Obywatel Tatarstanu uwiecznił moment spotkania z UFO

Kategorie: 

Mieszkaniec Tatarstanu sfilmował niezidentyfikowany obiekt latający, podaje ТАТPRESSA.RU.

 

Do zdarzenia doszło 19 września br. na granicy z Mari Eł (org. Марий Эл).

Obiekt unosił się w niebie nad lasem, a następnie „ruszył” gwałtownie w dół. W przeciwieństwie do samolotów, UFO nie zostawia białych śladów na niebie.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika KoFiPL

Film beznadziejny mam wiele

Film beznadziejny Sad mam wiele razy lepsze swoje nagrania i z bliska nagrane UFO zachowujące się absolutnie nie normalnie i niewytlumaczalnie dla nas ludzi na ziemi... Smutne jest to że nie moge tego pokazać, bo zwyczajnie mi coś podpowiada że na to większość nie zasługuje (są tu ludzie którymi się brzydzę przez ich głupotę), a i nie zrozumie z niemocy i braku zrozumienia obróci to w śmiech i nie prawdę mimo tego co widzi ten pusty łeb i to własnymi gałami - po czym będzie zmyślać pierdyliard powodów że to nie to co widzi i walka trwa bo blokada mózgowa działa. A teraz minusujcie bo jestem taki nie dobry i be bo nie pokazałem filmu i że powiedzialem prawdę : /
 

Portret użytkownika pilippp

samoloty tez nie zawsze

samoloty tez nie zawsze zostawiaja "biale slady"  tallinie, chyuba napisales to zeby linijka wiecej tekstu byla ;]
jak dla mnie to mogl byc  lampion z odbijajacym swiatlo materialem, i co?

Portret użytkownika zielonawyspa

Aranżowanie przez UFOnautów

Aranżowanie przez UFOnautów śmiertelnych wypadków oraz skrytych zamachów na życie dla wnosicieli postępu:
       Ich najlepszym przykładem może być śmiertelny "wypadek" samochodowy jaki UFOnauci zorganizowali dla światowej sławy badacza UFO, Profesora John'a E. Mack'a, M.D., autora słynnej książki [1T1] zatytułowanej: "Abduction - human encounters with aliens", Ballantine Books - a division of Random House, Inc., New York, May 1995, ISBN 0-345-39300-7, Library of Congress Card Number 93-38116, objętość 464 stron (obecnie dostępnej też w tłumaczeniu na język polski, pod tytułem: "Uprowadzenia - spotkania ludzi z kosmitami"). Szersze opisy wkładu poznawczego tego Profesora, a także wypadku samochodowego jakim UFOnauci go zgładzili, zaprezentowane zostały na stronie internetowej o ludobójcach, a także w punkcie #C9 strony FAQ - częste pytania. Osobiście gorąco polecam zapoznanie się z książką [1T1] Profesora Mack'a. Dostarcza ona bowiem jednego z najlepszych przeglądów materiału dowodowego na okupację Ziemi przez UFOnautów. Tyle tylko że Professor Mack niemal nigdy nie interpretuje znaczenia zgromadzonego przez siebie materiału dowodowego. Dlatego jego książkę najlepiej jest czytać w powiązaniu z monografią [1/4].W 2005 roku bardzo długi wykaz badaczy UFO systematycznie wymordowanych przez UFOnautów podany był na angielskojęzycznej stronie internetowej o adresie rense.com/general64/liquid.htm.W moim własnym przypadku doliczyłem się niemal 30 "nieszczęśliwych wypadków", wszystkie z których nosiły wszelkie cechy dobrze zakamuflowanych zamachów na moje życie. Wszystkie one wykazywały też cechy jakie są charakterystyczne dla zamachów organizowanych przez UFOnautów. Niektóre z owych wypadków omówiłem w monografii [1/4] - po przykłady patrz tam podrozdział A4 z tomu 1 (patrz tam punkty #2, #3, #77), czy podrozdział VB4.5.1 z tomu 17.

Sekretne uprowadzenie na zawsze ludzi niewygodnych dla UFOnautów:
       Znaczna liczba ludzi jest uprowadzana sekretnie przez UFOnautów na zawsze. Niestety, większość takich uprowadzeń UFOnauci tak organizują, że wyglądają one jak przypadkowe zaginięcia, wypadki, utonięcia, itp. Tylko w bardzo nielicznych przypadkach wszystkie dane wskazują na to że jakieś zniknięcie na zawsze spowodowane było właśnie uprowadzeniem do UFO.Przykładem jednego z takich uprowadzeń na zawsze jest los tzw. "Sandringham Company". Mianowicie w 1915 roku, pod Gallipoli (Turcja), UFO wzbudziło silną żółtą mgłę, w którą na oczach licznych świadków wmaszerowała cała owa kompania wojska, aby nigdy nie być już widziana ponownie. Los owej kompanii opisany został w podrozdziale VB4.5.1 z tomu 17 monografii [1/4]. Szerszy opis zniknięcia owej kompanii zawarty jest także w punkcie #7 (ze wzmianką w #2) strony internetowej o chmurach UFO.Innym przykładem podobnego uprowadzenia przez UFO na zawsze były losy Nowozelandczyka o nazwisku Patrick Fisk. Mieszkał on w miejscowości Oropi - 10 km od Tauranga. W dniu 5 grudnia 1956 roku udał się on samochodem służbowym na delegację. W miejscu lokalnie znanym jako "The Summit", jakie znajdowało się na przełęczy pomiędzy Te Whaih oraz Ruatahuna, zatrzymał się na chwilkę przy drodze aby zjeść kanapki które przygotowała mu żona. Nadgryzioną kanapkę i otwarty termos z herbatą znaleziono potem na siedzeniu jego samochodu. On sam zniknął bez zostawienie jakichkolwiek śladów. Znamienną cechą jego przypadku było, że - jak to zawsze ma miejsce w sprawach w które wmieszani są UFOnauci, wszystko w śledztwie na jego temat tajemniczo się kićkało. Przykładowo wszelkie policyjne akta jego sprawy zniknęły - podobno w wyniku pożaru. (Zniknięcie jego akt przypomina mi podobne wykradzenie przez UFOnautów mojego dobrze strzeżonego artykułu naukowego o kostce Rubika 4x4=16, opisane dokładniej we wstępie #A1 do strony o układaniu kostki Rubika 4x4=16.) Streszczenie sprawy zaginięcia Pana Fisk opisane jest w artykule "The tax man who vanished", ze strony A8 nowozelandzkiej gazety The New Zealand Herald, wydanie datowane w poniedziałek (Monday), December 4, 2006.
       Uprowadzenie do UFO niejakiego Travis'a Walton w 1975 roku, które także miało być "na zawsze" - jednak zakończyło się inaczej, pokazane było w Amerykańskim filmie dokumentarnym "Fire in the sky" (1993 rok). Więcej informacji o owym przypadku podane zostało w podrozdziałach O5.4 oraz P6.1 z tomów odpowiednio 12 i 13 monografii [1/4].
http://www.totalizm.pl/bandits_pl.htm

Portret użytkownika A.

ŻENUJĄCE...!!! Czy admin

ŻENUJĄCE...!!!

Czy admin musi upubliczniać takie materiały robiąc tym samym wodę z mózgów czytelnikom?

Zarejestrowany obraz to przelot ISS, jednak określenie "UFO" jest znacznie bardziej chwytliwe!!!
(Jakiż nudny i niepoczytny byłby artykuł o przelocie ISS...)

P.S. Co to za "fachowiec", który używa zwrotu "białe smugi"??? A może by tak "kondensacyjne"??? Poza tym, czy autor tekstu widział kiedyś "UFO", by móc stwierdzić, że to nie zostawia smug???

Najważniejsze, by manipulacja była skuteczna...

Portret użytkownika Xerxes

Ten portal schodzi na psy ...

Ten portal schodzi na psy ... Jakieś światełko prawdopodobnie światło odbite od kadłuba jakiegoś samolotu a wy już aferę robicie jak by gdzieś wylądowało ... Nie jestem sceptycznie nastawiony do istnienia obcych ale to jest tak mało wyraźne, że to może być dosłownie wszystko co odbija zachodzące swiatło.

Portret użytkownika andy V

O kur... al;e dno, admin vel

O kur... al;e dno, admin vel talin weź się ogarnij, ja pierd.. ale gów.. robiocie z kiedyś w miarę ciekawej strony. no i chu. wejdę za 2-3 tygodnie a tu znowu będzie dno, przekonajcie mnie do częstszych wizyt.

Strony