Obserwacja UFO w okolicy lotniska Stansted

Kategorie: 

Domniemane UFO zostało nakręcone na niebie nad autostradą, blisko miejsca, zaledwie kilka dni później reporter BBC zauważył w tej okolicy inny tajemniczy obiekt.

Materiał filmowy pokazuje białe kule światła poruszające się w powietrzu nad drogą, która znajduje się w pobliżu lotniska Stansted w Essex. Kilka kul wydaje się oddzielać od głównego źródła światła poruszając się w różnych kierunkach z dużą prędkością.

 

Film został nakręcony na autostradzie M11, na granicy Essex i Hertfordshire blisko miejsca, gdzie reporter BBC Radio 5 Live, dziennikarz sportowy Mike Sewell widział pojazd w kształcie dysku. Operator, który wysłał nagranie na YouTube, mówi "O mój Boże" obserwując białe kule światła przemieszczające się po niebie.

 

Jednak krytycy sugerowali, że UFO można bardzo łatwo wytłumaczyć, jest to oszustwo. I trzeba przyznać, że wykonanie takiego filmu z wykorzystaniem popularnego pakietu Adobe After Effects nie byłoby specjalnie trudne.

Niemniej jednak, wideo, zostało przesłane w dniu 29 lipca czyli na pięć dni przed tym gdy reporter BBC powiedział, że widział podobny tajemniczy obiekt.

Ekspert UFO, Nick Pope, powiedział dla The Sun: "To naprawdę ciekawy film. Zakładając, że jest prawdziwy, jest to jeden z najdziwniejszych materiałów o UFO jaki widziałem od dłuższego czasu. "

Reporter BBC powiedział, że widział jasne światło, malejące w kierunku ziemi. Miało to miejsce gdy wracał do Midlands we wczesnych godzinach porannych.

"Byłem prawdopodobnie około 15 lub 20 mil od Stansted o 4.15 rano i było to duże jasne światło na niebie malejące w kierunku drogi," powiedział dla BBC Radio 5.

"Gdy to się zbliżyło przechylił się w lewo i przeleciał nad okolicą, widziałem jego spód.

"To nie był samolot, ani nie był to helikopter. I był to obiekt,wiem co mówię, w kształcie dysku. Miał kilka migających świateł wokół.

"To nie był kształt normalnego samolotu był to duży dysk, o okrągłym kształcie i nie odlatywał."

"Oglądałem to dwie lub trzy minuty, zanim ostatecznie straciłem go z oczu. Postanowiłem wtedy wracać przez wieś."

"To bardzo spokojna okolica. Rozmawiałem z kimś, kto zna ją bardzo dobrze i powiedział, że nie ma tu instalacji wojskowych w tym zakresie, chciałbym się dowiedzieć czy ktoś jeszcze to widział."

 

 

Źródło: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2028109/Mystery-UFO-filmed-flying-motorway-close-BBC-reporter-saw-disc-shaped-aircraft.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze