Obserwacje dziwnych obiektów zaniepokoiły mieszkańców Irkucka

Kategorie: 

Mieszkańcy Irkucka w okolicach 8 marca raportowali masowo pojawienie się dziwnych obiektów na niebie. Skala zgłoszeń była tak duża, że sprawą zainteresowała się rosyjska telewizja NTW, której reportaż możemy oglądać w poniższym filmie.

 

Miejscowe władze bagatelizują te doniesienia tłumacząc je raczej przypadkami pojawiania się meteorytów. Nie przekonuje to jednak niektórych obserwatorów, którzy twierdzą, że zjawiska były bezgłośne i raczej stacjonarne co potwierdzają filmy wideo kręcone aparatami komórkowymi zawarte w tym reportażu.

Powyższy film jest kolejnym doniesieniem na temat dziwnych obiektów pochodzący tego samego źródła co poprzedni. Należy się zgodzić z jednym z komentarzy do niego dodanym na portalu youtube.com

Możnaby pomyśleć, że w czasach nowoczesnych aparatów fotograficznych powinno się udać złapać dany obiekt w odpowiedniej ostrości. Najwyraźniej nie ...

Dla dodania smaczku tej nieprawdopodobnej informacji dodaje, że Nagrania pochodzą sprzed 11 marca czyli dnia katastrofalnego trzęsienia ziemi i tsunami w Japonii.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen