Obserwacja UFO w Kalifornii

Kategorie: 

W święto niepodległości Stanów Zjednoczonych w poszukiwaniu fajerwerków w niebo spogląda zdecydowanie więcej osób. Nieznane obiekty widziano 4 lipca tego roku na niebie nad Los Angeles, ich pochodzenie pozostaje niewyjaśnione.

 

Steve R. Murillo, przeszkolony badacz z organizacji MUFON, Mutual UFO Network-Organisation, prowadzącej sceptyczne badania doniesień o UFO przyglądał się incydentowi UFO, który rozpoczął się w Chino, a zakończył w Studio City w przeciągu 40 minut od siebie.

Obserwacja Chino na filmie jest dokładnie taka sama jak ta z okolic Studio City. Jest też kilka innych obserwacji w okolicy Los Angeles, które zostały opublikowane w dniu 4 lipca, jak na ironię w dniu jednego z najbardziej popularnych filmów science-fiction w historii „Dnia Niepodległości”. Brak raportów policyjnych w Północnej części Los Angeles.

Murillo powiedział, że wywiad ze świadkami w Studio City, gdzie kobieta, jej mąż, i cztery inne osoby bawiły się na grillu. Tylko trzech z pięciu ludzi mogło zobaczyć obiekt, gdy przelatywał z południowego zachodu na północny wschód w okolicy Studio City.

Murillo odnotował w swoim raporcie, "To mogła być zdalnie sterowana zabawka UFO, obsługiwana przez człowieka, lub osoby, które zamieściły to wideo w serwisie YouTube. To jest około 40 mil od świadka w linii prostej. Jeśli było to oszustwo z wykorzystaniem zdalnego sterowania, operator musiał być w ruchu samochodowym, aby utrzymać kontakt radiowy z jednostką. "

 

Murillo powiedział, że nie jest raczej możliwe posiadanie zdalnie sterowanej zabawki UFO o zasięgu 40 mil, przemieszczając się dodatkowo w ciągu kilku minut, i stwierdził:

"Jestem zakłopotany. Niewyjaśniony przypadek."

 

 

Źródło: http://studiocity.patch.com/articles/ufo-sighting-over-studio-city-investigated#youtube_video-7372675 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)