tych pojazdow sa skonstruowane przez ludzipozdrawiam