Obserwacja UFO w stanie Indiana

Kategorie: 

Pojawiło się ciekawe nagranie pokazujące obserwację obiektu nieznanego pochodzenia wiszącego nad  jedną z miejscowości USA

 

W tle słychać rozentuzjazmowane kobiety będące świadkami tej obserwacji. Widać dwa światła w oddali, nie wiadomo czy są to dwa obiekty czy jeden o podwójnym źródle światła.

[ibimage==12375==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

UFO w pewnym momencie niknie, po czym, pojawia się ponownie. Nagranie pochodzi z 3 marca 2012.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Nibirzak

Nie wiem czy zwróciliście

Nie wiem czy zwróciliście uwagę ale na filmie w pierwszej jego części na prawo od latarni silne błyski. Tak jakby jeszcze coś towarzyszyło tym poruszającym się światłom.
 
Choćby flash ale też czerwony jak i światła.

Portret użytkownika Wojak

Dlaczego obcy którzy

Dlaczego obcy którzy dysponują niby wyższą technologią od naszej używają świateł i widocznych dla nas pojazdów. Jeżeli obcy są i istnieją to dlaczego mimo wyższej inteligencji tylko przyglądają się nam? Przecież my jako że jesteśmy od nich słabsi intelektem nie powinniśmy być dla nich zagrożeniem. Dlatego moim skromnym zdaniem jest to mistyfikacja która ma nas wprowadzić w błąd i ma odwrócić naszą uwagę od tego co jest naprawde ważne. Uważam, że ufo które widzimy jest eksperymentem wojskowym, jest testem nowej broni.

Portret użytkownika zbikru

Niedawno widziałem taki

Niedawno widziałem taki obiekt nad Dąbdową G "Zagłębie'Poruszał się wolno na niewielkie wysokościPrzegapiłem sprawę nie zarejestrowałem zmyliły mnie kolorowe świata pulsujące, które widoczne były przez lornetkęNiedaleko nas jest lotnisko w pierwszy momencie pomyślałem ze to samolot – dwa samoloty, ale leciał zbyt wolno jak balon i świecił dwoma reflektorami oddalonymi daleko od siebie.Mam satysfakcje, że mogłem to obserwować, chociaż gałęzie drzew przeszkadzały SmilePozdrawiam.

Portret użytkownika dziekan

To jest niesamowite.....

To jest niesamowite.....  Zawsze szczęściarze w USA , w Mexyku, w Chinach itd widzą zjawiska powiązane z ufo .  U nas lipa ....  chyba  że to nie jest obiekt pochodzenia pozaziemskiego tylko rodzima produkcja .a na to  mi wygląda............

Portret użytkownika marcinulus1981

'dziekan' musze cie

'dziekan' musze cie rozczarowac ja w tym roku juz widzialem 2razy ufo...ostatnio widzialem 3.3.2012 w poznaniu ok.godz.23;00 na solaczu(slowianka) 12 pomaranczowych swiatel w rzedzie a potem sie rozbiegly po niebie-cos pieknego!

planet off love