Obserwacja UFO w południowych Indiach

Kategorie: 

Przywykliśmy już, że większość z obserwacji UFO przypada na Stany Zjednoczone. Jest to zresztą jeden z argumentów osób sceptycznych, co do zjawiska UFO. Tym razem mamy przykład manifestacji UFO w południowych Indiach.

 

Jest to obszar, w którym zwykle nie dochodzi do takich obserwacji. Jest to tym bardziej cenne świadectwo potwierdzające globalny charakter tego fenomenu.

Nie są to z pewnością chińskie lampiony, ponieważ wyraźnie widać zmieniająca się intensywność światła a nawet znikanie i pojawianie się poszczególnych jego źródeł. Obserwację śledziło wielu świadków wyraźnie poruszonych tym, co widzą na wieczornym niebie. 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kapi

Mi to osobiście przypomina to

Mi to osobiście przypomina to co kiedyś było bodajże w ameryce, że pasmo świateł chowało się za górą. sporo osób mówiło ze to było UFO (bo było napewno "niezidentyfikowanym obiektem latającym", ale w sensie że "obcy") a wojsko powiedziało wtedy o ćwiczeniach z flarami. jestem w stanie uwieżyć w obie wersje...

Portret użytkownika stefan_dywersant

Mimo wszystko sądzę, że to

Mimo wszystko sądzę, że to mogły być chińskie lampiony, widziałem takie coś na żywo. Światełka migały, poruszały się w dziwniejszy sposób niż na tym filmiku, sam się zastanawiałem czy to nie ufa. Później okazało się, że to jednak były wspomniane lampiony. Smile