Obserwacje podobnych UFO w USA i w Chinach

Kategorie: 

Ostatnio, co raz częściej dochodzi do obserwacji UFO jednego typu w kilku miastach na świecie. Aktualnie mamy podobny przypadek z USA i z Chin.

 

W odstępie kilku dni w obu tych krajach widziano podobne jaśniejące obiekty. Film załączony powyżej przedstawia obserwację z Kalifornii gdzie przez kilka chwil prowadzony był wręcz pościg za obiektem.

Powyższy filmik pochodzi z Chin i przedstawia podobny obiekt, który został zaprezentowany w lokalnej telewizji. Oba filmy przedstawiają obiekt o podobnej barwie światła i zbliżonym kształcie.

 

Jeśli nie mamy tu do czynienia z emanacją pozaziemskiej cywilizacji możemy mieć do czynienia z jakąś technologią holograficzną.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Pol-Pot

Zajebiście. A może mamy do

Zajebiście. A może mamy do czynienia z photoshopem, albo zabawką kupioną w supermarkecie przez dzieciaka. Opcji jest wiele i nie spuszczałbym się nad tym jakoś bardzo. Nawet jak to jet ufo to i tak niczego to nie zmienia. Do roboty trzeba iść, dzieciaka nakarmić. A jak dynda sobie to nad głową to niech sobie dynda. Ja mam swoje zajęcia.

Portret użytkownika DZIEKAN

a mnie zastanawia to czerwone

a mnie zastanawia to czerwone światełko w tym pojeździe?????Światła tego typu montowane są we wszystkich samolotach ????Może to nastepcy slawnych promów bo nie wierzę aby usmani pozbyli się swoich zabawek na zawsze ...zaś co do obcych to też jest bardzo możliwe zważywszy ,że ostanimi czasy dużo sie dzieje dużo sie potwierdza i dużo neguje.......